Image
3.2.2017 0 Comments

Goodyear vyvinul mobilnú aplikáciu eCasing Mobile pre lepší management protektorov

Spoločnosť Goodyear ďalej zdokonaľuje svoj úspešný systém správy protektorov eCasing a zavádza pre neho mobilnú aplikáciu eCasing Mobile. Aplikácia užívateľom umožňuje pohodlnejší a rýchlejší prístup do systému z mobilného telefónu a zvyšuje tak vyššiu účinnosť v celom reťazci protektorovania pneumatík nákladných vozidiel.

eCasing je webový systém spoločnosti Goodyear na riadenie obehu kostier určených na protektorovanie. V celej Európe ho využíva nielen Goodyear a jeho partneri na protektorovanie a dealeri, ale tiež správcovia parkov nákladných vozidiel, autobusov a autokarov. Nová mobilná verzia je k dispozícii bezplatne; je kompatibilná so zariadeniami na báze systémov iOS aj Android. Predstavuje ďalšie posilnenie B2B eBusiness platformy Myway spoločnosti Goodyear a ponúka užívateľom lepšiu viditeľnosť, sledovateľnosť a väčší objem aktuálnych informácií ako online, tak na mobilných zariadeniach.

"Pomocou novej aplikácie eCasing Mobile sme ďalej zvýšili všestrannosť nášho významného systému manažmentu protektorov eCasing," povedal Grégory Boucharlat, riaditeľ spoločnosti Goodyear Dunlop pre oblasť protektorovania v regióne Európa, Blízky východ a Afrika. "Typický príklad transakcie eCasing predstavuje vozový park, ktorého vlastné kostry už boli protektorované a vracajú sa k nim, alebo výmenu kostier na protektorovanie. Domnievame sa, že mobilnú verziu nášho úspešného systému eCasing zavádzame ako prví v celom odvetví a zvyšujeme tak efektivitu našej ponuky protektorovania pre zákazníkov. Ide o ďalší dôkaz toho, že Goodyear je odhodlaný poskytovať najrozšírenejšie riešenie služieb pre komerčnú dopravu v celom odvetví. "

Vďaka mobilnej verzii systému eCasing sú transakcie rýchlejšie a pohodlnejšie, najmä pre používateľov mimo kanceláriu, ktorí pracujú z vozidla. Aplikácia je k dispozícii zadarmo, ale vyžaduje, aby Goodyear užívateľa schválil; všetci doterajší užívatelia systému eCasing však získavajú automaticky oprávnenie k okamžitému prístupu. Aplikáciu bude Goodyear v Európe zavádzať postupne. Aplikácia podporuje všetky obchodné alternatívy protektorovania vrátane Customer Owned Casing (vlastných kostier zákazníka) a Casing Exchange (výmeny kostier).
Vývoj novej verzie systému eCasing pre mobilné telefóny je najnovší z celého radu vylepšení ponuky služieb, ktoré spoločnosť Goodyear pre dopravcov tovaru vyvinula počas roka 2016. Bol medzi nimi napríklad upgrade systému riadenia flotíl spoločnosti Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS) - nová aplikácia eCasing Mobile je teraz integrálnou súčasťou FOS Next Generation.

Autor: PBR s.r.o.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Tlačové správy

CZ: Ako mať najlepší filmový zvuk- soundbary a systémy domáceho kina

10.10.2019 21:58

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

MANDAYIT 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019