Filmový kanál JOJ Cinema v ponuke SWANu bez zmeny ceny

Tlačové správy
0

Poriadnu filmovú dávku dostanú od júna zákazníci SWANu. Operátor do svojej programovej ponuky pridáva populárnu stanicu JOJ Cinema, ktorá vysiela exkluzívne slovenské filmové premiéry rôznych žánrov.

„V ostatných týždňoch sme sa v časoch pandémie naučili viac zábavy konzumovať z pohodlia domova. JOJ Cinema znamená kinohity z poslednej doby, hviezdne obsadenie a filmy ocenené Oskarmi. Aj preto sme radi, že ho našim zákazníkom ponúkneme už v základnom balíku M a to bez navýšenia ceny,“ hovorí generálny riaditeľ SWANu Roman Vavrík.

JOJ Cinema vysiela filmové hity nepretržite 24 hodín denne v HD kvalite. Program je s českým dabingom.

Obzvlášť v období pandémie COVID-19, kedy sledovanosť televízií významne rástla, práve JOJ Cinema spríjemnila večery mnohým domácnostiam. Som nesmierne rád, že už aj zákazníci SWANu si budú môcť vychutnať tieto filmové zážitky, ktoré na JOJ Cinema nie sú prerušované žiadnou reklamou,” hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

V júni televízia JOJ Cinema prinesie viaceré kinohity, napríklad druhý diel obľúbeného rodinného filmu Psia duša o vernom psovi Baileym. Diváci sa tiež môžu tešiť na mysteriózny Atlas Mrakov s Tomom Hanksom a Hale Barry, alebo na romantický Dámsky klub s Deane Keaton a Jane Fonda.

Telekomunikačný operátor SWAN poskytuje elektronické služby od roku 2000. Vybudoval vlastnú optickú sieť s európskymi parametrami a je najväčším čisto slovenským telekomunikačným operátorom a druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb pre korporátnych zákazníkov na Slovensku. V roku 2018 sa SWAN spojil s celonárodným telekomunikačným operátorom BENESTRA, ktorý pôsobil na trhu od roku 1999. Vznikol tak operátor s rozsiahou vlastnou infraštruktúrou a komplexným spektrom služieb a s ponukou najlepšej a najstabilnejšej národnej a medzinárodnej konektivity. SWAN je dnes druhý najsilnejším hráčom v B2B segmente.

 

www.swan.sk

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať