Image
9.3.2018 0 Comments

Creative Sound BlasterX bol vybraný ako oficiálna odporúčaná výbava pre FINAL FANTASY® XV WINDOWS EDÍCIU

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes oznámila, že slúchadlá Sound BlasterX H7 Tournament Edition, slúchadlá H5 Tournament Edition, klávesnica Vanguard K08 a myš Siege M04 boli oficiálne odporúčené pre najnovšiu hru FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU od Square Enix. Spoločnosť Creative v spolupráci so spoločnosťou  SQUARE ENIX CO., LTD. uvádza oficiálny FFXV zvukový profil pre slúchadlá  Sound BlasterX H7 Tournament Edition. Nedávno vydaná FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIA tiež obsahuje integráciu systému osvetlenia Creative Aurora Reactive v samotnej hre.

Sound BlasterX H7 Tournament Edition s oficiálne vyladeným FFXV zvukovým profilom
Ako jedny z odporúčaných slúchadiel pre FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU, ponúkajú slúchadlá Sound BlasterX H7 Tournament Edition so zabudovaným USB DAC dokonca vlastný zvukový profil hry, špeciálne vyladený priamo vývojarmi hry. Vyladený FFXV zvukový profil prinesie na svetlo sveta krásne vytvorený Eos svet, tak ako ho predstavili pôvodní tvorcovia hry. Používatelia si môžu tento najnovší FFXV zvukový profil jednoducho stiahnuť prostredníctvom najnovšej aktualizácie softvéru BlasterX Acoustic Engine na webovej stránke Creative.

Sound BlasterX: Odporúčaná výbava pre FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU

Systém osvetlenia Aurora Reactive je plne synchronizovaný s FFXV akciami
Používatelia si môžu vychutnať dokonalý zážitok z FFXV so systémom osvetlenia Aurora Reactive od Sound BlasterX, ktorý je oficiálne certifikovaný pre prácu s Windows edíciou 15. verzie hry FINAL FANTASY. Počnúc mechanickou hráčskou klávesnicou Sound BlasterX Vanguard K08 s integrovaným systémom osvetlenia Aurora Reactive je zameraný na rozšírenie zážitkov z FFXV z počítača do miestnosti s očarujúcimi 16.8 miliónmi RGB farieb. Pri hraní FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIE budú mať používatelia prístup k prispôsobeným svetelným efektom navrhnutým špeciálne pre prácu s hrou na počítači.  Špeciálne efekty osvetlenia FFXV budú následne dostupné pre iné produkty v ekosystéme Aurora Reactive.

Pre viac informácii o zariadeniach Sound BlasterX a odporúčanej výbave pre FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU navštívte Creative.com.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Renomovaná výstava Light + Building 2018 potvrdila vedúce postavenie spoločnosti Philips Lighting v osvetlení pre Internet vecí.

21.03.2018 19:22

Nová IoT platforma Interact pre služby, ktoré využívajú dáta Inovácie v LED a pripojených svietidlách pre profesionálov a spotrebiteľov vrátane nových vonkajších svetiel Philips Hue Svieti ...

Tlačové správy

CZ: Technologie NVIDIA RTX realizuje sen o vykresľovaní v reálnom čase

21.03.2018 19:13

Společnost NVIDIA dnes oznámila novou ray-tracing technologii NVIDIA RTX™, která přináší tvůrcům obsahu a herním vývojářů možnost využít vykreslování v reálném čase ve filmové kvalitě. NVIDIA RTX je ...

Tlačové správy

Genesis Irid 300 – Počítačová skriňa pre náročných

21.03.2018 19:06

Genesis Irid 300 je momentálne to najlepšie, čo Genesis ponúka v oblasti herných skríň. Tento model v sebe spája niekoľko kľúčových vlastností ako sú: priestranný interiér, kvalitné spracovanie, funkč ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá