Image
30.11.2018 1 Comments

DJI Osmo Pocket je malá veľmi stabilná 4K kamera pre smartfón s vlastným gimbalom

Osmo Pocket je nový kamerový systém od DJI, ktorý dokáže snímať 4K video a obsahuje trojosový gimbal pripevnený k rukoväti vo veľkosti menšej cigary. Podľa DJI to nie je akčná kamera, ale ani ťažká a stabilná kamera ako pôvodné Osmo.

Ide o aktualizovanú verziu kamery z dronu DJI Mavic Air, vybavenú 1/2,3" snímačom, ktorý zhotovuje 12-megapixelové fotografie a zaznamenáva 4K video pri rýchlosti 60 snímok za sekundu. Na rukoväti je dokonca malý 1" displej a niekoľko tlačidiel, ktoré vám umožnia používať Osmo Pocket úplne samostatne.

Osmo  Pocket môžete pripojiť k smartfónu, aby ste získali väčší displej a ďalšie fotofunkcie prostredníctvom novej aplikácie s názvom DJI Mimo. DJI ponúka aj množstvo rôznych doplnkov - držiak na príslušenstvo, vodotesné puzdro, bezdrôtový modul, súpravu ND filtrov, predlžovaciu tyč, nabíjačku a ďalšie.

Softvér sa zdá pôsobivo komplexný pre taký malý kamerový systém. Má niekoľko inteligentných sledovacích funkcií, ako napr. ActiveTrack, ktorý automaticky sleduje pohybujúce sa predmety, a FaceTrack, ktorý rozpozná tváre a udržiava ich v strede záberu. Kamera uľahčuje aj vytváranie časozberných videí a videí Motionlapse, ktoré pridávajú prvok pohybu k tradičnému časozbernému (Timelapse) videu. Nechýba ani niekoľko panoramatických režimov na zhotovenie panoramatických záberov.

Malý kamerový systém Osmo Pocket sa ponúka za 359 eur a v súčasnosti si ho možno predobjednať. Dodávky by sa mali začať 15. decembra.

Zdroj: gizmodo.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Platená inzercia: SCDkey Black Friday - získajte Windows 10 OEM za necelých 11,65 €!

18.11.2019 00:00

Nový počítač, nová inštalácia systému Windows, nová aktivácia. Ak chcete ušetriť náklady na aktiváciu licencie, môžete si kúpiť kľúč Windows 10 Pre za 11,65 € od SCDkey vďaka udalosti SCDkey Black Fri ...

Technológie 2

PLANEO Elektro oslavuje 10 rokov a po celom Slovensku má už 50 predajní

17.11.2019 00:15

Spoločnosť FAST PLUS, prevádzkovateľ maloobchodnej siete predajní PLANEO Elektro usporiadal pre svojich predajcov a obchodných partnerov pravidelnú výstavu spotrebnej elektroniky, veľkých a malých dom ...

Technológie 4

RCS, nástupca SMS a MMS sú už dostupné všetkým používateľom Androidu

18.11.2019 00:10

Google spustil zasielanie správ RCS pre všetkých používateľov systému Android. Použiť sa dá na všetkých zariadeniach, na ktorých je spustená aplikácia Android Messages. Aplikácia Android Messages (Spr ...

1 Comments

  1. Video recenzia reakcia na: DJI Osmo Pocket je malá veľmi stabilná 4K kamera pre smartfón s vlastným gimbalom
    26.12.2018 11:12
    Ahojte, moja videorecenzia DJI OSMO POCKET TU: https://youtu.be/OtqG8m_cSR4
    Reagovať

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá