Image
3.9.2018 0 Comments

Dokonalá starostlivosť: Nové holiace strojčeky Panasonic ES-LL a zastrihávač ER-EN

Spoločnosť Panasonic predstavuje trojicu nových holiacich strojčekov s tromi čepieľkami. Modely ES-LL21 a LL41 doplňuje zastrihávač ER-GN300 určený na úpravu fúzov a odstránenie chĺpkov na tvári. Priaznivci pánskeho radu osobnej starostlivosti Panasonic sa môžu tešiť na vyšší výkon i precíznejšiu prácu.

S jediným prístrojom sa teraz môžete nielen oholiť, ale zároveň si upraviť bradu, na čo bolo doteraz nutné použiť niekoľko samostatných nástrojov. Zastrihávač určený aj na odstraňovanie chĺpkov z nosa je vybavený výkonným motorom a mimoriadne ostrými čepieľkami. Japonská technológia brúsenia ostria je zárukou špičkovej precíznosti, ale aj dlhej trvanlivosti.

Multifunkčný originálny prístroj

Nové holiace strojčeky ES-LL41 a LL21 sú určené milovníkom hladko oholenej tváre, ale aj moderných, stále populárnejších elegantných brád. Spoločnosť Panasonic preto predstavuje hneď dva prístroje, ktoré uľahčujú ich tvarovanie.

Model ES-LL41 sa predáva v sade s dvoma zastrihávacím nadstavcami, čo predstavuje celkom sedem rôznych možností nastavenia dĺžky zástrihu pre bradu ľubovoľného typu. Vďaka nadstavcom možno tiež ľahko upravovať dĺžku a tvar kotliet alebo fúzov.

Oba strojčeky sú pre dokonale hladké oholenie vybavené lineárnym motorom s výkonom 13 000 cyklov za minútu a precíznymi čepieľkami brúsenými v uhle 45 stupňov. Ďalšie čepieľky s nanotechnologickou úpravou sú brúsené v uhle 30 stupňov a vďaka tomu odstránia aj tvrdé fúzy hneď pri koreni.

Všetko pre užívateľov

Originálne zakrivená čepeľ modelov ES pochádza priamo z dielne Panasonic a dokonale kopíruje tvar tváre. Vďaka tomu dosiahnete precíznejšie oholenie aj pod bradou a na miestach, kde mávajú ostatné strojčeky problémy.

Strojčeky sú navyše vybavené novým špeciálnym senzorom, ktorý automaticky rozpoznáva hustotu fúzov, nastavuje intenzitu holenia a znižuje tak riziko podráždenia pleti. Ergonomické prevedenie s prehnutou rukoväťou padne pohodlne do ruky a znižuje námahu pri dlhšom holení.

Samotná hodina nabíjania postačí na 50 minút čistého času holenia s tým, že aktuálny stav batérie zobrazuje stupnica LED diód. Samozrejmosťou je vodotesné prevedenie, vďaka ktorému je možné celý strojček opláchnuť pod vodou alebo používať v sprche.

Zastrihávač ER-GN300: Jednoduché použitie, pohodlie a špičkové výsledky

Nový zastrihávač ER-GN300 si ľahko poradí aj s odstránením chĺpkov v nose a spája tak funkcie dvoch obľúbených modelov (ER-GN30 a ER430). Jeho prednosťami sú okrem iného vylepšený motor, dvojsečné japonské žiletky a tiež funkcia vysávania. Práca s ním je bezpečná, efektívna a precízne. Vynikajúcu odolnosť zaisťuje prevedenie z nerezovej ocele.

Dokonalý zástrih a odstránenie aj tých najjemnejších chĺpkov je docielené najmä optimálnym usporiadaním vonkajších i vnútorných žiletiek v ideálnom uhle. Motor je o 300% výkonnejší* než u predchádzajúceho modelu a prístroj tak odstráni aj pevné tuhé chĺpky bez bolestivého ťahania. Vďaka zvýšenému saciemu výkonu sa nemusíte báť, že v nose alebo okolo neho zostanú odstrihnuté chĺpky.

Dvojité multifunkčné ostrie umožňuje presné a pohodlné strihanie. Vďaka tomu, že rezanie je možné oboma stranami čepele, nie je ponechaný ani jeden dlhý vlas. Strihač ER-GN300 je vhodný pre precíznu úpravu obočia, fúzov i fúzov.

Jednoduché a pohodlné ovládanie

Nový zastrihávač padne vďaka ergonomickému prevedeniu výborne do ruky. Originálny dizajn umožňuje ľahko zastrihávať a odstraňovať chĺpky bez priameho kontaktu čepele s pokožkou. Prístroj je plne umývateľný a možno ho po použití prepláchnuť bez nutnosti vyberania žiletiek.

Panasonic ER-GN300 je štýlový a elegantný a vďaka nerezovým prvkom a kovovému prevedeniu sa hodí do akejkoľvek kúpeľne.


* Výkon motora: o 300% viac ako pri modeli ER-GN30, o 10% viac v porovnaní s typom ER430.
 
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Telekom zaradí do ponuky 12 variantov novej rodiny iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

18.09.2019 19:18

Telekom v piatok 20. septembra 2019 zaradí do akciovej ponuky všetky tri nové modely Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Novinky budú na štart v piatok k dispozícii až v 12 variantoch ...

Tlačové správy

Najrýchlejší na Slovensku: Šprintér Ján Volko a SWAN spájajú sily

18.09.2019 14:38

Byť najrýchlejší je nesmierne vzácne a ťažké. Za každým ďalším zrýchlením sa skrýva množstvo práce, či už na dráhe alebo pri vývoji nových technológií. Keď telekomunikačný operátor SWAN hľadal osobnos ...

Tlačové správy

ESET vytvorí na Patrónke inšpiratívny ekosystém, zameraný na výskum a inovácie

18.09.2019 13:48

Spoločnosť ESET získala pozemok v lokalite bratislavskej Patrónky v roku 2017. V areáli bývalej Vojenskej nemocnice plánuje vytvoriť živé miesto, ktoré zmení túto časť mesta na epicentrum inovácií a k ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019