SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M Advertisement

GADGETY / PRODUKTOVÉ TIPY

0

ETA Raggio: Robotický vysávač

Poteší nielen výbavou, ale aj svojím dizajnom a presnosťou. ETA Raggio predstavuje robotický vysávač a mop v jednom. Je vhodný na všetky typy podláh. Pohodlné a intuitívne ovládanie vysávača zaistí mobilná aplikácia, ktorá je zadarmo na stiahnutie v Apple Store aj v Google Play. Vysávač ponúka základné automatické upratovanie bez akéhokoľvek vlastného nastavenia, ale aj zónové upratovanie, ktoré umožní rozčleniť byt či dom do jednotlivých častí a izieb. V nastavených zónach môžete spustiť vlastný čas štartu a silu vysávania a takisto zakázanú zónu. Na nastavenie zakázaných zón nepotrebujete žiadne prídavné zariadenia. Vďaka dostatočne dlhým štetinovým kefám po stranách zvládne vysať chumáče vlasov, srsti a prachu aj pozdĺž stien. Po dokončení vysávania zariadenie zamieri do nabíjacej stanice.

CENA: 389 EUR

Viac informácií:  www.DATART.sk

ACER OJO 500: VR POHYBOVÝ SENZOR

Pohybový senzor virtuálnej reality Acer OJO 500 v čiernej farbe vás naplno vtiahne do virtuálneho sveta vďaka integrovanému zvuku. Vo výbave má trojosový kompas, akcelerometer, bezkontaktný snímač a gyrosenzor. Zorné pole VR je 100° a maximálna obnovovacia ­frekvencia 90 Hz. Hustota pixelov je 706 ppi a rozlíšenie 2880 × 1440 na 2 LCD displejoch s celkovou veľkosťou 73,41 mm. Komfort zaistí nastaviteľný popruh a nasta­viteľná vzdialenosť medzi šošovkami. Na pripojenie má k dispozícii USB-C, USB 2.0, HDMI 2.0, port na mikrofón a audio line out. Súprava vyžaduje kompatibilný počítač.

 

CENA: 499 EUR

AMAZON ECHO DOT 3. GEN CHARCOAL: Smart reproduktor s hlasovým ovládaním

Amazon Echo Dot 3. generácie je smart reproduktor s hlasovým ovládaním a virtuálnou asistentkou Alexou, teraz so zlepšeným zvukom a novým dizajnom. Požiadajte hlasom Alexu, aby hrala hudbu, odpovedala na otázky, prečítala správy, skontrolovala počasie, nastavila poplachy, riadila kompatibilné inteligentné domáce zariadenia a pod. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, francúzština, nemčina a japončina. Streamujte skladby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a ďalších služieb prostredníctvom zlepšeného reproduktora na kvalitnejší a hlasnejší zvuk. A s kompatibilnými zariadeniami Echo v rôznych miestnostiach môžete naplniť celý svoj domov hudbou. Zabudované dvojpásmové Wi-Fi podporuje siete 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz).

CENA: 39,90 EUR

Sencor SDF 1090B: Digitálny fotorámček s Wi-Fi

Fotorámček má 10" dotykový LED displej s rozlíšením 1280 × 800 px. Fotografie sa dostanú do rámčeka  prostredníctvom Wi-Fi alebo karty microSD (SDHC/SDXC). Ich posielanie priamo zo smartfónu umožňuje aplikácia Frameo pre Android aj iOS. Zariadenie disponuje 8 GB internou pamäťou, pričom ďalšie fotografie sa dajú ukladať na pamäťovú kartu, a reproduktorom s výkonom 1 W. Zobrazené fotografie možno opisovať na displeji, slovenčina je podporovaný jazyk. Nastaviť sa dá interval prezentácie, jas alebo čas automatického vypnutia. Rámček možno uložiť v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Rozmery má 297 × 117, 8 × 17,5 mm (š × v × h), hmotnosť 0,52 g.

CENA: 99,90 EUR

Viac informácií:  www.sencor.sk

FITBIT ACE 2: Fitnes náramok

Fitnes náramok Fitbit Ace v modrej farbe Night Sky je určený pre deti od šiestich rokov. Zaznamenáva aktivity počas dňa aj noci, je odolný proti vode až do hĺbky 50 metrov a v prevádzke vydrží až 5 dní. Aplikácia Rodičovský režim vám umožní mať prehľad o aktivite vášho dieťaťa. Nosenie je pohodlné vďaka silikónovému nastaviteľnému náramku. Nabíjanie sa uskutočňuje cez dok. Samozrejmosti sú bluetooth, notifikácie o zmeškaných hovoroch, krokomer aj budík. Náramok je kompatibilný s operačnými systémami Android, iOS a Windows Phone.

CENA: 69,90 EUR

PLANTUI 3E SMART GARDEN + MIX BYLINIEK

Inteligentný kvetináč Plantui 3E Smart Garden (mix byliniek v balení) v modernom bielom vyhotovení vám umožní vypestovať si až 3 druhy zeleniny/rastlín naraz. Nie je potrebná žiadna zemina ani časté polievanie, proces hydropónie sa o všetko postará. Aby bola zelenina chutná a zdravá, funguje tu automatické zavlažovanie 1-7-krát denne a osvetlenie pomocou 9 LED svetiel, ktoré zabezpečia fotosyntézu. Živiny im dodávajú špeciálne kapsuly, samostatne predajné, obsahujúce semená bylín, ktoré stačí vložiť na vyhradené miesta. Pomocou aplikácie môžete kontrolovať celý proces rastu aj množstvo svetla a zálievky, vám už ostáva len sem-tam doplniť vodu do litrovej nádržky a zozbierať si čerstvú a chutnú zeleninu.

CENA: 99,90 EUR

 

Redakcia

Všetky autorove články
gadgety

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať