PC REVUE
Image
29.6.2018 0 Comments

Ďalší vlajkový model LG bude mať až 5 fotoaparátov. Na čo budú určené?

Priniesť na trh vlajkový smartfón, ktorý sa odlišuje od všetkých ostatných, je čoraz ťažšie. Správa na webe Android Police hovorí, že LG sa o to pokúsi zvýšením počtu fotoaparátov. Jeho nový telefón V40 ich vraj bude mať rovno päť.

Na zadnej strane bude mať smartfón podobne ako Huawei P20 Pro tri fotoaparáty a na prednej strane bude vybavený dvoma kamerami, tak ako napríklad HTC U12 Plus. Tie údajne budú mať tzv. stereosystém na 3D mapovanie tváre a odomknutie.

Zatiaľ čo konfigurácie s trojitým zadným či dvojitým predným fotoaparátom nie sú nové, zariadenie s piatimi fotoaparátmi by sme videli prvýkrát. Ak sa správa ukáže pravdivá, bude to najväčší počet fotoaparátov na telefóne.

Inak bude model V40 vyzerať podobne ako G7 ThinQ. Bude mať displej s výrezom a procesor Qualcomm Snapdragon 845, ako aj špecializované tlačidlo na funkciu Google Asistent na boku a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane.

Viac sa o novinke dozvieme pravdepodobne koncom leta, a ak sa LG bude pridŕžať minuloročného tempa, na trh by sa mala dostať na jeseň.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 1

Na Slovensku pribudne až 7 nových ultrarýchlych nabíjacích staníc

20.11.2018 22:16

O prvej ultrarýchlej nabíjacej stanici a ďalších plánoch v budovaní nabíjacej infraštruktúry pre elektromobily sme sa rozprávali so štátnym tajomníkom Ministerstva hospodárstva SR a zástupcami Západos ...

Technológie

Maroš Šefčovič, podpredseda Európskej komisie pre energetickú úniu, o elektromobilite na Slovensku

20.11.2018 20:48

Pri príležitosti spustenia prvej ultrarýchlej nabíjacej stanice v rámci strednej a východnej Európy na Slovensku nám pán Maroš Šefčovič, podpredseda Európskej komisie pre energetickú úniu, porozprával ...

Technológie 1

Prvá ultrarýchla nabíjacia stanica projektu NEXT-E v rámci strednej a východnej Európy bola otvorená na Slovensku

20.11.2018 16:19

Spoločnosť Západoslovenská energetika (ZSE) uvádza do prevádzky vôbec prvú ultrarýchlu nabíjaciu stanicu v rámci strednej a východnej Európy a iba druhú v rámci celej Európy. Nabíjacia stanica Ultra-f ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

DOCKITIN

Najnovšie videáPC forum button