Elemoon je inteligentný náramok. Funkciami neohúri, zaujať chce dizajnom.

Technológie
0

elemoon_188.jpg Ďalší inteligentný náramok vstupuje na trh a kapitál chce získať cez portál Kickstarter. Elemoon sa však od konkurencie líši tým, že v prvom rade kladie dôraz na estetické vlastnosti. Funkcie sú druhoradé.

Zariadenie sa prezentuje ako inteligentná bižutéria. Pozostáva z viacerých častí, vrátane piatich riadkov LED diód, ktoré upozorňujú používateľa na novú správu alebo prichádzajúci hovor. Notifikácie je možné vytvoriť a prispôsobiť cez mobilnú aplikáciu – zariadenie komunikuje s telefónom cez Bluetooth.

Okrem toho, že Elemoon dokáže blikať a takýmto štýlom upozorňovať na notifikácie, ladí s farbou oblečenia a pomôže vám aj s hľadaním telefónu. Náramok stačí pošúchať a zariadenie začne zvoniť. Ďalšími funkciami sa Elemoon nechváli a prihliadnuc k predajnej cene 200 dolárov, potenciálnych záujemcov to môže odradiť. Inteligentné hodinky na platforme Android Wear totiž nie sú výrazne drahšie a dokážu toho viac. Určitej skupine používateľov však môže vyhovovať práve punc bižutérie, ktorým chce Elemoon zaujať.


Zdroj: engadget.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať