Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Držiaky na monitory

0

Monitory sa zvyčajne dodávajú aj so stojanmi, nie všetky sú však konštruované tak, aby vyhoveli vašim požiadavkám. Občas ich treba umiestniť v nezvyčajných uhloch či na vyvýšenom mieste, flexibilne, aby sa dalo s nimi jednoducho manipulovať. Navyše veľa ľudí potrebuje pri svojej práci dva monitory, prípadne aj viac, vhodne umiestnených v zornom poli. SBOX prináša na výber niekoľko modelov vo svojom produktovom rade. Vyrobené sú z ocele a plastu, povrchovo upravené práškovým lakovaním v čiernej farbe.

SBOX LCD-351/1

Pokiaľ je vašou prioritou len natáčanie monitora, odporúčame stolový držiak na monitor veľký 13" - 27" SBOX LCD-351/1. Hodí sa pre všetky monitory s uchytením VESA do hmotnosti 10 kg. Monitor sa dá natočiť v rozsahu 360° a nakloniť v rozsahu 15°.

Cena: 35,50 EUR

SBOX LCD-S012

Upravovať výšku umiestnenia monitora umožňuje držiak SBOX LCD-S012 s pantografickým ramenom. Unesie monitor do hmotnosti  6 kg.  Rozsah otáčania má 180°, náklon +90°, samozrejmosť je káblový manažment.

Cena: 49 EUR

SBOX LCD-352-3

Rôzne profesie, napríklad fotografi, editori videí, pracovníci dohľadových centier, ale aj hráči potrebujú mať pred sebou v zornom poli vhodne rozmiestnené dva alebo v niektorých prípadoch aj tri monitory. Takúto konfiguráciu využívam pri nakrúcaní hands-on recenzií dvoma kamerami. Na dvoch monitoroch mám obraz z dvoch kamier, aby som videl, či mám recenzovaný objekt v zábere, a na treťom monitore mám v prípade potreby zobrazené pomocné údaje, napríklad parametre produktu alebo text komentára. Sústavu monitorov mám umiestnenú tak, aby som na ňu videl, no aby nebola v zornom poli kamier. Tieto špecifické požiadavky splnil stolový držiak na tri monitory SBOX LCD-352-3. Súčet hmotností monitorov by nemal prekročiť nosnosť stojana 10 kg, čo pri moderných tenkých monitoroch nie je problém ani pri väčších uhlopriečkach. Vzájomnú polohu monitorov možno nastaviť a celú sústavu otáčať.


Cena: 78,40 EUR

Zapožičal: AGEM COMPUTERS
 

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
SBOX

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať