Image
17.1.2017 0 Comments

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weibo.

O telefóne nie je známych veľa údajov okrem toho, že má interné kódové označenie Project Valley a na trh by sa mohol dostať pod názvom Galaxy X. Hovorí sa aj o 4K displeji a rôznych formách biometrickej autentifikácie vrátane rozpoznávania odtlačkov prsta, tváre a dlane.

Náznak toho, ako by zariadenie mohlo vyzerať, ponúkajú nedávne patentové prihlášky Samsungu. O cene zatiaľ nie sú dostupné nijaké informácie.

Podľa niektorých zdrojov dokonca juhokórejská spoločnosť pracuje na dvoch odlišných skladacích zariadeniach Galaxy X1, jedno z nich sa po rozložení premení na tablet s veľkým 7-palcovým displejom.

V prvých konceptoch v zloženom stave nebol displej prístupný používateľom, no v auguste začal Samsung vyvíjať technológiu, ktorá by umožnila umiestniť displej na vonkajšej časti zloženého telefónu. Používatelia by tak mohli pracovať so zariadením bez toho, aby ho rozložili.

Podľa novín Korea Herald chce Samsung v treťom štvrťroku dodať na trh viac ako 100 000 rozkladacích zariadení.

Zdroj: Gsmarena, Bgr

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Deň Ekomobility na Ministerstve hospodárstva

21.09.2019 23:00

Ministerstvo hospodárstva dnes otvorilo brány verejnosti na Dni Ekomobility. Na akcii sa predstavilo takmer 50 vozidiel 20-tich značiek. Návštevníci si mohli pozrieť, aj na vlastnej koži vyskúša ...

Produkty

IBC 2019: Canon s novými fotoaparátmi, objektívmi aj profesionálnym monitorom

17.09.2019 23:52

Dvojicu nových fotoaparátov EOS 90D a EOS M6 Mark II predstavil Canon koncom augusta a na IBC sme si ich mohli po prvý krát pozrieť naživo. <iframe width="560" height="315" src="h ...

Produkty

IBC 2019: Panasonic oslavuje 10 rokov od uvedenia prvej PTZ kamery na trh

17.09.2019 23:09

Spoločnosť Panasonic si na tohoročnou IBC pripomína 10 výročie uvedenia prvej PTZ kamery na trh. V roku 1999 to bola klasická kamera s otočnou, diaľkovo ovládanou platformou. Nové PTZ kamery pracuj ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019