Image
22.12.2017 0 Comments

EasyCo sa stala exkluzívnym distribútorom značky Mujjo

Spoločnosť EasyCo získala výhradné zastúpenie značky Mujjo, holandského výrobcu rukavíc pre dotykové displeje na Slovensku, v Česku, Bulharsku, Slovinsku, Rumunsku a Chorvátsku.

Značka Mujjo vyrába špičkové zimné rukavice pre ovládanie všetkých chytrých telefónov a tabletov, ktoré si našli desaťtisíce spokojných užívateľov po celom svete. Posledné inovácie tejto progresívnej značky sa objavili u jednovrstvových dotykových rukavíc pre smartphone, kde sa na ovládanie prístroja nemusia používať už len brušká prstov, ale dokonca aj kĺby či celá dlaň. S týmito rukavicami je možné ovládať všetky typy dotykových mobilných telefónov či tabletov najrôznejších značiek, vrátane Apple.

Oproti neznačkovým čínskym produktom, ktoré používajú kovy ako oceľ či meď, sú Mujjo rukavice prepletené strieborným nylonovým vláknom, ktoré zaisťuje lepší prenos elektrických impulzov z kože na displej a je šetrnejší k displeju. Táto technológia zaručuje presné a pohodlné ovládanie mobilného telefónu aj v treskúcich mrazoch. Rukavice majú navyše na dlani i prstoch rovnomerne umiestnené silikónové dotykové body, ktoré minimalizujú riziko vypadnutia telefónu z ruky.

Bonusom je ešte magnetický kožený gombík, ktorý uľahčí obliekanie rukavíc. Kraje rukavíc sú potiahnuté čiernou kožou, mäkká vrstva vnútri poskytuje jemný dotyk a pocit robustnej a trvanlivej rukavice.

Rukavice Mujjo sú unisexové, elastické, a veľmi hrejivé. Rukavice sa dajú kúpiť v internetovom obchode EasyStore.cz za príjemnú cenu 34,99€. Spoločnosť vyrába aj luxusné kožené rukavice, kvalitné dizajnové kožené obaly na telefóny a tablety.

Kľúčové vlastnosti jednovrstvových dotykových rukavíc Mujjo pre smartphone:
• Zimné rukavice pre ovládanie dotykových obrazoviek
• Materiál je prepletený strieborným nylonovým vláknom, ktoré zaisťuje prenos elektrických impulzov z kože na displej
• Dotykové silikónové body po celej dĺžke dlane
• Magnetické zapínanie rukavíc
• Kožené prvky
• Nadčasový dizajn, unisexový vzhľad
• Tepelná izolácia v zimnom období
• Všestranné využitie, napríklad pre jazdu na bicykli
• Zariadenie v ruke nekĺže

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Na slovensko.sk čoskoro aj s mobilom

22.05.2018 14:36

Zabudnite na čítačky a komplikované inštalácie. Na prihlásenie sa do e-schránky bude stačiť aj váš mobil. Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES) pracuje na lepšom a priateľskejšom ...

Tlačové správy

Tím trnavských žiakov si v Amerike upevnil pozíciu svetovej robotickej špičky

22.05.2018 14:32

Skupina žiakov z Trnavy s názvom IT-PRO-BESST sa vďaka svojej záľube v stavaní robotov, z populárnych stavebníc LEGO MINDSTORM, prebojovala až na šampionát v americkom Detroite. Spoza oceánu si žiaci ...

Tlačové správy

Prieskum o e-službách: Spokojnosť firiem stúpa

22.05.2018 14:25

Keď sa povie elektronické služby štátu, ľuďom ako prvé napadnú diaľničné známky, informácie z katastra a daňové priznania. Väčšina tých, ktorí e-služby používajú, je s nimi spokojná, páči sa im úspora ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

ATOS_05_262
SWAN_05


PC forum button

Socialize