Image
29.6.2018 0 Comments

Ďalší vlajkový model LG bude mať až 5 fotoaparátov. Na čo budú určené?

Priniesť na trh vlajkový smartfón, ktorý sa odlišuje od všetkých ostatných, je čoraz ťažšie. Správa na webe Android Police hovorí, že LG sa o to pokúsi zvýšením počtu fotoaparátov. Jeho nový telefón V40 ich vraj bude mať rovno päť.

Na zadnej strane bude mať smartfón podobne ako Huawei P20 Pro tri fotoaparáty a na prednej strane bude vybavený dvoma kamerami, tak ako napríklad HTC U12 Plus. Tie údajne budú mať tzv. stereosystém na 3D mapovanie tváre a odomknutie.

Zatiaľ čo konfigurácie s trojitým zadným či dvojitým predným fotoaparátom nie sú nové, zariadenie s piatimi fotoaparátmi by sme videli prvýkrát. Ak sa správa ukáže pravdivá, bude to najväčší počet fotoaparátov na telefóne.

Inak bude model V40 vyzerať podobne ako G7 ThinQ. Bude mať displej s výrezom a procesor Qualcomm Snapdragon 845, ako aj špecializované tlačidlo na funkciu Google Asistent na boku a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane.

Viac sa o novinke dozvieme pravdepodobne koncom leta, a ak sa LG bude pridŕžať minuloročného tempa, na trh by sa mala dostať na jeseň.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Daimler predstavil elektrické nákladné autá Freightliner s dojazdom až 400 km

16.07.2018 00:00

Plne elektrický nákladný diaľkový ťažký Freightliner eCascadia a stredne ťažký Freightliner eM2 106 pre lokálnu dopravu prvýkrát predstavili (na júnovom podujatí Capital Market & Technology Days) ...

Technológie

Infografika: Ktorý smartfón dokáže najrýchlejšie dobiť svoju batériu?

13.07.2018 00:15

Skôr či neskôr sa každý dostane do situácie, že musí nechať nabíjať svoj smartfón práve vtedy, keď ho najviac potrebuje používať. Udržiavať telefón stále nabitý je ľahšie v prípade zariadení, ktoré ma ...

Technológie

Ďalšia generácia robotického švába zvládne prechod po hladine vody, ale aj potápanie

13.07.2018 00:10

V prírode môžu šváby prežiť pod vodou až 30 minút. No robotické šváby HAMR (Harvard’s Ambulatory Microrobot) majú ešte viac schopností – môžu chodiť po zemi, plávať na hladine vody, ale aj ponoriť sa ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button