Image
8.9.2017 0 Comments

Foto Workshop Motorola MOTO G5S Plus

Spoločnosť Lenovo pod svojou značkou Motorola prestavila už známy smartfón Moto G5 a G5 Plus, avšak s prívlastkom S, ktorý sa nesie v duchu špeciálnej edície.

Moto G5S je zmenou k lepšiemu a kvalitnejšiemu smartfónu, ktorý má priniesť high-endové riešenia do strednej triedy za dostupnú cenovku. Prvým znakom lepšej kvality je celokovový unibody dizajn vytvorený z jedného kusu hliníka. Batéria s kapacitou 3 000 mAh nie je nič výnimočné a vydrží celý deň. Výnimočný je naopak koncept rýchleho nabíjania od Lenova. Už za 15 minút nabíjania máte šťavu na 5 hodín používania.

Túto technológiu nazvali TurboPowerTM. Vylepšený je aj fotoaparát, ktorý je vybavený 16 MP snímačom s technológiou PDAF pre rýchle zaostrovanie. Predný fotoaparát so širokouhlým záberom získal 5 MP snímač spolu s nevídaným LED bleskom na prednej strane. 5,2“ displej uvidíte v kvalitnom rozlíšení Full HD, ktorý ponúka obrazovku Moto Experience rovnako ako zaradenie bez prívlastku S.

Rovnaký ostal aj odtlačok prstov, ktorý si zachoval funkciu ovládanie jedným tlačidlom. G5S je v konfigurácií s 3 GB RAM a 32 GB interného úložiska za cenu 249 eur.

Pre Milovníkov, väčších a ešte o trochu kvalitnejších smartfónov je tu Moto G5S Plus s 5,5“ Full HD displejom. S výkonom osemjadrového procesora s taktom 2,0 GHz, 4 GB RAM a vyladeným systémom by mal podľa výrobcu ostať svižný a výkonný aj po nejakom čase používania.  

Disponuje duálnym 13 MP fotoaparátom, ktorý je kombináciou čiernobieleho a farebného snímaču. Režim selektívneho zaostrovania vám vytvorí fotku s rozostreným pozadím, alebo neskôr upravovať hĺbku ostrosti v editovaní fotografie, vytvoriť čiernobiele pozadie alebo ho úplne vymeniť. Ponúka aj kvalitnejší selfie fotoaparát s 8 MP snímačom a širokouhlým záberom. Taktiež disponuje LED bleskom ale aj novým panoramatickým režimom pre selfie početnej skupiny. V znamení fotoaparátu sa niesol aj workshop fotenia mobilom, ktorým bol Moto G5S Plus.

Profesionálny fotograf Ľubo Špirko nám ukázal, že v dnešnej dobe  sa dá zhotoviť kvalitná fotka aj smartfónom, pokiaľ po ruke nemáte alebo nevlastníte klasický fotoaparát.

Väčší model G5S Plus je síce v niektorých ohľadoch lepší ako menší brat G5S, avšak je aj drahší. Predáva sa s cenou 319 eur.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Michelangelo a Sixtínska kaplnka v podaní najmodernejších technológií Panasonic

23.06.2018 01:06

Panasonic Business usporiadal pre európskych novinárov ukážku jedinečnej inštalácie audio vizuálnej techniky, jednej z najkomplexnejších inštalácií 3D mappingu na svete, v divadle Auditorium Conciliaz ...

Produkty

Acer predstavil horúce novinky z tlačovej konferencie Next@Acer

18.06.2018 01:32

Spoločnosť Acer v zaujímavom prostredí letiska v Pražských Letňanoch predstavila novinky vo všetkých produktových radách. Medzi stolnými hernými špeciálmi sme si mohli pozrieť dva prírastky z rady ...

Produkty

AB-COM s.r.o. predstavil novinky na výstave ANGA COM 2018

13.06.2018 19:20

Spoločnosť AB-COM s.r.o. sa už tradične zúčastňuje medzinárodnej výstavy ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom. V rámci svojej expozície predstavuje viacero noviniek s ktorými sa používatelia stretnú už na ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Smart Industry

Najnovšie videáPC forum button