Image
17.1.2017 0 Comments

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weibo.

O telefóne nie je známych veľa údajov okrem toho, že má interné kódové označenie Project Valley a na trh by sa mohol dostať pod názvom Galaxy X. Hovorí sa aj o 4K displeji a rôznych formách biometrickej autentifikácie vrátane rozpoznávania odtlačkov prsta, tváre a dlane.

Náznak toho, ako by zariadenie mohlo vyzerať, ponúkajú nedávne patentové prihlášky Samsungu. O cene zatiaľ nie sú dostupné nijaké informácie.

Podľa niektorých zdrojov dokonca juhokórejská spoločnosť pracuje na dvoch odlišných skladacích zariadeniach Galaxy X1, jedno z nich sa po rozložení premení na tablet s veľkým 7-palcovým displejom.

V prvých konceptoch v zloženom stave nebol displej prístupný používateľom, no v auguste začal Samsung vyvíjať technológiu, ktorá by umožnila umiestniť displej na vonkajšej časti zloženého telefónu. Používatelia by tak mohli pracovať so zariadením bez toho, aby ho rozložili.

Podľa novín Korea Herald chce Samsung v treťom štvrťroku dodať na trh viac ako 100 000 rozkladacích zariadení.

Zdroj: Gsmarena, Bgr

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Asfane DieciDieci je plug-in hybrid s brutálnym výkonom 996 koní

13.06.2019 00:05

Talianska značka FV Frangivento predstavila 30. mája v Národnom automobilovom múzeu v Turíne svoje superauto Asfane DieciDieci. Ide o plug-in hybridný model, ktorý má hliníkový rám a jeho karoséria je ...

Produkty

Tip na darček Creative Stage Air

12.06.2019 00:00

Špeciálny projekt Hľadáte tip na darček za vysvečko pre svojho tínedžera? Creative Stage Air je kompaktný bluetooth reproduktor typu soundbar s rozmermi 410 x 78 x 70 mm určený pod počítačový monito ...

Produkty

Technológia Super X-Fi od Creative na ešte lepší zážitok pri počúvaní cez slúchadlá

09.06.2019 00:00

Spoločnosť Creative počas podujatia ASBIS Tech Fest 2019 predstavila svoju technológiu Super X-Fi založenú na holografii tváre a ucha. Tvorcovia hudobných nahrávok, aj rozhlasových dramatizácií ich mi ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videá