Image
29.3.2018 0 Comments

Filmový program FilmBox predstavuje svoju novú jarnú štruktúru

Globálna mediálna spoločnosť FilmBox International predstavuje hlavné ťaháky svojej programovej ponuky pre tohtoročnú jar. Divákov čaká rozšírená ponuka akčných blockbusterov s najväčšími hollywoodskymi hviezdami, rovnako ako obľúbené komédie a ďalšie filmové hity z hollywoodskej i európskej produkcie.

Aprílové sobotňajšie noci môžu diváci tráviť so svojimi obľúbenými akčnými hviezdami ako sú Jason Statham v thrilleri BLESK, Steven Seagal v DIAMANTOVÍ PSI alebo Jean-Claude Van Dame v TEROR VO VLAKU. Jarná programová ponuka obsahuje tiež tituly pre celú rodinu ako napríklad francúzsku komédiu ASTERIX A OBELIX V SLUŽBÁCH JEJ VELIČENSTVA (Catherine Deneuve, Gérard Depardieu) alebo teenagerský hit TWILIGHT SÁGA: ZATMENIE. Aj diváci FilmBox, ktorých zaujíma nezávislá tvorba, si v apríli rozhodne prídu na svoje. Čaká ich celý zástup výnimočných filmov ako napríklad komédia HAPPY-GO-LUCKY podľa scenára a réžie Mikea Leigha, ktorá získala Zlatý Glóbus za hlavnú ženskú úlohu a bola nominovaná na Oscara.

V stovkách ďalších filmových titulov, ktoré sa vysielajú každý mesiac na FilmBox, sa objaví takmer kompletná hollywoodska prvá liga, medzi mnohými inými napríklad Brad Pitt, Helen Mirren, Bruce Willis, Scarlett Johansen, Antonio Banderas, Monica Bellucci, Pierce Brosnan, Collin Farrell, Audrey Tatou, Clint Eastwood, Hillary Swank, Dustin Hoffman, Ann Hatheway, Emma Thompson alebo Mads Mikkelsen.

Z ponuky kanála FilmBox si vyberie každý člen rodiny, nájdete tu mix titulov všetkých žánrov, od komédií cez drámy a akčné filmy, až po thrillery a horory. Kanál vysiela i zaujímavé seriály ako napríklad medzinárodne ocenená švédska kriminálna séria MODUS SMRTI. Diely prvej série majú premiéru na FilmBox každú sobotnú noc.

Kanál FilmBox odvysiela aj prvú epizódu seriálu MLADÝ PÁPEŽ, vysoko provokatívneho a vizuálne mimoriadne atraktívneho projektu s Jude Lawom v úlohe prvého amerického pápeža (28. apríla o 21:00 hod). Všetky nasledujúce epizódy bude možné sledovať na stanici FilmBox Premium HD.

Viac informácii najdete na spiintl.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť údaje na „fleške“

23.08.2019 19:02

Přenosné USB disky jsou užitečné jak v běžném, tak i profesionálním životě.  Data, které na ně ukládáme jsou často cenná a důvěrná. V zájmu jejich bezpečnosti je vhodné používat média uvážlivě a řádně ...

Tlačové správy

V letnej sezóne 2019 volajú Slováci najviac z Rakúska, píšu správy z Česka a v dátach stále vedie Chorvátsko

23.08.2019 18:39

Roamingové štatistiky za jún a júl 2019 ukazujú odlišné správanie zákazníkov ako v minulej sezóne. Dovolenkové destinácie sa opäť prejavili, no medziročný posun vo využívaní služieb prináša nové postr ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

23.08.2019 10:34

Všetci fanúšikovia populárneho smartfónu s perom už nemusia na nič čakať. Od dnešného dňa, piatku 23. augusta, si totiž môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy Note – smartfóny Note10+ a Note10 ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá