Ďalšia veľká vec od Tesly môže byť internetové rádio

0

Ak sú zvesti, ktoré sa nedávno objavili na internete, pravdivé, ďalší nový produkt spoločnosti Tesla nebude mať kolesá. Web Recode priniesol správu, že Muskova automobilka rokuje s nahrávacími spoločnosťami o vybudovaní hudobnej streamingovej služby. Zdroje hovoria, že výrobca automobilov už hovoril so všetkými hlavnými značkami o udeľovaní licencií pre vlastnú hudobnú službu, ktorá by sa dodávala s jeho autami.

Podľa Recode pôjde o nejaký nový druh streamingovej služby vrátane internetového rádia v štýle Pandory. Ak je to pravda, Elon Musk to nebude mať ľahké, na trhu je už množstvo hudobných streamingových služieb a niektoré z nich, ako Apple Music či Spotify majú aplikácie, za ktorými sú desiatky tisíc hodín vývoja, dlhoročná spolupráca s nahrávacími spoločnosťami a široká používateľská základňa. Napríklad Spotify má najmenej 50 miliónov predplatiteľov a Apple hovorí, že jeho služba ich má 27 miliónov.

Väčšina moderných vozidiel ponúka jednoduchý spôsob prehrávania hudby zo zariadenia cez reproduktory automobilu, takže nový hudobný systém do auta bude len okrajové zlepšenie.

Zdroj: Bgr

Redakcia

Všetky autorove články
Tesla

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať