Image
19.3.2019 0 Comments

ESET získal ocenenie PC Magazine’s Readers’ Choice Award pre najlepšie bezpečnostné riešenie

Bezpečnostná spoločnosť ESET získala ocenenie PC Magazine Readers’ Choice Award za najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti v roku 2019. Americký PC Magazine sa svojich čitateľov pýtal viacero otázok ohľadom ich celkovej spokojnosti s jedenástimi bezpečnostnými riešeniami. Otázky sa týkali spoľahlivosti a taktiež ich skúsenosti s technickou podporou, ktorú využili za posledných 12 mesiacov.

V prieskume získalo riešenie ESET Internet Security najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých výrobcov v kategóriách ako: pravdepodobnosť odporučenia (9,4 z 10), celková spokojnosť (9,3 z 10) a dôvera (9,3 z 10). Zároveň len päť percent používateľov ESET riešení v prieskume PC Magazine indikovalo, že potrebovalo technickú podporu za posledných 12 mesiacov.

Toto ocenenie je ďalším dôkazom vedúceho postavenia spoločnosti ESET v oblasti kybernetickej bezpečnosti. ESET poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia s najvhodnejšou rovnováhou medzi rýchlosťou a výkonom, čo z jeho riešení robí najlepší výber pre akéhokoľvek používateľa.

“Je to najlepší bezpečnostný softvér, aký som kedy používal. Systémové požiadavky má minimálne, rýchlo skenuje a odchytí čokoľvek, čo by sa vám mohlo dostať do počítača,” napísal spokojný používateľ vo svojom hodnotení pre PC Magazine.

“Náš viacvrstvový prístup k bezpečnosti poskytuje používateľom najvyššiu úroveň ochrany pred neustále sa vyvíjajúcimi kybernetickými hrozbami, vrátane tých, ktoré sa zameriavajú na UEFI (náhrada BIOSu v novších počítačoch) a IoT zariadenia,” hovorí produktový manažér spoločnosti ESET Matej Krištofík. “Víťazstvo v Readers’ Choice Award je ďalším ocenením v našej viac než 30-ročnej histórii plnej inovácií v oblasti kybernetickej bezpečnosti, vďaka ktorým chránime viac než 110-miliónov používateľov na celom svete,” dodáva Krištofík.

Pre pokročilú ochranu pred najnovšími internetovými hrozbami vyskúšajte ESET Internet Security.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Tlačové správy

CZ: Ako mať najlepší filmový zvuk- soundbary a systémy domáceho kina

10.10.2019 21:58

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019