Image
19.3.2019 0 Comments

ESET získal ocenenie PC Magazine’s Readers’ Choice Award pre najlepšie bezpečnostné riešenie

Bezpečnostná spoločnosť ESET získala ocenenie PC Magazine Readers’ Choice Award za najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti v roku 2019. Americký PC Magazine sa svojich čitateľov pýtal viacero otázok ohľadom ich celkovej spokojnosti s jedenástimi bezpečnostnými riešeniami. Otázky sa týkali spoľahlivosti a taktiež ich skúsenosti s technickou podporou, ktorú využili za posledných 12 mesiacov.

V prieskume získalo riešenie ESET Internet Security najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých výrobcov v kategóriách ako: pravdepodobnosť odporučenia (9,4 z 10), celková spokojnosť (9,3 z 10) a dôvera (9,3 z 10). Zároveň len päť percent používateľov ESET riešení v prieskume PC Magazine indikovalo, že potrebovalo technickú podporu za posledných 12 mesiacov.

Toto ocenenie je ďalším dôkazom vedúceho postavenia spoločnosti ESET v oblasti kybernetickej bezpečnosti. ESET poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia s najvhodnejšou rovnováhou medzi rýchlosťou a výkonom, čo z jeho riešení robí najlepší výber pre akéhokoľvek používateľa.

“Je to najlepší bezpečnostný softvér, aký som kedy používal. Systémové požiadavky má minimálne, rýchlo skenuje a odchytí čokoľvek, čo by sa vám mohlo dostať do počítača,” napísal spokojný používateľ vo svojom hodnotení pre PC Magazine.

“Náš viacvrstvový prístup k bezpečnosti poskytuje používateľom najvyššiu úroveň ochrany pred neustále sa vyvíjajúcimi kybernetickými hrozbami, vrátane tých, ktoré sa zameriavajú na UEFI (náhrada BIOSu v novších počítačoch) a IoT zariadenia,” hovorí produktový manažér spoločnosti ESET Matej Krištofík. “Víťazstvo v Readers’ Choice Award je ďalším ocenením v našej viac než 30-ročnej histórii plnej inovácií v oblasti kybernetickej bezpečnosti, vďaka ktorým chránime viac než 110-miliónov používateľov na celom svete,” dodáva Krištofík.

Pre pokročilú ochranu pred najnovšími internetovými hrozbami vyskúšajte ESET Internet Security.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung uvádza na slovenský trh päticu nových modelov slúchadiel AKG so štúdiovou kvalitou zvuku

14.06.2019 15:13

Spoločnosť Samsung predstavuje slovenským zákazníkom najnovší rad bezdrôtových slúchadiel so štúdiovou kvalitou zvuku a čistým a funkčným dizajnom prémiovej značky AKG. Kvalitné spracovanie skombinova ...

Tlačové správy

Preteky SHELL ECO-MARATHON EUROPE opäť preveria úspornú jazdu Slovákov

14.06.2019 14:41

Tri slovenské študentské tímy sa pridajú k tisíckam európskych študentov, ktorí mieria na medzinárodné preteky Shell Eco-marathon Europe 2019. Na novej trati v priestoroch Mercedes-Benz World vo Weybr ...

Tlačové správy

Spoločnosť Sygic vydáva doplnok Dashcam budúcej generácie pre svoju mobilnú navigáciu

14.06.2019 13:47

Spoločnosť Sygic, celosvetový líder v oblasti navigácie s viac ako 25-ročnými skúsenosťami, predstavila nový doplnok pre mobilné telefóny – doplnok Dashcam pre svoju špičkovú GPS navigáciu. Novinka pr ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videáPC forum button