Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Detský pás Smart Kid Belt

0

Smart Kid Belt je bezpečnostný pás do auta ušitý na mieru deťom. Plnohodnotne nahradí detskú sedačku, pritom je menší, lacnejší a môžete ho použiť v ktoromkoľvek aute. Systém jednoducho prispôsobí klasický bezpečnostný pás výške dieťaťa, takže môže sedieť rovnako ako dospelý. Smart Kid Belt sadne deťom od 4 do 12 rokov s hmotnosťou od 15 do 36 kilogramov. Jeho kvalitu a bezpečnosť potvrdzujú aj nezávislé autority v EÚ, kde sa vykonali crash testy.

Zádržný systém Smart Kid Belt má hmotnosť iba 120 gramov a je to najpohodlnejší spôsob, ako bezpečne voziť deti v aute. Vďaka svojej skladnosti sa vojde do batoha, tašky i kabelky. Smart Kid Belt tak ľahko požičiate priateľom, ktorí vaše dieťa vyzdvihujú zo školy, alebo ho použijete pri návrate taxíkom z oslavy.

Kid Belt nezaberá navyše žiadne miesto. Aj do menšieho auta sa tak pohodlne dozadu vojdú až tri deti. Správne nastavenie výšky pása výrazne zvyšuje bezpečnosť každého pasažiera. Smart Kid Belt tak nemusia využívať len deti, u ktorých dodatočnú ochranu vyžaduje zákon. Skvele poslúži aj dospelým s menším vzrastom.

Funguje v každom aute. Istotne oceníte jeho univerzálnosť, pretože nemusíte riešiť, či sa do vozidla zmestí veľká autosedačka.

Cena: 29,90 EUR

 

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať