Image
29.6.2018 0 Comments

Ďalší vlajkový model LG bude mať až 5 fotoaparátov. Na čo budú určené?

Priniesť na trh vlajkový smartfón, ktorý sa odlišuje od všetkých ostatných, je čoraz ťažšie. Správa na webe Android Police hovorí, že LG sa o to pokúsi zvýšením počtu fotoaparátov. Jeho nový telefón V40 ich vraj bude mať rovno päť.

Na zadnej strane bude mať smartfón podobne ako Huawei P20 Pro tri fotoaparáty a na prednej strane bude vybavený dvoma kamerami, tak ako napríklad HTC U12 Plus. Tie údajne budú mať tzv. stereosystém na 3D mapovanie tváre a odomknutie.

Zatiaľ čo konfigurácie s trojitým zadným či dvojitým predným fotoaparátom nie sú nové, zariadenie s piatimi fotoaparátmi by sme videli prvýkrát. Ak sa správa ukáže pravdivá, bude to najväčší počet fotoaparátov na telefóne.

Inak bude model V40 vyzerať podobne ako G7 ThinQ. Bude mať displej s výrezom a procesor Qualcomm Snapdragon 845, ako aj špecializované tlačidlo na funkciu Google Asistent na boku a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane.

Viac sa o novinke dozvieme pravdepodobne koncom leta, a ak sa LG bude pridŕžať minuloročného tempa, na trh by sa mala dostať na jeseň.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Kano ponúka počítačovú zostavu na báze Raspberry Pi už aj s dotykovým displejom

21.09.2018 00:20

Pred rokom spoločnosť Kano predstavila kompletnú počítačovú zostavu typu „urob si sám“, ktorej základom bol kit Raspberry Pi. Vyzeralo to síce fajn, ale akosi sa zabudlo na to, že deti majú rady table ...

Technológie 1

Samsung Galaxy A7 má fotoaparát s tromi objektívmi

20.09.2018 04:00

Nový smartfón Samsung Galaxy A7 má dva charakteristické prvky, podľa ktorých sa bude dať odlíšiť od ostatných modelov - snímač odtlačkov prstov na bočnej hrane a najmä fotoaparát s tromi objektívmi. N ...

Technológie

Umelá inteligencia v smartfónoch Huawei

20.09.2018 00:09

Huawei na veľtrhu IFA 2018 predstavil nový procesor, alebo aby sme boli presní SoC – System on Chip s označením Kirin 980. Je to už druhá generácia procesorov Kirin, ktoré majú hardvérovú podporu umel ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_09

Najnovšie videáPC forum button