Image
29.6.2018 0 Comments

Ďalší vlajkový model LG bude mať až 5 fotoaparátov. Na čo budú určené?

Priniesť na trh vlajkový smartfón, ktorý sa odlišuje od všetkých ostatných, je čoraz ťažšie. Správa na webe Android Police hovorí, že LG sa o to pokúsi zvýšením počtu fotoaparátov. Jeho nový telefón V40 ich vraj bude mať rovno päť.

Na zadnej strane bude mať smartfón podobne ako Huawei P20 Pro tri fotoaparáty a na prednej strane bude vybavený dvoma kamerami, tak ako napríklad HTC U12 Plus. Tie údajne budú mať tzv. stereosystém na 3D mapovanie tváre a odomknutie.

Zatiaľ čo konfigurácie s trojitým zadným či dvojitým predným fotoaparátom nie sú nové, zariadenie s piatimi fotoaparátmi by sme videli prvýkrát. Ak sa správa ukáže pravdivá, bude to najväčší počet fotoaparátov na telefóne.

Inak bude model V40 vyzerať podobne ako G7 ThinQ. Bude mať displej s výrezom a procesor Qualcomm Snapdragon 845, ako aj špecializované tlačidlo na funkciu Google Asistent na boku a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane.

Viac sa o novinke dozvieme pravdepodobne koncom leta, a ak sa LG bude pridŕžať minuloročného tempa, na trh by sa mala dostať na jeseň.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Startup chce ukladať energiu stláčaním vzduchu v zinkovej bani

22.02.2019 00:30

Začínajúca firma Hydrostor prišla s nápadom skladovať energiu v podobe stlačeného vzduchu v podzemných priestoroch bývalej zinkovej bane. Projekt s názvom Advanced Compressed Air Energy Storage (A-CAE ...

Technológie 1

Nové solárne panely spoločnosti Insolight dosahujú rekordnú účinnosť až 29 %

22.02.2019 00:35

Solárne panely vyvinuté startupom Insolight sa môžu pochváliť pôsobivou účinnosťou až 29 %, čo je rekord na maloobchodnom trhu. Tieto systémy, ktoré sa teraz štandardizujú na hromadnú výrobu, obsahujú ...

Technológie

Nanoprepínače zhotovené z grafénu môžu urobiť našu elektroniku ešte menšou

20.02.2019 00:05

Akcelerometre v smartfónoch, mikrofóny v laptopoch či mikrozrkadlá v digitálnych projektoroch majú niekedy rozmery len niekoľko mikrometrov, ale vedci a inžinieri by ich potrebovali dokonca ešte menši ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Apsara Yogaton

Najnovšie videáPC forum button