Image
7.9.2017 0 Comments

Caterpillar predstavil nový odolný smartfón CAT S41

Caterpillar predstavil v zaujímavom prostredí strediska vodných športov Zlaté Piesky novinku zo svojho odolného radu CAT S41. Je to odolný smartfón s veľkokapacitnou  a výkonnou batériou pre dlhodobú výdrž bez ťahania zbytočných káblov.

S41 je novšia verzia smartfónu S40, ktorý si obľúbili najmä zákazníci pracujúci v priemyselných odvetviach, alebo tí, ktorí svoje zariadenie vystavujú zvýšenej záťaži.

Veľkým lákadlom je spomínaná veľká batéria s kapacitou 5 000 mAh s pohotovostným režimom až 44 dní alebo pri bežnom používaní 38 hodín. Zaujímavosťou je funkcia zdieľanie batérie, ktorá premení váš telefón na powerbank.

Použitím dodaného USB konektora na zdieľanie batérie bude CAT S41 nabíjať iný produkt alebo príslušenstvo, prestane však hneď ako úroveň batérie S41 dosiahne hodnotu, ktorú používateľ nastaví ako rezervu v aplikácii.

CAT tak vypočul svojich zákazníkov, ktorý uviedli že je pre nich nevyhnutná dlhá životnosť batérie. CAT S41 pokračuje v tradícii odolných smartfónov vrátane S41, ktorý je odolný voči vode a prachu podľa certifikátu IP68 a certifikátu MIL SPEC 810G.

5“ Full HD displej je chránený najnovším sklom Corning Gorilla Glass 5, ktorý sa dobre číta na priamom slnečnom svetle a dokonca sa dá ovládať mokrými prstami či v rukaviciach. Zariadenie disponuje zadným 13 MP a predným 8 MP snímačom s funkciou podvodného módu. S41 sa bude predávať s odporúčanou cenovkou 449 eur a zakúpiť si ho bude možné od septembra.

Po predstavení tohoto obrneného tanku sme sa presunuli na vodné športy. Vyskúšali sme si trochu náročnejší wakeboarding ale po pár pokusoch postaviť sa na dosku sa to konečne podarilo a musím povedať, že som si to naozaj užil. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Michelangelo a Sixtínska kaplnka v podaní najmodernejších technológií Panasonic

23.06.2018 01:06

Panasonic Business usporiadal pre európskych novinárov ukážku jedinečnej inštalácie audio vizuálnej techniky, jednej z najkomplexnejších inštalácií 3D mappingu na svete, v divadle Auditorium Conciliaz ...

Produkty

Acer predstavil horúce novinky z tlačovej konferencie Next@Acer

18.06.2018 01:32

Spoločnosť Acer v zaujímavom prostredí letiska v Pražských Letňanoch predstavila novinky vo všetkých produktových radách. Medzi stolnými hernými špeciálmi sme si mohli pozrieť dva prírastky z rady ...

Produkty

AB-COM s.r.o. predstavil novinky na výstave ANGA COM 2018

13.06.2018 19:20

Spoločnosť AB-COM s.r.o. sa už tradične zúčastňuje medzinárodnej výstavy ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom. V rámci svojej expozície predstavuje viacero noviniek s ktorými sa používatelia stretnú už na ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AJ_TY_06

Najnovšie videáPC forum button