ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

Creative Pebble: Elegantné dizajnové stolné reproduktory

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology Ltd. dnes predstavuje nový Creative Pebble.Reproduktory vytvarované do tvaru hladkého kameňa, ako z japonskej skalnej záhrady s okrúhlym tvarom boli inšpirované estetickým dizajnom elementov Zen architektúry a dizajnu, pričom v dnešných moderných domácnostiach a kanceláriach vyzerajú perfektne.

Creative Pebble: 2.0 stolné reproduktory s naklonenými meničmiVďaka 45° uhlu sklonu vyladeného meniča s pasívnym radiátorom na zadnej strane prináša Pebble osobný zážitok z počúvania , ktorý prekvapí svojou mierou detailu, ponorením a hĺbkou reproduktora jeho veľkosti.

Vyrobený pre bezproblémové fungovanie s PC alebo notebookom, Pebble je napájaný jedným USB káblom bez potreby použitia sieťového adaptéra. Pebble má tiežľahko dostupný gombík ovládania hlasitosti zabudovaný v prednej časti reproduktora. Reproduktor je k dispozícii v čisto bielej a čiernej farbe.

Technické špecifikácie Rozmery: 4.5” oblé Meniče reproduktora: 2 x 2” meniče plného rozsahu s 2 x 4.5” x 3.5” eliptickým pasívnym radiátorom Výstup: 2.2W RMS / kanál Pomer signálu k šumu: 86dBFrekvenčná odozva: 50Hz - 20kHz 45° uhol sklonu meniča reproduktora pre vylepšenú projekciu zvuku USB napájanie z počítača, notebooku alebo  sieťového USB adaptéraCena a dostupnosťReproduktory Creative Pebble sú dostupné na stránke Creative.com za cenu 24.99 EUR. 

Pre informácie o dostupnosti v obchodoch, prosím kontaktujte miestneho distribútora. Ak chcete vedieť viac informácií o reproduktoroch Creative Pebble, môžete navštíviť webovú stránku www.creative.com/pebble.

Zobrazit Galériu

PowerSales International

Všetky autorove články
Pebble reproduktory PC notebook USB

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať