Image
21.12.2017 0 Comments

Čo zatiaľ uniklo o vlajkovom modeli Huawei P20

Už len pre meno, ktoré nesie, by mal byť nástupca Huawei P10 fascinujúci prístroj. Model Huawei P20 (alebo možno P11) by mal prísť začiatkom roka 2018, a samozrejme, objavilo sa o ňom už množstvo únikov. Zhrňme teda, čo možno o ňom zatiaľ vedieť.

Spoločnosť Huawei už v roku 2017 získala ochrannú známku na P20, čo naznačuje, že by to mohol byť skutočne názov ďalšieho vlajkového modelu. Skok z 10 na 20 by tiež zdôraznil významné technologické upgrady prichádzajúce v tomto novom telefóne.

Takisto je rozumné očakávať, že Huawei bude už tretí rok ponúkať vlajkovú loď série P v dvoch veľkostiach, takže možno predpokladať modely P20 a P20 Plus.

Pri fotoaparátoch smartfónov Huawei sme si už zvykli na technológiu Leica, P20 by však mohol preniesť ešte viac vecí. Evan Blass poukazuje na skvelé 40-megapixelové rozlíšenie trojitého objektívu zadného fotoaparátu, ktorý ponúkne 5× hybridný zoom. K tomu sa má pridať 24 Mpx selfie kamera. Ak je to pravda, znamenalo by to, že fotografovanie bude hlavná zbraň modelu P20. Dôležitý pilier telefónov Huawei je však aj výdrž batérie a výkon.

Dá sa predpokladať, že skôr či neskôr, jeden z veľkých výrobcov androidových smartfónov začne napodobňovať výrez so senzormi na iPhone X. A podľa niektorých správ sa vo firmvéri objavili odkazy na displej so zaoblenými rohmi a centrálnym výrezom v štýle iPhonu, ktorý sa pravdepodobne použije na umiestnenie senzorov a prednej kamery.

Takisto detaily získané z ROM naznačujú, že jedno zariadenie, pravdepodobne P20 Plus, bude používať 6,1-palcový displej LCD Samsung s rozlíšením full HD+.

Smartfón bude zrejme predstavený na MWC 2018. Bruce Lee, viceprezident Huawei pre mobilné telefóny, sa totiž vlani vyjadril pre web Android Central, že v budúcnosti bude spoločnosť pravdepodobne uvádzať nové zariadenia na veľtrhu Mobile World Congress.

Zdroj:androidcentral.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 1

Roboty sa môžu naučiť vykonávať nové úlohy bez programovania. Iba pozorovaním, ako to robia ľudia

25.05.2018 00:25

Vytvoriť robota, ktorý na prvý pohľad vyzerá a správa sa ako človek, je (relatívne) jednoduché. Jeho správanie je však vopred naprogramované, nie naučené. No existujú aj roboty schopné učiť sa, ako j ...

Technológie

Video: Inteligentný blesk Canon Speedlite 470EX-AI sa automaticky sám naklápa a natáča

25.05.2018 00:15

Fotenie s bleskom je oveľa náročnejšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Intuitívny postup, čiže fotenie s externým bleskom s reflektorom namiereným priamo dopredu málokedy vedie k uspokojivým výs ...

Technológie

HomeScan pomôže nájsť v byte miesta so slabým signálom pre inteligentné bluetooth zariadenia

25.05.2018 00:10

Aaron Pearce, tvorca aplikácií HomeCass a HomePass pre HomeKit, rozšíril svoj balík o jednoduchú aplikáciu HomeScan na zobrazenie aktuálnej sily signálu pre všetky bluetoothové doplnky HomeKit vo vaše ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AKY OTEC

Najnovšie videá

ATOS_05_262


PC forum button