Creative MA330

0

Zoznámte sa s novinkou spoločnosti Creative Technology Ltd. slúchadlami MA330 s funkciami optimalizovanými pre smartfóny s OS Android a taktiež pre smartfóny s iOS. Slúchadlá s mikrofónom a tlačítkom na prijímanie hovorov alebo pozastavenie hudby priamo na kábli pre komfortnú manipuláciu ponúkajú zvuk ako naživo s neskreslenými hlasmi. Tie si môžete vychutnať pomocou výkonných meničov s 9mm neodymovými magnetmi.

PS_MA330.jpg

Slúchadlá sa dajú využiť aj v spojení s notebookom, ak potrebujete volať cez Skype, Google Talk alebo realizovať iné VoIP hovory, tak môžete využiť počítačový adaptér, ktorý je automaticky dodávaný k slúchadlám. Tento adaptér rozdeľuje vstup mikrofónu a výstup audia z jedinej 4-pólovej zástrčky pre použitie s notebookom.

Súčasťou balenia sú aj mäkké silikónové nádstavce do uší v rôznych veľkostiach (S, M, L), aby mal užívateľ možnosť vybrať si presne tie, ktoré mu najviac vyhovujú.

Technické špecifikácie slúchadiel Creative MA330

  • Slúchadlá

× Meniče: 9mm neodymový magnet

× Kmitočtová odozva: 6 Hz - 23 kHz

× Impendancia: 16 ohmov

× Citlivosť (1 kHz): 106 dB/mW

  • Mikrofón

× Typ: viacsmerový

× Impendancia: < 2 200 ohmov

  • Dĺžka kábla: 1,2 m
  • Vstupný konektor: 3,5 mm pozlátená 4-pólová zástrčka
  • Čistá hmotnosť slúchadiel: 11 g

Cena a dostupnosť

Štýlové slúchadlá Creative MA330 sú k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99 EUR. Viac informácií o produkte nájdete na stránke http://www.cs.creative.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať