Image
22.12.2017 0 Comments

EasyCo sa stala exkluzívnym distribútorom značky Mujjo

Spoločnosť EasyCo získala výhradné zastúpenie značky Mujjo, holandského výrobcu rukavíc pre dotykové displeje na Slovensku, v Česku, Bulharsku, Slovinsku, Rumunsku a Chorvátsku.

Značka Mujjo vyrába špičkové zimné rukavice pre ovládanie všetkých chytrých telefónov a tabletov, ktoré si našli desaťtisíce spokojných užívateľov po celom svete. Posledné inovácie tejto progresívnej značky sa objavili u jednovrstvových dotykových rukavíc pre smartphone, kde sa na ovládanie prístroja nemusia používať už len brušká prstov, ale dokonca aj kĺby či celá dlaň. S týmito rukavicami je možné ovládať všetky typy dotykových mobilných telefónov či tabletov najrôznejších značiek, vrátane Apple.

Oproti neznačkovým čínskym produktom, ktoré používajú kovy ako oceľ či meď, sú Mujjo rukavice prepletené strieborným nylonovým vláknom, ktoré zaisťuje lepší prenos elektrických impulzov z kože na displej a je šetrnejší k displeju. Táto technológia zaručuje presné a pohodlné ovládanie mobilného telefónu aj v treskúcich mrazoch. Rukavice majú navyše na dlani i prstoch rovnomerne umiestnené silikónové dotykové body, ktoré minimalizujú riziko vypadnutia telefónu z ruky.

Bonusom je ešte magnetický kožený gombík, ktorý uľahčí obliekanie rukavíc. Kraje rukavíc sú potiahnuté čiernou kožou, mäkká vrstva vnútri poskytuje jemný dotyk a pocit robustnej a trvanlivej rukavice.

Rukavice Mujjo sú unisexové, elastické, a veľmi hrejivé. Rukavice sa dajú kúpiť v internetovom obchode EasyStore.cz za príjemnú cenu 34,99€. Spoločnosť vyrába aj luxusné kožené rukavice, kvalitné dizajnové kožené obaly na telefóny a tablety.

Kľúčové vlastnosti jednovrstvových dotykových rukavíc Mujjo pre smartphone:
• Zimné rukavice pre ovládanie dotykových obrazoviek
• Materiál je prepletený strieborným nylonovým vláknom, ktoré zaisťuje prenos elektrických impulzov z kože na displej
• Dotykové silikónové body po celej dĺžke dlane
• Magnetické zapínanie rukavíc
• Kožené prvky
• Nadčasový dizajn, unisexový vzhľad
• Tepelná izolácia v zimnom období
• Všestranné využitie, napríklad pre jazdu na bicykli
• Zariadenie v ruke nekĺže

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Trendy v malých kuchynských spotrebičoch

13.08.2018 11:09

 Slováci stále viac prepadajú zdravému životnému štýlu a tiež radi varia, čo sa odráža aj v aktuálnych trendoch v malých kuchynských spotrebičoch. "Kuchynské roboty, stolný mixéry, kávovary a rôzne kv ...

Tlačové správy

NASES zavádza ďalšie zjednodušenie na slovensko.sk: Aplikácie si nainštalujete naraz

13.08.2018 10:58

Ste čerstvým vlastníkom občianskeho preukazu s čipom a chcete sa prihlásiť do svojej elektronickej schránky? Alebo potrebujete preinštalovať aplikácie pre prihlasovanie a prácu s e-schránkou? Máme skv ...

Tlačové správy

Toto sú najlepšie európske zdravotnícke startupy!

13.08.2018 09:28

Takmer neviditeľný radar, ktorý bez utrpenia zmapuje hrubé črevo pacienta. Oblečenie, ktoré “počúva“ ľudské telo, či náučná hra pre deti s diabetom prvého typu. To sú len tri zo 44 zdravotníckych star ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button