Image
7.9.2017 0 Comments

Caterpillar predstavil nový odolný smartfón CAT S41

Caterpillar predstavil v zaujímavom prostredí strediska vodných športov Zlaté Piesky novinku zo svojho odolného radu CAT S41. Je to odolný smartfón s veľkokapacitnou  a výkonnou batériou pre dlhodobú výdrž bez ťahania zbytočných káblov.

S41 je novšia verzia smartfónu S40, ktorý si obľúbili najmä zákazníci pracujúci v priemyselných odvetviach, alebo tí, ktorí svoje zariadenie vystavujú zvýšenej záťaži.

Veľkým lákadlom je spomínaná veľká batéria s kapacitou 5 000 mAh s pohotovostným režimom až 44 dní alebo pri bežnom používaní 38 hodín. Zaujímavosťou je funkcia zdieľanie batérie, ktorá premení váš telefón na powerbank.

Použitím dodaného USB konektora na zdieľanie batérie bude CAT S41 nabíjať iný produkt alebo príslušenstvo, prestane však hneď ako úroveň batérie S41 dosiahne hodnotu, ktorú používateľ nastaví ako rezervu v aplikácii.

CAT tak vypočul svojich zákazníkov, ktorý uviedli že je pre nich nevyhnutná dlhá životnosť batérie. CAT S41 pokračuje v tradícii odolných smartfónov vrátane S41, ktorý je odolný voči vode a prachu podľa certifikátu IP68 a certifikátu MIL SPEC 810G.

5“ Full HD displej je chránený najnovším sklom Corning Gorilla Glass 5, ktorý sa dobre číta na priamom slnečnom svetle a dokonca sa dá ovládať mokrými prstami či v rukaviciach. Zariadenie disponuje zadným 13 MP a predným 8 MP snímačom s funkciou podvodného módu. S41 sa bude predávať s odporúčanou cenovkou 449 eur a zakúpiť si ho bude možné od septembra.

Po predstavení tohoto obrneného tanku sme sa presunuli na vodné športy. Vyskúšali sme si trochu náročnejší wakeboarding ale po pár pokusoch postaviť sa na dosku sa to konečne podarilo a musím povedať, že som si to naozaj užil. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

ISE 2018 : Epson

17.02.2018 21:06

Spoločnosť Epson lákala návštevníkov monumentálnym stánkom ktorému dominovala veľkoplošná projekcia zložená z 8 projektorov. V expozícii sme mohli vidieť prvý projektor Epson s natívnym rozlíšením ...

Produkty

Sherlock oslavuje 30 rokov

16.02.2018 18:38

Bezpečnostné dvere Sherlock oslavujú 30. výročie svojho vzniku. Boli sme pozvaní priamo do priestorov spoločnosti a nazreli sme do tajomstiev ich výroby. Bezpečnostné dvere Sherlock sú prvé protipožia ...

Produkty

ISE 2018: Optoma

15.02.2018 23:17

Spoločnosť Optoma je známa predovšetkým ako výrobca kvalitných projektorov. Tentoraz však predstavovala novú LED stenu, zostavenú z LED panelov s pomerom strán 16:9, s rozstupom 2,6 mm a celkovou hrúb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá