Image
8.9.2017 0 Comments

Foto Workshop Motorola MOTO G5S Plus

Spoločnosť Lenovo pod svojou značkou Motorola prestavila už známy smartfón Moto G5 a G5 Plus, avšak s prívlastkom S, ktorý sa nesie v duchu špeciálnej edície.

Moto G5S je zmenou k lepšiemu a kvalitnejšiemu smartfónu, ktorý má priniesť high-endové riešenia do strednej triedy za dostupnú cenovku. Prvým znakom lepšej kvality je celokovový unibody dizajn vytvorený z jedného kusu hliníka. Batéria s kapacitou 3 000 mAh nie je nič výnimočné a vydrží celý deň. Výnimočný je naopak koncept rýchleho nabíjania od Lenova. Už za 15 minút nabíjania máte šťavu na 5 hodín používania.

Túto technológiu nazvali TurboPowerTM. Vylepšený je aj fotoaparát, ktorý je vybavený 16 MP snímačom s technológiou PDAF pre rýchle zaostrovanie. Predný fotoaparát so širokouhlým záberom získal 5 MP snímač spolu s nevídaným LED bleskom na prednej strane. 5,2“ displej uvidíte v kvalitnom rozlíšení Full HD, ktorý ponúka obrazovku Moto Experience rovnako ako zaradenie bez prívlastku S.

Rovnaký ostal aj odtlačok prstov, ktorý si zachoval funkciu ovládanie jedným tlačidlom. G5S je v konfigurácií s 3 GB RAM a 32 GB interného úložiska za cenu 249 eur.

Pre Milovníkov, väčších a ešte o trochu kvalitnejších smartfónov je tu Moto G5S Plus s 5,5“ Full HD displejom. S výkonom osemjadrového procesora s taktom 2,0 GHz, 4 GB RAM a vyladeným systémom by mal podľa výrobcu ostať svižný a výkonný aj po nejakom čase používania.  

Disponuje duálnym 13 MP fotoaparátom, ktorý je kombináciou čiernobieleho a farebného snímaču. Režim selektívneho zaostrovania vám vytvorí fotku s rozostreným pozadím, alebo neskôr upravovať hĺbku ostrosti v editovaní fotografie, vytvoriť čiernobiele pozadie alebo ho úplne vymeniť. Ponúka aj kvalitnejší selfie fotoaparát s 8 MP snímačom a širokouhlým záberom. Taktiež disponuje LED bleskom ale aj novým panoramatickým režimom pre selfie početnej skupiny. V znamení fotoaparátu sa niesol aj workshop fotenia mobilom, ktorým bol Moto G5S Plus.

Profesionálny fotograf Ľubo Špirko nám ukázal, že v dnešnej dobe  sa dá zhotoviť kvalitná fotka aj smartfónom, pokiaľ po ruke nemáte alebo nevlastníte klasický fotoaparát.

Väčší model G5S Plus je síce v niektorých ohľadoch lepší ako menší brat G5S, avšak je aj drahší. Predáva sa s cenou 319 eur.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

ISE 2018 : Epson

17.02.2018 21:06

Spoločnosť Epson lákala návštevníkov monumentálnym stánkom ktorému dominovala veľkoplošná projekcia zložená z 8 projektorov. V expozícii sme mohli vidieť prvý projektor Epson s natívnym rozlíšením ...

Produkty

Sherlock oslavuje 30 rokov

16.02.2018 18:38

Bezpečnostné dvere Sherlock oslavujú 30. výročie svojho vzniku. Boli sme pozvaní priamo do priestorov spoločnosti a nazreli sme do tajomstiev ich výroby. Bezpečnostné dvere Sherlock sú prvé protipožia ...

Produkty

ISE 2018: Optoma

15.02.2018 23:17

Spoločnosť Optoma je známa predovšetkým ako výrobca kvalitných projektorov. Tentoraz však predstavovala novú LED stenu, zostavenú z LED panelov s pomerom strán 16:9, s rozstupom 2,6 mm a celkovou hrúb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá