GFI Software uvádza GFI Unlimited, revolučný model predplatného pre podnikový softvér

Tlačové správy
0

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, dnes uviedla GFI Unlimited, revolučný model predplatného poskytujúceho malým a stredne veľkým firmám (SMB) prístup ku kompletnému portfóliu riešení na ochranu podnikových sietí a komunikačného softvéru za výhodnú cenu.  Inovatívny model pomôže predajcom GFI riešení stať sa kľúčovým partnerom svojich zákazníkov a zvýšiť svoje príjmy vďaka konzistentnému a predikovateľnému rastu predaja.

Organizácie dnes čelia stále tesnejším rozpočtom na IT a potrebujú poradiť na neprehľadnom trhu riešení IT bezpečnosti, hlavne keď hľadajú špecifickú technológiu,“ povedal Scott Brighton, výkonný riaditeľ GFI Software. „Rozhodli sme sa týmto spoločnostiam uľahčiť ich rozhodovanie s GFI Unlimited, t. j. vytvorením komplexnej knižnice softvérových produktov, dostupnej za veľmi prijateľné predplatné.“  

GFI LanGuard

Jednotné predplatné, dostupné väčšine SMB spoločností, ponúka prístup ku kompletnému softvérovému portfóliu v rámci GFI Unlimited. Aktuálne zahŕňa 12 softvérových riešení v plnej verzii na zaistenie ochrany podnikových sietí a podnikovej komunikácie, ktoré využívajú tisíce organizácií z celého sveta. K aktuálnemu portfóliu budú postupne pridávané ďalšie produkty.

Pre SMB organizácie je v súčasnom prostredí stále ťažšie čeliť najrôznejším výzvam, od kybernetických hrozieb a požiadaviek typu GDPR k stále sa meniacim komunikačným potrebám,“ povedal Johannes Kamleitner, senior viceprezident a obchodný riaditeľ GFI Software. “S GFI Unlimited pomôžu naši skúsení predajní partneri týmto firmám zjednodušiť ochranu ich IT prostredia, a pritom budú môcť rozšíriť úspechy vo vlastnom podnikaní.

Kerio Connect

Model GFI Unlimited je dostupný od dnešného dňa a zahŕňa produkty GFI OneGuard, GFI OneConnect, GFI LanGuard, GFI WebMonitor, GFI Archiver, GFI MailEssentials, GFI FaxMaker, GFI EndPointSecurity, GFI EventsManager, Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator. Ceny začínajú od 21,60 eur za ročné predplatné pre jedného užívateľa, vrátane technickej podpory pre všetky produkty. Ďalšie informácie sú dostupné na gfi-unlimited.cz.

Zobrazit Galériu

Myr Communication

Všetky autorove články
GFI Software softver siet

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať