Image
28.9.2017 0 Comments

Dočkáme sa už čoskoro ohybného smartfónu Samsung Galaxy X?

Keď Apple uviedol iPhone X, veľa ľudí žartovalo, že aj Samsung onedlho predstaví Galaxy X. Nová správa naznačuje, že sa tak môže stať skôr, než sme si mysleli.

Už dávnejšie sa o Galaxy X hovorilo v spojitosti s plánmi Samsungu priniesť na trh telefón s ohybným displejom. Niektoré zdroje tvrdili, že spoločnosť uvedie obmedzené množstvo takýchto telefónov na zistenie záujmu používateľov o ne.

Potom prišli správy, že zariadenie bolo odložené na rok 2018, keďže sa ukázalo, že Galaxy S8 sa predáva veľmi dobre. Sám šéf Samsung Mobile potvrdil, že juhokórejská firma naozaj pracuje na skladacích zariadeniach a dúfa, že Galaxy Note 9 bude mať takýto displej.

A v čase, keď sa iPhone 8 a iPhone 8 Plus dostali do obchodov, objavil sa Galaxy X v databáze Národnej rádiovej výskumnej agentúry Južnej Kórey (NRRA – National Radio Research Agency). Takisto holandský web Let’s Go Digital uvádza vo svojom zozname model s označením SM-G888N0, ktoré predchádzajúce zvesti spájali s ohybným telefónom Samsungu.  

Bolo by prekvapujúce, keby firma predstavila telefón v nasledujúcich mesiacoch, pretože sa zatiaľ neobjavili nijaké úniky. Pritom o každom modeli presiakli nejaké informácie už niekoľko mesiacov dopredu.

Na druhej strane, ak chce Samsung udržať povesť inovátora v mobilnom biznise, mal by Galaxy X prísť krátko po vydaní iPhonu X. Model G888 získal certifikáty Wi-Fi a bluetooth, ktoré potrebuje každé zariadenie s bezdrôtovým pripojením.  

Zdroj: Bgr.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tesla dosiahla rekordné príjmy. Stále je v strate, hoci výroba áut, batérií aj solárnych panelov rastie

06.08.2018 00:15

Automobilka Tesla v týchto dňoch ohlásila svoje finančné výsledky za druhý štvrťrok 2018. Spoločnosť zaznamenala rekordné príjmy na úrovni 4 miliárd dolárov, no napriek tomu uzavrela kvartál s významn ...

Biznis 3

Štátne IT projekty: 3+1 schválené

06.08.2018 00:00

Projekty IT, financované z peňazí daňových poplatníkov, budú vždy vzbudzovať pozornosť, nech sú už pripravované kýmkoľvek, určené na čokoľvek, hodnotené akokoľvek. Jediné, čo sa dá ako tak objektívne ...

Biznis

„Personálna“ agentúra ponúka prenájom robotov na zaistenie rutinných úloh

31.07.2018 00:05

Spoločnosť AMTECH predstavila Personal Agency 4 Robots (PAR), „personálnu“ agentúru na prenájom robotov, určenú hlavne pre priemyselné podniky na Slovensku. Cieľom činnosti agentúry je pomôcť podnikom ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button