Image
11.4.2018 0 Comments

FilmBox International dočasne sprístupní program FilmBox Premium HD pre všetkých divákov

Slovenskí diváci môžu v období od 13. do 29. apríla tohto roku bezplatne sledovať prvotriedne filmy a napínavé seriály, ktoré sú vysielané na programe FilmBox Premium HD.

„Táto promo akcia umožní divákom ochutnať niektoré z najzaujímavejších titulov, ktoré obsahujú naše programové balíčky. Od televíznych seriálov ako je MLADÝ PÁPEŽ, po hollywoodske hity ako napríklad BEZ NOHAVÍC (Báječný Mike). Programová ponuka kanálu FilmBox Premium HD ponúka prvotriednu zábavu od ocenených filmárov a najznámejších producentov, “ hovorí Adrian Gumulák, obchodný zástupca FilmBox pre Českú a Slovenskú republiku.

Promo akcia programu FilmBox Premium HD bude v danom období na vybraných televíznych platformách prebiehať nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Medzi vybrané medzinárodne ocenené filmy, ktoré počas tohto obdobia budú môcť diváci sledovať, patrí napríklad dráma WRESTLER s Mickeym Rourkom v hlavnej úlohe, ktorá bola ocenené Zlatým glóbusom a nominovaná na Oscara, ďalej štýlový thriller SMRTEĽNÉ KLAMSTVÁ (Arbitráž) s Richardom Gereom v hlavnej úlohe, KRÁĽOVNÁ ovenčená Oscarom za najlepšie stvárnenú ženskú hlavnú úlohu pre Helen Mirren, a ďalšie tituly vrátane ZABI MA TRIKRÁT, COLOMBIANA, MIMOZEMSKÁ INVÁZIA alebo už spomínaný film BEZ NOHAVÍC, či seriál MLADÝ PÁPEŽ.

Ku koncu tejto dvojtýždňovej promo akcie sa na kanále FilmBox Premium HD odvysielajú prvé dva diely seriálu MLADÝ PÁPEŽ, jedného z najprovokatívnejších televíznych projektov poslednej doby. V hlavných úlohách strhujúceho, vizuálne podmanivého, vtipného a surreálneho seriálu excelujú na Oscara nominovaný Jude Law a Akadémiou ocenená Diane Keaton.

Vždy dva diely seriálu MLADÝ PÁPEŽ, ktoré budú vysielané za sebou, možno zhliadnuť každú sobotu od 21:00 hod, počnúc 28. aprílom, na kanále FilmBox Premium HD na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Rumunsku, respektíve na FilmBox Extra na bulharskom trhu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpečnosť vládnej siete GOVNET bude vyššia, komunikácia bude šifrovaná

25.06.2019 15:16

 Bezpečnosť nadrezortnej siete Govnet sa zásadne zvýši. Vďaka tzv. IPSec tunelu bude mať celú sieť Govnet štát pod kontrolou a navyše bude umožňovať šifrované videokonferencie. Národný projekt na efek ...

Tlačové správy

Aký je podiel žien v IT? Necelá štvrtina

25.06.2019 14:51

IT manažéri očakávajú, že do piatich rokov bude až jedno z piatich pracovných miest automatizovaných alebo nahradených umelou inteligenciou. Sedem z desiatich z nich však verí, že novovytvorené pracov ...

Tlačové správy

Prekonajú mladí Trnavčania svoj doterajší rekord v úspornej jazde?

25.06.2019 00:00

Študenti zo Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave mieria na svoje ďalšie vystúpenie na medzinárodných pretekoch Shell Eco-marathon Europe 2019 do Londýna. Tento rok budú bojovať s celkom nový ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videá