ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

Exkluzívne edície roadsterov značky Mercedes-Benz: SLC RedArt Edition a SL designo Edition

Tlačové správy
0

V apríli prídu špeciálne exkluzívne jarné edície roadsterov značky Mercedes-Benz. SLC vo vyhotovení RedArt Edition a SL designo Edition oslovia milovníkov výnimočných vozidiel, či zberateľov unikátov a všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť a zažiť exkluzívne potešenie z jazdy pod holým nebom. K dispozícii budú pre modely SLC 180, SLC 200, SLC 250 d, SLC 300 a Mercedes-AMG SLC 43 ako aj pre SL 400 a SL 500.

Pri mimoriadne kompaktnom modeli SLC RedArt Edition potom jeho športovo dynamický charakter okrem iného zvýrazní červená farba prvkov exteriéru i interiéru, exkluzívne čalúnenie z čiernej kože a tiež exkluzívny matný lak irídiová strieborná designo magno, ako aj nápadné leštené disky z ľahkej zliatiny s veľkosťou 45,7 cm (18 palcov) s dizajnom piatich zdvojených lúčov a tremolitovým metalickým lakom či väčšie, dierované brzdové kotúče. Pri vyhotovení AMG Line napríklad nechýbajú spojlery predného a zadného nárazníka AMG, športový podvozok či združený prístroj so vzhľadom cieľovej zástavy.

O špeciálny vzhľad SL designo Edition sa stará metalický lak v briliantovej modrej, 48,3-centimetrové (19-palcové), príp. 50,8-centimetrové (20-palcové) kované disky AMG s 10-lúčovým dizajnom, ako aj krídelká v chrómovej farbe na spojleri predného nárazníka. Nechýbajú sedadlá a stredové výplne dverí v koži designo napa porcelánová/čierna s exkluzívnou grafikou designo, čalúnenie stropu vo farbe designo DINAMICA porcelánová a pásy designo v bielej farbe, náladové osvetlenie, dvojfarebný multifunkčný športový volant s trojramenným dizajnom v koži napa čierna/porcelánová. Komfortu prispieva okrem iného  klimatizácia sedadiel, vyhrievanie pre oblasť hlavy AIRSCARF pre vodiča a spolujazdca či balík aktívnych multiobrysových sedadiel. 

Mercedes-Benz Slovakia

Všetky autorove články
Mercedes-Benz

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať