Image
3.9.2018 0 Comments

Dokonalá starostlivosť: Nové holiace strojčeky Panasonic ES-LL a zastrihávač ER-EN

Spoločnosť Panasonic predstavuje trojicu nových holiacich strojčekov s tromi čepieľkami. Modely ES-LL21 a LL41 doplňuje zastrihávač ER-GN300 určený na úpravu fúzov a odstránenie chĺpkov na tvári. Priaznivci pánskeho radu osobnej starostlivosti Panasonic sa môžu tešiť na vyšší výkon i precíznejšiu prácu.

S jediným prístrojom sa teraz môžete nielen oholiť, ale zároveň si upraviť bradu, na čo bolo doteraz nutné použiť niekoľko samostatných nástrojov. Zastrihávač určený aj na odstraňovanie chĺpkov z nosa je vybavený výkonným motorom a mimoriadne ostrými čepieľkami. Japonská technológia brúsenia ostria je zárukou špičkovej precíznosti, ale aj dlhej trvanlivosti.

Multifunkčný originálny prístroj

Nové holiace strojčeky ES-LL41 a LL21 sú určené milovníkom hladko oholenej tváre, ale aj moderných, stále populárnejších elegantných brád. Spoločnosť Panasonic preto predstavuje hneď dva prístroje, ktoré uľahčujú ich tvarovanie.

Model ES-LL41 sa predáva v sade s dvoma zastrihávacím nadstavcami, čo predstavuje celkom sedem rôznych možností nastavenia dĺžky zástrihu pre bradu ľubovoľného typu. Vďaka nadstavcom možno tiež ľahko upravovať dĺžku a tvar kotliet alebo fúzov.

Oba strojčeky sú pre dokonale hladké oholenie vybavené lineárnym motorom s výkonom 13 000 cyklov za minútu a precíznymi čepieľkami brúsenými v uhle 45 stupňov. Ďalšie čepieľky s nanotechnologickou úpravou sú brúsené v uhle 30 stupňov a vďaka tomu odstránia aj tvrdé fúzy hneď pri koreni.

Všetko pre užívateľov

Originálne zakrivená čepeľ modelov ES pochádza priamo z dielne Panasonic a dokonale kopíruje tvar tváre. Vďaka tomu dosiahnete precíznejšie oholenie aj pod bradou a na miestach, kde mávajú ostatné strojčeky problémy.

Strojčeky sú navyše vybavené novým špeciálnym senzorom, ktorý automaticky rozpoznáva hustotu fúzov, nastavuje intenzitu holenia a znižuje tak riziko podráždenia pleti. Ergonomické prevedenie s prehnutou rukoväťou padne pohodlne do ruky a znižuje námahu pri dlhšom holení.

Samotná hodina nabíjania postačí na 50 minút čistého času holenia s tým, že aktuálny stav batérie zobrazuje stupnica LED diód. Samozrejmosťou je vodotesné prevedenie, vďaka ktorému je možné celý strojček opláchnuť pod vodou alebo používať v sprche.

Zastrihávač ER-GN300: Jednoduché použitie, pohodlie a špičkové výsledky

Nový zastrihávač ER-GN300 si ľahko poradí aj s odstránením chĺpkov v nose a spája tak funkcie dvoch obľúbených modelov (ER-GN30 a ER430). Jeho prednosťami sú okrem iného vylepšený motor, dvojsečné japonské žiletky a tiež funkcia vysávania. Práca s ním je bezpečná, efektívna a precízne. Vynikajúcu odolnosť zaisťuje prevedenie z nerezovej ocele.

Dokonalý zástrih a odstránenie aj tých najjemnejších chĺpkov je docielené najmä optimálnym usporiadaním vonkajších i vnútorných žiletiek v ideálnom uhle. Motor je o 300% výkonnejší* než u predchádzajúceho modelu a prístroj tak odstráni aj pevné tuhé chĺpky bez bolestivého ťahania. Vďaka zvýšenému saciemu výkonu sa nemusíte báť, že v nose alebo okolo neho zostanú odstrihnuté chĺpky.

Dvojité multifunkčné ostrie umožňuje presné a pohodlné strihanie. Vďaka tomu, že rezanie je možné oboma stranami čepele, nie je ponechaný ani jeden dlhý vlas. Strihač ER-GN300 je vhodný pre precíznu úpravu obočia, fúzov i fúzov.

Jednoduché a pohodlné ovládanie

Nový zastrihávač padne vďaka ergonomickému prevedeniu výborne do ruky. Originálny dizajn umožňuje ľahko zastrihávať a odstraňovať chĺpky bez priameho kontaktu čepele s pokožkou. Prístroj je plne umývateľný a možno ho po použití prepláchnuť bez nutnosti vyberania žiletiek.

Panasonic ER-GN300 je štýlový a elegantný a vďaka nerezovým prvkom a kovovému prevedeniu sa hodí do akejkoľvek kúpeľne.


* Výkon motora: o 300% viac ako pri modeli ER-GN30, o 10% viac v porovnaní s typom ER430.
 
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Spoločné vyhlásenie skupiny Digital V4 k návrhu rozpočtu EÚ.

25.02.2020 00:00

Ako predstavitelia združení zastupujúcich odvetvie digitálnych technológií v krajinách V4 veríme, že digitálna transformácia je kľúčom k rozvoju Európy. Preto sme spokojní, že v návrhu rozpočtu EÚ na ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu

21.02.2020 14:27

Spoločnosť Samsung spúšťa od dnes 21. februára 2020 predaj najnovšieho skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu. Samsung Galaxy Z Flip je k dispozícii v dvoch farebných verziách (čiernej ...

Tlačové správy

Začať šetriť peniaze a planétu môžeme aj maličkosťami

21.02.2020 14:25

Menej jazdiť autom, obmedziť spotrebu energie a vody, minimalizovať používanie plastov a papiera. To je len niekoľko spôsobov, ako možno ušetriť nielen svoje financie ale aj životné prostredie. 365.ba ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá