Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Epson získava prestížne ocenenie asociácie EISA

0
Spoločnosť Epson, popredný svetový výrobca projekčných technológií, nadviazala na svoje úspechy v oblasti digitálneho zobrazovania, keď jej projektor EH-TW9000W získal ocenenie „Európsky projektor roka 2012-2013", udeľované asociáciou EISA (European Imaging and Sound Association).

Komisia asociácie EISA ocenila predovšetkým možnosť veľmi jednoduchého nastavenia produktu, výnimočne kvalitné spracovanie obrazu a kompenzáciu pohybu. Komentovala to slovami: „V súčasnej dobe ide o jedno z najlepších zariadení na trhu - ľahko s ním vytvoríte domáce kino svojich snov."

Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe,, k tomu dodáva: "Ocenenie asociácie EISA je v tomto priemysle hlavným ukazovateľom kvality produktov a uznanie, ktorého sa projektoru EH-TW9000W dostalo, je dokladom našej profesionality a schopnosti vyrábať špičkové projektory tej najvyššej kvality. Toto ocenenie sa zaradí k radu ďalších uznaní projektoru EH-TW9000W, ktorý už nedávno získal cenu asociácie TIPA (Technical Image Press Association). Spoločnosť Epson je hrdá na to, že patrí medzi absolútnu špičku v oblasti projekčných technológií a technológií pre domáce kiná."

Epson EH-TW9000W jeprvým Full HD 3D projektorom podporujúcim bezdrôtový prenos obrazu, ktorý umožňuje inštaláciu bez nevzhľadne sa povaľujúcich káblov. Ide o najvyšší model v našej ponuke projektorov, ktorý prostredníctvom rovnako vysokého bieleho aj farebného svetelného výstupu, dosahujúceho až 2400 lúmenov, a vysokého kontrastného pomeru 200 000 : 1 ponúka dokonalý trojrozmerný zážitok. Všetko dopĺňa rad nadštandardných technických funkcií.

Projektor EH-TW9000W ponúka rad ľahko ovládateľných funkcií vrátane funkcie bezdrôtového prenosu obrazu v plnom rozlíšení Full HD. Všetci filmoví nadšenci, hráči alebo športoví fanúšikova sa preto môžu tešiť na silný 3D zážitok aj vysoko kvalitný 2D obraz, ktoré si môžu vychutnať v pohodlí vlastného domova.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať