Image
19.3.2019 0 Comments

ESET získal ocenenie PC Magazine’s Readers’ Choice Award pre najlepšie bezpečnostné riešenie

Bezpečnostná spoločnosť ESET získala ocenenie PC Magazine Readers’ Choice Award za najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti v roku 2019. Americký PC Magazine sa svojich čitateľov pýtal viacero otázok ohľadom ich celkovej spokojnosti s jedenástimi bezpečnostnými riešeniami. Otázky sa týkali spoľahlivosti a taktiež ich skúsenosti s technickou podporou, ktorú využili za posledných 12 mesiacov.

V prieskume získalo riešenie ESET Internet Security najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých výrobcov v kategóriách ako: pravdepodobnosť odporučenia (9,4 z 10), celková spokojnosť (9,3 z 10) a dôvera (9,3 z 10). Zároveň len päť percent používateľov ESET riešení v prieskume PC Magazine indikovalo, že potrebovalo technickú podporu za posledných 12 mesiacov.

Toto ocenenie je ďalším dôkazom vedúceho postavenia spoločnosti ESET v oblasti kybernetickej bezpečnosti. ESET poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia s najvhodnejšou rovnováhou medzi rýchlosťou a výkonom, čo z jeho riešení robí najlepší výber pre akéhokoľvek používateľa.

“Je to najlepší bezpečnostný softvér, aký som kedy používal. Systémové požiadavky má minimálne, rýchlo skenuje a odchytí čokoľvek, čo by sa vám mohlo dostať do počítača,” napísal spokojný používateľ vo svojom hodnotení pre PC Magazine.

“Náš viacvrstvový prístup k bezpečnosti poskytuje používateľom najvyššiu úroveň ochrany pred neustále sa vyvíjajúcimi kybernetickými hrozbami, vrátane tých, ktoré sa zameriavajú na UEFI (náhrada BIOSu v novších počítačoch) a IoT zariadenia,” hovorí produktový manažér spoločnosti ESET Matej Krištofík. “Víťazstvo v Readers’ Choice Award je ďalším ocenením v našej viac než 30-ročnej histórii plnej inovácií v oblasti kybernetickej bezpečnosti, vďaka ktorým chránime viac než 110-miliónov používateľov na celom svete,” dodáva Krištofík.

Pre pokročilú ochranu pred najnovšími internetovými hrozbami vyskúšajte ESET Internet Security.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

HP zlepšuje zabezpečenie počítačov pomocou umelej inteligencie, predstavilo nástroj HP Sure Sense

24.04.2019 12:14

Na svojej v poradí už tretej konferencii EMEA Innovation Summit predstavilo HP Inc. nové počítače a bezpečnostné riešenia navrhnuté pre kanceláriu budúcnosti. HP Sure Sense je ochrana proti malwaru za ...

Tlačové správy

Slováci sú čoraz viac IT gramotní. Učia sa prevažne sami alebo im kurzy platí firma

24.04.2019 11:53

Znalosti Slovákov v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) z roka na rok stúpajú. Podľa najnovších údajov Európskeho štatistického úradu Eurostat nové vedomosti nadobúdame samo štúdiom ...

Tlačové správy

Častá zmena profesie je trendom dnešnej doby. Kde hľadať a nájsť „tu pravú“?

24.04.2019 11:15

Nielen mladí tápu a hľadajú svoje „ideálne“ profesijné uplatnenie. Nespokojnosť v práci pociťuje viacero Slovákov. Na trhu práce však pôsobia rôzni kariérni odborníci, ktorí ľuďom pomáhajú zorientovať ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

FORPSI 042019

Najnovšie videá

IXPO 2019


PC forum button