Image
14.7.2014 0 Comments

FreedomPop chce expandovať aj do Európy. Budú bezplatné hovory, správy a internet dostupné aj u nás?

freedompop_eu_117.jpg Spoločnosť FreedomPop v minulosti zaujala svojim biznis plánom. Zákazníkom ponúka 200 minút, 500 SMS správ a 500 MB dát zadarmo. Spoplatňuje iba náročnejších používateľov, ktorým základná ponuka nestačí. Virtuálny operátor donedávna fungoval iba v USA, teraz však ohlasuje expanziu do Európy aj Ázie.

Spoločnosť momentálne testuje svoju ponuku v Belgicku. V blízkej budúcnosti chce vstúpiť na britský, francúzsky, nemecký a španielsky trh. Obyvatelia týchto krajín by mali mať k dispozícii podobne lákavú ponuku ako Američania. FreedomPop ju zatiaľ nešpecifikoval, necháva si však otvorené dvierka vyhlásením, že ponuka sa „môže v jednotlivých krajinách čiastočne odlišovať“.

V najhoršom prípade ponúkne operátor iba svoju mobilnú aplikáciu, pomocou ktorej je možné telefonovať a posielať správy. FreedomPop zatiaľ vstup na ostatné európske krajiny nešpecifikuje. V budúcnosti sa ho však možno dočkáme aj na Slovensku.

Zdroj: engadget.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 1

Huawei nemôže oficiálne používať karty microSD vo svojich telefónoch

27.05.2019 12:54

Dôsledky zápisu Huawei na čiernu listinu amerického ministerstva obchodu sa množia, čínska spoločnosť bola vylúčená z organizácie SD Association (obchodná skupina, ktorá odsúhlasuje štandardizované šp ...

Telekomunikácie 3

Nové smartfóny Huawei s OS Android nebudú mať prístup k obchodu Google Play, Gmailu ani YouTube

20.05.2019 10:33

Alphabet, materská spoločnosť Googlu, pozastaví obchodovanie s Huawei v oblasti hardvéru, softvéru a technických služieb okrem tých, ktoré sú verejne dostupné prostredníctvom open source licencií. Pre ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá