SAMSUNG_052020 SAMSUNG_052020 SAMSUNG_052020 Advertisement

Smartfón Crown V8 má samoregeneračný kryt a tepelný dotykový displej. Cena vás prekvapí

1

Telefón Crown V8 od čínskeho výrobcu Vkworld sa chváli označením „najtenší smartfón na svete“, má hrúbku iba 4,7 mm. Ale tenký dizajn nie je jediné, čím vyniká. Má aj množstvo zaujímavých vlastností, napr. zadný kryt zo samoregeneračnej živice, ktorá dokáže škrabance opraviť v priebehu niekoľkých sekúnd, unikátny tepelný dotykový displej a ochranné sklo Corning Gorilla Glass 4.

Telefón je odolný proti prachu i vode so stupňom krytia IP67. Možno ho teda ponoriť do hĺbky 1 metra na 30 minút. Okrem toho je vybavený schopnosťou ovládať klimatizačné zariadenia, set-top boxy a TV mnohých svetových značiek. Ak nájdete vaše zariadenie medzi podporovanými, vďaka samoučiacej schopnosti tento smartfón skopíruje všetky tlačidlá na diaľkovom ovládači a umožní jeho ovládanie.

Disponuje aj špeciálnym pripojením bluetooth, pomocou ktorého môžete ovládať správy, hovory, hudbu a iné súbory na druhom pripojenom zariadení. Navyše môžete tento smartfón použiť aj ako bluetoothový reproduktor, pretože jeho zabudovaný reproduktor zvládne priestorový zvuk aj hlboké basy.

Smartfón Crown V8 sa má na trhu objaviť v polovici júla a predávať sa bude v prepočte iba za 79 dolárov.

Redakcia

Všetky autorove články
smartfon Crown V8

1 komentár

Už je dostupný? reakcia na: Čínsky smartfón Crown V8 má samoregeneračný kryt a tepelný dotykový displej. Cena vás prekvapí

15.7.2016 15:07
kde je k dostatiu ?

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať