Image
2.6.2014 0 Comments

Firemní používatelia denne dostanú 85 e-mailov a 36 odošlú

email-anotacia.jpg Najčastejším prostriedkom na vnútropodnikovú komunikáciu zostáva už niekoľko rokov e-mail. V preplnených schránkach sa však zamestnanci začínajú strácať a neraz prehliadnu aj dôležitú správu od nadriadeného. Firmy preto hľadajú efektívnejšie nástroje na výmenu informácií.

Podľa exkluzívneho prieskumu americkej spoločnosti Radicati Group v súčasnosti e-mail používa viac ako 2,5 miliardy ľudí. Na tých pripadá dovedna viac ako 4 miliardy e-mailových účtov. Analytici predpokladajú, že tieto čísla ďalej porastú. V roku 2018 má existovať okolo 5,2 mld. účtov, ktoré bude využívať 2,8 mld. používateľov.

Štúdia spoločnosti Radicati Group sa zameriava aj na počet správ vo firemnej sfére. Tých denne po svete koluje zhruba 107 miliárd a analytici predpokladajú medziročný rast približne o 7 %. Z prieskumu vyplýva, že v súčasnosti firemní používatelia denne dostanú 85 e-mailov a 36 odošlú. A to štúdia nepočíta so spamom, ktorý neprejde cez e-mailový filter.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Prieskumy trhu 2

Nie každý absolvent je na trhu práce žiadaný. Toto je rebríček vysokých škôl podľa záujmu zamestnávateľov

14.06.2019 13:51

Zamestnávatelia potrebujú nových ľudí. Informácia, ktorú počuť z každého jedného rohu, však nemusí znamenať, že firmy sa pobijú o všetkých absolventov vysokých škôl. Analýza Profesie ukazuje, že nie o ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá