S_042020 S_042020 S_042020

Google spustil novú hru Ingress s rozšírenou realitou

0
Google spustil novú hru, ktorá sa odohráva v rozšírenej realite a nesie názov Ingress. Zahrať si ju budú môcť používatelia po celom svete a bude k dispozícii na všetkých platformách vrátane zariadení s iOS či Windows Phone. Aby ste si hru mohli zahrať aj vy, budete potrebovať telefón či tablet s nainštalovanou aplikáciou Ingress. O hre zatiaľ toho veľa nevieme, no z videa, ktoré Google nedávno publikoval, je jasné, že v hre budú dve hnutia - odpor a osvietení. Zatiaľ čo jedna skupina sa obrátila proti záhadnej „sile", druhá ju využíva vo svoj prospech.

Ingress.png

Hlavnou úlohou v hre bude skúmanie reálneho sveta pomocou vášho smartfónu a aplikácie Ingress. Svet okolo vás, snímaný kamerou vášho zariadenia, bude doplnený o rozšírenú realitu, v ktorej bude vašou úlohou hľadať zdroje záhadnej energie - tá má silu meniť myseľ ľudí. Vo vonkajšom svete tak budete môcť získavať objekty, ktoré vám pomôžu pátrať po energii alebo umiestniť technické zariadenia na získanie daného územia. V hre budete kooperovať s ostatnými hráčmi po celom svete.

Kedy bude nová hra k dispozícii pre všetkých, zatiaľ nie je známe. Už teraz sa však môžete pomocou e-mailu zaregistrovať na stránkach ingress.com. Ak budete mať šťastie, už v krátkom čase by vám mohla prísť pozvánka. Aplikácia Ingress je už teraz zadarmo dostupná na Google Play.


ingress-logo copy.jpg Ingress
NianticLabs@Google
Verzia 1.00.0 (15. 11. 2012)
Veľkosť 22 MB
2.3+
Zadarmo

index-16-11.png

Zdroj: MojAndroid.sk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať