Image
28.7.2017 0 Comments

Elegantné stropné LED svietidlo bez blikania s nepriamou aurou svetla a mikroprizmatickým difúzorom proti oslneniu

Spoločnosť Verbatim uviedla do predaja elegantné stropné LED svetlo bez nežiaduceho blikania, s dokonale rovnomerným jasom difúzora a nepriamou aureolou (čiže aurou) svetla podobnou korónovému efektu. Jeho dlhá životnosť (50 000 hodín, L70), výborná svetelná účinnosť, úzke binovanie a krytie IP40, ktoré bráni prenikaniu hmyzu a prachu, z neho robí ideálne riešenie na všeobecné osvetlenie nahradzujúce konvenčné žiarivkové osvetlenie. Spoločnosť Verbatim ponúka tiež antireflexnú mikroprizmatickú verziu navrhnutú špeciálne na kancelárske využitie a navyše s funkciou stmievania DALI.

Zvláštnosťou nového stropného svietidla Verbatim je jeho voliteľný nepriamy korónový alebo haló efekt, vďaka ktorému svetlo vyzerá, že „pláva“ na strope a stiera kontrast medzi povrchom vyžarujúcim svetlo a pozadím alebo stropom, na ktorom je inštalované. Korónový efekt si používateľ môže sám pridať alebo odstrániť jednoduchou aplikáciou krycieho systému s magnetickou klipsou, ktorá je súčasťou produktového balenia. Stropné svietidlo sa môže tiež zavesiť, čo umožňuje vytvoriť elegantnú svetelnú dekoráciu.

Kancelárske riešenie bez blikania a oslnenia
Blikanie je všeobecne známa nepríjemnosť pri osvetlení, ktorá môže u niektorých ľudí spôsobiť namáhanie očí a epileptické záchvaty. Stropné svietidlá Verbatim LED používajú iba vysokokvalitné elektronické súčasti, ktoré zaručujú osvetlenie bez prítomnosti blikania.

Oslnenie od osvetlenia môže zároveň spôsobiť zrakové napätie a zhoršenie videnia, ktoré môžu mať negatívny vplyv na produktivitu, najmä v kanceláriách, kde sú ľudia vystavení umelému svetlu mnoho hodín denne. Verbatim rieši tento problém pomocou mikroprizmatického difúzora, ktorý zaisťuje dokonalé riadenie jasu (UGR < 19) podľa normy DIN EN 12464.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Mio Black Friday: Kamera do auta MiVue 731 GPS s funkciou radarov, kvalitným natáčaním a upozornením pred nehodou v akcii!

15.11.2019 12:45

Speciální novinku s výraznou slevou si pro letošní Black Friday přichystalo Mio, výrobce značkových autokamer a navigací. Až do konce listopadu bude nová Mio MiVue 731 GPS v eshopech ALZA, CZC a MALL ...

Tlačové správy

Päťfarebná A3+ tlačiareň na digitálnu tlač aj na tvrdé povrchy

15.11.2019 11:32

Novú LED tlačiareň OKI Pro9541WT s piatimi farebnými tonermi na digitálnu tlač na prenosové médiá určenú pre poskytovateľov tlačových služieb uviedla na trh spoločnosť OKI. Vďaka použitiu prenosových ...

Tlačové správy

ITAPA 2019: Využite inovačný a ľudský potenciál v IT

15.11.2019 11:22

Trojdňová ITAPA 2019 bola zaujímavá až do posledného momentu. Najväčšia konferencia o IT vo verejnej správe bola nielen priestorom pre stretnutie špičkových expertov, ale zároveň poodhalila dynamický ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá