Image
11.1.2019 0 Comments

Canon uvádza svoju najmenšiu tlačiareň s piatimi atramentmi

Canon dnes predstavil svoju najmenšiu tlačiareň s piatimi atramentmi – PIXMA TS705. Nová tlačiareň je ideálna pre domáce použitie aj pre malé kancelárie a medzi jej výhody patria napríklad zásobníky až na 350 listov s dvojcestným podávačom papiera, široká konektivita vrátane spolupráce s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home alebo kompatibilita s rozsiahlou škálou médií a kreatívnych aplikácií pre neobmedzenú personalizáciu výstupov.

Nová tlačiareň je o 18 percent menšia než jej predchodca PIXMA iP7250 a môže sa pochváliť mnohými užitočnými vlastnosťami vrátane hlasového ovládania, bohatej konektivite alebo XXL zásobníkmi šetriacich náklady na atrament. 2 zásobníky papiera na 250 a100 listov sú perfektným riešením pre malé firmy vyžadujúce nepretržitú tlač na bežný materiál. Za pozornosť stojí aj dvojcestný podávač papiera – zadný podávač si poradí so všetkými druhmi papiera vrátane matného aj lesklého, od veľkosti 8,9 × 8,9 cm až po formát A4. Veľmi ľahké je aj ovládanie tlačiarne vďaka plne bodovému LCD displeju.

Canon PIXMA TS705 využíva päť samostatných atramentov, a môže tak zabezpečiť vysoko kvalitnú tlač dokumentov vrátane výrazného textu, fotografií či kreatívnych výstupov. Oddelenie jednotlivých zásobníkov umožňuje meniť iba tú farbu, ktorá skutočne došla. Voliteľne možno využívať atramentové kazety v prevedení XL a XXL, ktoré zabezpečia viac výtlačkov pri menších výdavkoch za atrament.

Najnovší prírastok do portfólia značky Canon umožňuje tlačiť aj zo smart zariadení, a to prostredníctvom Wi-Fi – pomocou aplikácie Canon PRINT, ktorá je kompatibilná s operačnými systémami iOS a Android. Táto aplikácia umožňuje zrealizovať fotoaparátom telefónu snímok dokumentu a previesť ho do formátu PDF alebo ho priamo vytlačiť. Nová tlačiareň tak môže ľahko slúžiť aj ako kopírka. K dispozícii je aj pripojenie prostredníctvom Ethernetu a využiť tak možnosť bezpečného, ​​vysokorýchlostného pripojenia.

Vďaka prístupu k službe PIXMA Cloud Link môžu používatelia dokumenty aj fotografie tlačiť z obľúbených cloudových služieb, ako je napríklad Facebook, Instagram, GoogleDrive alebo Dropbox. Každodenné používanie novej tlačiarne je teda jednoduché a možnosť kedykoľvek vzdialene vytlačiť dôležité dokumenty ocenia aj zaneprázdnení kancelárski pracovníci. Canon PIXMA TS705 je kompatibilná s technológiami AirPrint (iOS) a Mopria (pre Android), ktoré umožňujú priamu tlač zo smart zariadení bez nutnosti využívať špeciálne aplikácie.

Malé firmy, ktoré hľadajú efektívne riešenie, ale aj ekologicky zmýšľajúce rodiny nepotrebujú pre tlač nič iné ako novú PIXMA TS705. Funkciu automatického zapnutia a vypnutia možno nastaviť podľa pracovnej doby alebo podľa zvykov členov domácnosti a prispôsobiť ju tak, že tlačiareň bude vždy pripravená na použitie a súčasne bude šetriť elektrickú energiu. Canon pamätal aj na zníženie spotreby papiera – najnovšia tlačiareň si poradí aj s automatickou obojstrannou tlačou.

Pre osobné počítače a smart zariadenia je k dispozícii aplikácia Easy-PhotoPrint Editor, ktorá používateľom ponúka neobmedzené možnosti, ako si vychutnať personalizované výtlačky vrátane vlastných upravených kalendárov, koláží či samolepiek. Tie je možné vytlačiť na širokú škálu médií vrátane materiálov s magnetickým podložím, odnímateľných samolepiek a fotografického papiera štvorcového formátu 8,9 × 8,9 cm. Navyše súčasťou aplikácie Canon Nail Sticker Creator je viac ako 200 šablón pre tlač vlastných nálepiek na nechty.

Užitočná je aj služba Easy Ink Delivery, ktorá elektronickou poštou včas upozorní na dochádzajúci atrament. Najmenšia jednoúčelová tlačiareň od Canon s piatimi atramentmi disponuje mnohými možnosťami, a je tak ideálnym riešením pre tlač v domácom prostredí aj pre začínajúce firmy, ktoré potrebujú rásť pri udržaní rozumných nákladov.

Tlačiareň Canon PIXMA TS705 bude v predaji od februára 2019 a súčasťou štandardného balenia bude samotná tlačiareň, atramenty, inštalačné CD, návody a iné dokumenty.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na https://www.canon.sk/printers/pixma-ts705/.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zdravotnícke zariadenia ohrozujú kybernetické útoky

18.06.2019 14:08

Zdravotníctvo je jedným z najčastejšie postihovaných sektorov v oblasti úniku údajov alebo kybernetických útokov. Počet kybernetických incidentov na zdravotnícke zariadenia, ktoré ohrozujú záchranu ľu ...

Tlačové správy

Národný projekt zvýši priame prínosy informatizácie na každodenný život občanov

18.06.2019 14:05

IT nástroje na podporu riadiacich procesov bežne vyžívajú veľké komerčné organizácie ako sú banky a telekomunikační operátori. Do prostredia verejnej správy ich chce zaviesť aj Úrad podpredsedu vlády ...

Tlačové správy

K nákupu smartfónu série Galaxy S10 teraz získate bezdrôtové slúchadlá AKG

18.06.2019 09:34

Od pondelka 17. júna si Samsung pre zákazníkov pripravil novú akciu. K nákupu akéhokoľvek smartfónu z radu Galaxy S10 totiž získajú ako darček nové slúchadlá AKG Y500 v hodnote 149 Eur. Ponuka je plat ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videáPC forum button