Image
28.9.2017 0 Comments

Dočkáme sa už čoskoro ohybného smartfónu Samsung Galaxy X?

Keď Apple uviedol iPhone X, veľa ľudí žartovalo, že aj Samsung onedlho predstaví Galaxy X. Nová správa naznačuje, že sa tak môže stať skôr, než sme si mysleli.

Už dávnejšie sa o Galaxy X hovorilo v spojitosti s plánmi Samsungu priniesť na trh telefón s ohybným displejom. Niektoré zdroje tvrdili, že spoločnosť uvedie obmedzené množstvo takýchto telefónov na zistenie záujmu používateľov o ne.

Potom prišli správy, že zariadenie bolo odložené na rok 2018, keďže sa ukázalo, že Galaxy S8 sa predáva veľmi dobre. Sám šéf Samsung Mobile potvrdil, že juhokórejská firma naozaj pracuje na skladacích zariadeniach a dúfa, že Galaxy Note 9 bude mať takýto displej.

A v čase, keď sa iPhone 8 a iPhone 8 Plus dostali do obchodov, objavil sa Galaxy X v databáze Národnej rádiovej výskumnej agentúry Južnej Kórey (NRRA – National Radio Research Agency). Takisto holandský web Let’s Go Digital uvádza vo svojom zozname model s označením SM-G888N0, ktoré predchádzajúce zvesti spájali s ohybným telefónom Samsungu.  

Bolo by prekvapujúce, keby firma predstavila telefón v nasledujúcich mesiacoch, pretože sa zatiaľ neobjavili nijaké úniky. Pritom o každom modeli presiakli nejaké informácie už niekoľko mesiacov dopredu.

Na druhej strane, ak chce Samsung udržať povesť inovátora v mobilnom biznise, mal by Galaxy X prísť krátko po vydaní iPhonu X. Model G888 získal certifikáty Wi-Fi a bluetooth, ktoré potrebuje každé zariadenie s bezdrôtovým pripojením.  

Zdroj: Bgr.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Asseco Internationali bude mať centrálu v Bratislave. Globálne zamestnáva už viac ako 6000 expertov

03.05.2018 00:15

Globálna spoločnosť Asseco zmenila svoju organizačnú štruktúru a vytvorila organizačnú jednotku Asseco International so sídlom v Bratislave. Súčasťou skupiny Asseco CE sú i ďalšie firmy s IT zameraním ...

Biznis

Na Slovensko príde šéf Hyperloopu, Dirk Ahlborn

02.05.2018 00:30

Hyperloop Transportation Technologies je jedna zo spoločností, ktoré sa snažia rozvíjať idey Elona Muska na super rýchlu dopravu. Podľa slov Dirka Ahlborna majú pred sebou náročný rok, pretože plánujú ...

Biznis

Rast biznisu umožnia flexibilné siete

12.03.2018 00:22

Na internet je dnes pripojených takmer desať miliárd zariadení. Do troch rokov sa ich počet znásobí, odhady hovoria o 27 až 50 miliardách. Rozmach technológií ako internet vecí ale i väčšia dostupnosť ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

ATOS_05_262
SWAN_05


PC forum button

Socialize