Ešte jednoduchšie streamovanie pirátskych filmov. Popcorn funguje už aj v prehliadači

0

popcorn_films.png Možno si spomeniete na Popcorn Time, akýsi pirátsky Netflix s bohatou zásobou filmov, ktoré sa dali prehrávať vďaka protokolu P2P BitTorrent. Teraz môžete „Netflix pre torrenty“ Popcorn Time používať aj vo svojom prehliadači.

Nová webová stránka PopcornInYourBroswer.net poskytuje rovnaké služby ako Popcorn Time, ibaže priamo vo vašom prehliadači. Videá môžete sledovať priamo z webu, bez nutnosti sťahovať čokoľvek do svojho zariadenia. Obsah je mash-up torrent z webu pirátskej skupiny YTS. Ako vyrovnávacia pamäť slúžia servery coinado.io. Fungujú ako cloudový torrentový klient, takže dáta sťahujú a uploadujú u seba.

popcorn_films2.jpg

Používateľ sa iba pripojí k obrazovému streamu pomocou prehliadača HTML5. Pôvodný open source projekt Popcorn Time umožňoval streamovať torrenty v rozhraní podobnom Netflixu, bol však pod tlakom ochrancov autorských práv vypnutý takmer hneď po spustení. Na vývoji softvéru sa podieľalo množstvo rôznych skupín a najmä anonymní programátori. Closed-source verzia je teraz na domovskej stránke Popcorn-Time.se. Uvidíme, ako dlho bude fungovať.

Zdroj: gizmodo.com
pcmag.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať