Image
13.9.2017 0 Comments

D-Link prináša nové HD Wi-Fi bezpečnostné kamery pre jednoduchý, spoľahlivý a diskrétny monitoring domácnosti

Kamery ponúkajú kvalitný obraz s HD rozlíšením 720p, detekciu pohybu a zvukov a posielanie varovných správ a streamovanie videa do vášho mobilného zariadenia pomocou aplikácie mydlink Lite

D-Link predstavil dve nové, malé, diskrétne a cenovo dostupné HD Wi-Fi kamery pre jednoduchý a spoľahlivý video dohľad – Mini HD Wi-Fi kameru DCS-8000LH a HD 180° Wi-Fi kameru DCS-8100LH. Tieto kompaktné kamery sú vybavené množstvom pokročilých funkcií pre dokonalý monitoring okolia.

Vstavaná Wi-Fi komunikácia má veľký dosah a šírku pásma, potrebné pre hladký HD streaming 720p videa, a je kompatibilná aj so staršími bezdrôtovými zariadeniami.

Funkcia na detekciu pohybu a zvuku dokáže automaticky posielať varovné správy na mobilné zariadenia, aby mal majiteľ kamery neustály prehľad o všetkých neobvyklých aktivitách, zistených kamerami na stráženom mieste.

Infračervený LED prísvit umožňuje nočné videnie, takže obe kamery môžu zachytiť obraz aj v úplnej tme. Vďaka nepretržitému video dohľadu vo dne i v noci si už používatelia nemusia robiť starosti s tým, čo sa práve deje v ich dome či kancelárii.

Obe kamery spolupracujú s aktuálnou aplikáciou D-Link pre chytré domácnosti – mydlink Lite a jej webovým portálom. To umožňuje prijímať varovné správy, sledovať živé video prenosy a ručne spúšťať nahrávanie videozáznamu prostredníctvom mobilných zariadení. Používatelia sa tak môžu pokojne venovať svojim aktivitám s vedomým, že sú ľudia a miesta, na ktorých im záleží, v bezpečí. 

Táto úroveň zabezpečenia bola predtým výsadou len špičkových profesionálnych zabezpečovacích systémov, no dnes je vďaka technickému pokroku Wi-Fi a mobilných zariadení všetko jednoducho a za dostupnú cenu k dispozícii pre všetkých. Pomocou intuitívnej aplikácie, nainštalovanej v mobilnom zariadení, môžu používatelia niekoľkými dotykmi pohodlne a bezpečne pozorovať celý svoj dom.

Medzi kľúčové výhody patria:

  • Jednoduché pripojenie k bezdrôtovej sieti – Ľahká inštalácia a konfigurácia kamery kdekoľvek v dosahu siete Wi-Fi.
  • Jednoduché ovládanie – Kamery sú kompatibilné s aktuálnou aplikáciou D-Link pre chytré domácnosti, ktorá sa ľahko inštaluje a používa. Podporujú integráciu s ďalšími zariadeniami na vytvorenie príjemného a pohodlného prostredia automatizovanej domácnosti.
  • Samostatné snímky a videozáznamy – Dajú sa ukladať pomocou aplikácie priamo do mobilného zariadenia. DCS-8100LH má aj slot na microSD kartu pre lokálne záznamy fotografií a videa priamo v kamere.
  • Detekcia pohybu a zvukov – Funkcia pri spustení automaticky posiela varovné správy do mobilného zariadenia používateľa.
  • Diaľkové ovládanie – Pomocou aplikácie môžu používatelia sledovať a ovládať kamery z ľubovoľného miesta a tiež ručne spúšťať nahrávanie videozáznamov.
  • Kompaktný tvar a nenápadný vzhľad – Obe kamery dobre zapadnú do ľubovoľného prostredia, takže je možné umiestniť ich prakticky kdekoľvek.
  • Veľmi kvalitný obraz – 4× digitálny zoom, nočné videnie až do 5m a veľké HD rozlíšenie 720p zabezpečia detailný prehľad o dianí doma alebo vo firme.
  • Širokouhlý objektív – Pre ešte lepšie pokrytie monitorovaného priestoru má kamera DCS-8000LH 120° a kamera DCS-8100LH až 180° uhol záberu.
  • Obojsmerný prenos zvuku – DCS-8100LH podporuje obojsmerný prenos zvuku, čo umožňuje počúvať zvuky alebo hovoriť s osobami v blízkosti kamery prostredníctvom mobilného zariadenia.

Cena a dostupnosť
DCS-8000LH bude k dispozícii na Slovensku a v Českej republike za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,90 EUR (1 799 Kč) vrátane DPH, DCS-8100LH za odporúčanú maloobchodnú cenu 140,90 EUR (3 699 Kč).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Nové BMW radu 8 Coupé: Športové vozidlo s vášňou a charakterom

22.06.2018 16:42

Predstavenie nového modelu BMW radu 8 Coupé píše novú kapitolu v dlhej histórii bavorského výrobcu zmyselných športových automobilov. A pridáva k modelovej ofenzíve v luxusnom segmente dynamický nádyc ...

Tlačové správy

GAMO je historicky prvou slovenskou firmou, ktorá získala renomovaný medzinárodný certifikát CSA Star

22.06.2018 16:34

GAMO je prvou slovenskou spoločnosťou, ktorá od neziskovej spoločnosti Cloud Security Alliance získala prestížny certifikát CSA Star. Certifikát je potvrdením, že spoločnosť GAMO spĺňa prísne kritéria ...

Tlačové správy

ASUS získal 17 ocenení na veľtrhu Computex 2018

22.06.2018 16:27

ASUS oznámil, že jeho produkty získali šesť ocenení Best Choice a jedenásť cien d&i (design and innovation) na veľtrhu Computex 2018. ZenBook S vyhral ceny Best Choice of the Year, Best Choice Gol ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

HAMA_06

Najnovšie videáPC forum button