Dizajn nového iMacu sa radikálne mení, vyzerá ako zo Star Treku

2

Apple môže prvýkrát po 16 rokoch zmeniť dizajn iMacu. A vyzerá to tak, že by mohlo ísť o radikálny odklon. Mal by pozostávať z jedného kusa zakriveného skla, ktorý by pripomínal ovládanie Star Trek Enterprise. Aspoň to naznačuje nový patent zverejnený americkým Úradom pre patenty a ochranné známky, na ktorý upozornil web Apple Insider.

Patent s názvom Elektronické zariadenie so skleným krytom opisuje jeden plát ultratenkého skla, ktorý sa týči od stola nahor. Základňa je plochá a nesie klávesnicu a trackpady na oboch stranách.

Horná časť by neobsahovala žiadnu elektroniku, iba plochý displej.  Elektronika by sa nachádzala v polygonálnom kline na zadnej strane. Klávesnica môže byť kapacitná, pravdepodobne s hmatovou spätnou väzbou. Môžete si však zvoliť aj použitie vlastnej klávesnice, ktorú možno položiť na horizontálnu rovnú plochu iMacu.

A je tu niečo ešte zaujímavejšie – variant navrhnutý ako dokovacia stanica pre MacBook, ktorý sa nejakým spôsobom zasunie do otvoru, ako znázorňuje obrázok. Ak sa tieto projekty stanú skutočnosťou, bola by to naozaj revolučná zmena.

Zdroj: tomsguide.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
dizajn Apple MacBook macOS notebook displej

2 komentáre

ziadne revolucia, skor sa to nebude kupovat reakcia na: Dizajn nového iMacu sa radikálne mení, vyzerá ako zo Star Treku

30.1.2020 13:01
uz teraz mam 27" od seba co najdalej. pri tomto koncepte to znamena byt nalepeny na velkej obrazovke.

reeetardi redakcia, dizajn sa zatial nijak nemeni!!! reakcia na: Dizajn nového iMacu sa radikálne mení, vyzerá ako zo Star Treku

29.1.2020 13:01
reeetardi redakcia, dizajn sa zatial nijak nemeni!!!

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať