Image
28.9.2017 0 Comments

Dočkáme sa už čoskoro ohybného smartfónu Samsung Galaxy X?

Keď Apple uviedol iPhone X, veľa ľudí žartovalo, že aj Samsung onedlho predstaví Galaxy X. Nová správa naznačuje, že sa tak môže stať skôr, než sme si mysleli.

Už dávnejšie sa o Galaxy X hovorilo v spojitosti s plánmi Samsungu priniesť na trh telefón s ohybným displejom. Niektoré zdroje tvrdili, že spoločnosť uvedie obmedzené množstvo takýchto telefónov na zistenie záujmu používateľov o ne.

Potom prišli správy, že zariadenie bolo odložené na rok 2018, keďže sa ukázalo, že Galaxy S8 sa predáva veľmi dobre. Sám šéf Samsung Mobile potvrdil, že juhokórejská firma naozaj pracuje na skladacích zariadeniach a dúfa, že Galaxy Note 9 bude mať takýto displej.

A v čase, keď sa iPhone 8 a iPhone 8 Plus dostali do obchodov, objavil sa Galaxy X v databáze Národnej rádiovej výskumnej agentúry Južnej Kórey (NRRA – National Radio Research Agency). Takisto holandský web Let’s Go Digital uvádza vo svojom zozname model s označením SM-G888N0, ktoré predchádzajúce zvesti spájali s ohybným telefónom Samsungu.  

Bolo by prekvapujúce, keby firma predstavila telefón v nasledujúcich mesiacoch, pretože sa zatiaľ neobjavili nijaké úniky. Pritom o každom modeli presiakli nejaké informácie už niekoľko mesiacov dopredu.

Na druhej strane, ak chce Samsung udržať povesť inovátora v mobilnom biznise, mal by Galaxy X prísť krátko po vydaní iPhonu X. Model G888 získal certifikáty Wi-Fi a bluetooth, ktoré potrebuje každé zariadenie s bezdrôtovým pripojením.  

Zdroj: Bgr.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ShowIT 2018 – posledné zvýhodnené vstupenky

17.01.2018 00:01

Do najväčšej IT odbornej konferencie na Slovensku ShowIT zostávajú necelé dva týždne. Tento ročník sa bude konať v Bratislave v hoteli Crowne Plaza v termíne od 30. 1. do 1. 2. 2018.  Čakajú vás tri d ...

Biznis 1

6 trendov, ktoré zmenia fungovanie biznisu: takýto bude rok 2018

02.01.2018 00:15

Veľa sa o nej hovorí a podľa prognóz, sa ešte len bude. Digitálna transformácia firiem udáva tempo v konkurenčnom boji a ukazuje sa, že len tí, ktorí prejdú technologickou premenou, budú miešať karty ...

Biznis

Apple kúpi hudobnú aplikáciu Shazam. Chce dobehnúť konkurenciu

13.12.2017 00:10

Americký gigant Apple kúpi obľúbenú aplikáciu na rozpoznávanie hudby Shazam za 400 miliónov dolárov. Správu o plánovanej dohode priniesol v piatok web zameraný na aktuality z oblasti technológie TechC ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá