Exkluzívnejšia a individuálnejšia Trieda G

Tlačové správy
0

Mercedes-Benz rozšíril ponuku o dve mimoriadne edície Triedy G: designo manufaktur Edition určenej pre modely G 350 d a G 500 ako aj Exclusive Edition pre Mercedes-AMG G 63 a G 65. Modely v mimoriadnych edíciách sú vylepšené ešte vyššou individuálnosťou, štýlom a luxusnou výbavou. Komfort ich užívateľov ešte viac zvyšujú digitálne služby balíka Mercedes me connect.  

Nová designo manufaktur Edition využíva okrem iného aranžmán mimoriadne ušľachtilých prvkov výbavy (viacerých v čiernej farbe), tri dodávané laky designo či disky AMG z ľahkej zliatiny s 5-lúčovým dizajnom s pneumatikami 275/55 R 19. V interiéri obsahuje športové diely v koži designo napa, volant AMG Performance a sériovo tiež: balík Exklusiv, športový balík, či balík pochrómovaných doplnkov. Oproti porovnateľne vybaveným sériovým modelom má vyhotovenie designo manufaktur Edition takmer o štvrtinu výhodnejšiu cenu.

Mimoriadne ušľachtilá Exclusive Edition zaujme napríklad špecifickou ochranou spodku vozidla z ušľachtilej ocele, bočnými pásikmi AMG Sport, vložkami v ochrannej lište vo vzhľade tmavého hliníka a krytom náhradného kolesa nalakovaným vo farbe karosérie i výraznými diskami AMG z ľahkej zliatiny s pneumatikami s rozmermi 295/40 R 21 a výlučne iba pre túto edíciu modelov je v ponuke matný lak sivá Monza AMG magno. Súčasťou sériovej výbavy v interiéri je balík designo Exklusiv (i športové sedadlá AMG) a balík komfortu sedenia,  vrátane viackrivkových sedadiel a klimatizácie sedadiel pre vodiča a spolujazdca. Z programu designo manufaktur sú voliteľne k dispozícii bezpečnostné pásy designo v červenej farbe, kožou potiahnuté držadlá v čalúnení stropu a dvojfarebný volant AMG Performance vo farbách podľa farby sedadiel.

Mercedes-Benz Slovakia

Všetky autorove články
Mercedes-Benz

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať