ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

Daimler: Kabriolet Triedy E a ďalšie novinky Daimleru v Ženeve

Tlačové správy
0

Spoločnosť Daimler predstaví na 87. ženevskom autosalóne (pre verejnosť otvorený 9. až 19. marca) spolu 34 vozidiel. Vo svojej expozícii využije pre komunikáciu prvýkrát tiež virtuálnu realitu. Expozícia Daimleru v hale 6, so stánkom o rozlohe 3 790 štvorcových metrov a centrálnou plochou sa stane zároveň javiskom pre viaceré premiéry. 

Pozornosť upúta nielen od základu prepracované GLA ale najmä svetová premiéra štvormiestneho puristického kabrioletu Triedy E, ktorý prichádza po kupé danej triedy. Prvý raz sa tu predvedie aj nový, nezvyčajný variant legendárnej terénnej ikony Triedy G: Mercedes-Maybach G 650 Landaulet.

Medzi ďalšími ženevskými novinkami sú modely Mercedes-Benz SL a SLC, štúdia nového pickupu Triedy X, smarty: fortwo kabriolet BRABUS edition #2 či forfour crosstown edition. Svetovú premiéru tu oslávia aj AMG: E 63 S kombi, AMG GT C Roadster Edition 50, C 63 S kabriolet Ocean Blue Edition a C 43 kupé Night Edition. Novú produktovú značku elektro-mobility bude reprezentovať koncept EQ doplnený portfóliom už elektrifikovaných automobilov spoločnosti. Dokonalý rámec pre nové modely s hviezdou vytvorí vznášajúci sa model zo strieborných lamiel: Silver Flow.

Bližšie informácie a fotografie pre médiá už poskytuje priebežne aktualizovaný internetový portál (media.daimler.com/geneva2017). Priebeh tlačovej konferencie, ktorá sa začne v utorok 7. marca o 9:00 hod., bude online prenášať stránka (www.mercedes-benz.com/livestream) a  platformy Facebook global, YouTube global i Periscope.

Mercedes-Benz Slovakia s

Všetky autorove články
Daimler Kabriolet

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať