SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Gamepad Nimbus+ pre hráčov na iPhone, iPade aj Macu

0

Tento stýlový a ergonomický bezdrôtový ovládač je určený pre používateľov zariadení od Apple, konkrétne pre iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV. Prináša im komfort a presnosť ovládania na aký sú zvyknutí hráči na konzolách. Vychádza z dizajnu populárneho originálneho Nimbus a pridáva rad nových funkcií, ako sú klikateľné joysticky, nové predné spínače využívajúce "Hall effect".

VideoK ovládaču je dodávaný špeciálny držiak pre iPhone umožňujúci uchytiť smartfón priamo k ovládaču. Batéria vydrží na jedno nabitie až 50 hodín. 

Stačí spárovať ovládač so zariadením cez bluetooth a môžete hrať. Hry, ktoré je možné ovládať pomocou tohoto ovládača si môžete stiahnuť a Apple App Store cez zoznam podporovaných hier v aplikácii SteelSeries Nimbus. 

Na hornom paneli ovládača je okrúhle osemsmerové tlačidlo, dva analógové joysticky, tlačidlá A, B, X a Y a tiež tri tlačidlá home, možnosti a menu.  Štvorica LED slúži ako stavové svetlo, zobrazuje číslo hráča, výdrž batérie a indikuje párovanie. V dosahu každého z ukazovákov vpredu sú po dva tlačidlá s magnetickými snímačmi. . Predná strana ovládača má dva otvory na upevnenie držiaka iPhonu, tlačidlo bezdrôtového párovania pri prepínaní zariadení, tlačidlo na zobrazenie životnosti batérie na obrazovke a Lighting konektor na nabíjanie. 

Cena 79,90 eur. 

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Gamepad Nimbus+ Steelseries Nimbus+

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať