Image
14.7.2014 0 Comments

FreedomPop chce expandovať aj do Európy. Budú bezplatné hovory, správy a internet dostupné aj u nás?

freedompop_eu_117.jpg Spoločnosť FreedomPop v minulosti zaujala svojim biznis plánom. Zákazníkom ponúka 200 minút, 500 SMS správ a 500 MB dát zadarmo. Spoplatňuje iba náročnejších používateľov, ktorým základná ponuka nestačí. Virtuálny operátor donedávna fungoval iba v USA, teraz však ohlasuje expanziu do Európy aj Ázie.

Spoločnosť momentálne testuje svoju ponuku v Belgicku. V blízkej budúcnosti chce vstúpiť na britský, francúzsky, nemecký a španielsky trh. Obyvatelia týchto krajín by mali mať k dispozícii podobne lákavú ponuku ako Američania. FreedomPop ju zatiaľ nešpecifikoval, necháva si však otvorené dvierka vyhlásením, že ponuka sa „môže v jednotlivých krajinách čiastočne odlišovať“.

V najhoršom prípade ponúkne operátor iba svoju mobilnú aplikáciu, pomocou ktorej je možné telefonovať a posielať správy. FreedomPop zatiaľ vstup na ostatné európske krajiny nešpecifikuje. V budúcnosti sa ho však možno dočkáme aj na Slovensku.

Zdroj: engadget.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 10

4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

04.10.2019 21:08

Najmladší operátor 4-ka pôsobí na Slovenskom trhu už 4-tý rok a za tento čas si dokázal získať priazeň množstva zákazníkov. Ako prvý slovenský operátor priniesol už v roku 2017 nekonečné dáta a pri pr ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019