Image
30.11.2018 1 Comments

DJI Osmo Pocket je malá veľmi stabilná 4K kamera pre smartfón s vlastným gimbalom

Osmo Pocket je nový kamerový systém od DJI, ktorý dokáže snímať 4K video a obsahuje trojosový gimbal pripevnený k rukoväti vo veľkosti menšej cigary. Podľa DJI to nie je akčná kamera, ale ani ťažká a stabilná kamera ako pôvodné Osmo.

Ide o aktualizovanú verziu kamery z dronu DJI Mavic Air, vybavenú 1/2,3" snímačom, ktorý zhotovuje 12-megapixelové fotografie a zaznamenáva 4K video pri rýchlosti 60 snímok za sekundu. Na rukoväti je dokonca malý 1" displej a niekoľko tlačidiel, ktoré vám umožnia používať Osmo Pocket úplne samostatne.

Osmo  Pocket môžete pripojiť k smartfónu, aby ste získali väčší displej a ďalšie fotofunkcie prostredníctvom novej aplikácie s názvom DJI Mimo. DJI ponúka aj množstvo rôznych doplnkov - držiak na príslušenstvo, vodotesné puzdro, bezdrôtový modul, súpravu ND filtrov, predlžovaciu tyč, nabíjačku a ďalšie.

Softvér sa zdá pôsobivo komplexný pre taký malý kamerový systém. Má niekoľko inteligentných sledovacích funkcií, ako napr. ActiveTrack, ktorý automaticky sleduje pohybujúce sa predmety, a FaceTrack, ktorý rozpozná tváre a udržiava ich v strede záberu. Kamera uľahčuje aj vytváranie časozberných videí a videí Motionlapse, ktoré pridávajú prvok pohybu k tradičnému časozbernému (Timelapse) videu. Nechýba ani niekoľko panoramatických režimov na zhotovenie panoramatických záberov.

Malý kamerový systém Osmo Pocket sa ponúka za 359 eur a v súčasnosti si ho možno predobjednať. Dodávky by sa mali začať 15. decembra.

Zdroj: gizmodo.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Falošná FaceApp aplikácia nakazila zariadenia obetí advérom

19.07.2019 11:23

Najnovšie zistenie spoločnosti Kaspersky, ktorá identifikovala falošnú aplikáciu, ktorá sa vydávala za certifikovanú verziu aplikácie FaceApp s úmyslom oklamať používateľov. V skutočnosti nakazila zar ...

Technológie 5

Komentár: Vlastníctvo áut sa pravdepodobne stane minulosťou. Rovnako aj verejná doprava

19.07.2019 00:05

Automobil v nasledujúcich rokoch prejde rozsiahlymi zmenami. Automatizácia postupne odstraňuje potrebu vodičov a podiel elektrických a hybridných vozidiel na svetovom trhu stále rastie. Ak sa v budúcn ...

Technológie

Svetové ekonomické fórum: 3 technológie, ktoré ovplyvnia kybernetickú bezpečnosť v ďalšom desaťročí

18.07.2019 00:00

Podľa správy Svetového ekonomického fóra s názvom Global Risks Report 2019 sa za posledné desaťročie kybernetická kriminalita stala jedným z najvýznamnejších strategických rizík, ktorým dnes čelí svet ...

q

1 Comments

  1. Video recenzia reakcia na: DJI Osmo Pocket je malá veľmi stabilná 4K kamera pre smartfón s vlastným gimbalom
    26.12.2018 11:12
    Ahojte, moja videorecenzia DJI OSMO POCKET TU: https://youtu.be/OtqG8m_cSR4
    Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videá