Image
11.1.2019 0 Comments

Canon uvádza svoju najmenšiu tlačiareň s piatimi atramentmi

Canon dnes predstavil svoju najmenšiu tlačiareň s piatimi atramentmi – PIXMA TS705. Nová tlačiareň je ideálna pre domáce použitie aj pre malé kancelárie a medzi jej výhody patria napríklad zásobníky až na 350 listov s dvojcestným podávačom papiera, široká konektivita vrátane spolupráce s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home alebo kompatibilita s rozsiahlou škálou médií a kreatívnych aplikácií pre neobmedzenú personalizáciu výstupov.

Nová tlačiareň je o 18 percent menšia než jej predchodca PIXMA iP7250 a môže sa pochváliť mnohými užitočnými vlastnosťami vrátane hlasového ovládania, bohatej konektivite alebo XXL zásobníkmi šetriacich náklady na atrament. 2 zásobníky papiera na 250 a100 listov sú perfektným riešením pre malé firmy vyžadujúce nepretržitú tlač na bežný materiál. Za pozornosť stojí aj dvojcestný podávač papiera – zadný podávač si poradí so všetkými druhmi papiera vrátane matného aj lesklého, od veľkosti 8,9 × 8,9 cm až po formát A4. Veľmi ľahké je aj ovládanie tlačiarne vďaka plne bodovému LCD displeju.

Canon PIXMA TS705 využíva päť samostatných atramentov, a môže tak zabezpečiť vysoko kvalitnú tlač dokumentov vrátane výrazného textu, fotografií či kreatívnych výstupov. Oddelenie jednotlivých zásobníkov umožňuje meniť iba tú farbu, ktorá skutočne došla. Voliteľne možno využívať atramentové kazety v prevedení XL a XXL, ktoré zabezpečia viac výtlačkov pri menších výdavkoch za atrament.

Najnovší prírastok do portfólia značky Canon umožňuje tlačiť aj zo smart zariadení, a to prostredníctvom Wi-Fi – pomocou aplikácie Canon PRINT, ktorá je kompatibilná s operačnými systémami iOS a Android. Táto aplikácia umožňuje zrealizovať fotoaparátom telefónu snímok dokumentu a previesť ho do formátu PDF alebo ho priamo vytlačiť. Nová tlačiareň tak môže ľahko slúžiť aj ako kopírka. K dispozícii je aj pripojenie prostredníctvom Ethernetu a využiť tak možnosť bezpečného, ​​vysokorýchlostného pripojenia.

Vďaka prístupu k službe PIXMA Cloud Link môžu používatelia dokumenty aj fotografie tlačiť z obľúbených cloudových služieb, ako je napríklad Facebook, Instagram, GoogleDrive alebo Dropbox. Každodenné používanie novej tlačiarne je teda jednoduché a možnosť kedykoľvek vzdialene vytlačiť dôležité dokumenty ocenia aj zaneprázdnení kancelárski pracovníci. Canon PIXMA TS705 je kompatibilná s technológiami AirPrint (iOS) a Mopria (pre Android), ktoré umožňujú priamu tlač zo smart zariadení bez nutnosti využívať špeciálne aplikácie.

Malé firmy, ktoré hľadajú efektívne riešenie, ale aj ekologicky zmýšľajúce rodiny nepotrebujú pre tlač nič iné ako novú PIXMA TS705. Funkciu automatického zapnutia a vypnutia možno nastaviť podľa pracovnej doby alebo podľa zvykov členov domácnosti a prispôsobiť ju tak, že tlačiareň bude vždy pripravená na použitie a súčasne bude šetriť elektrickú energiu. Canon pamätal aj na zníženie spotreby papiera – najnovšia tlačiareň si poradí aj s automatickou obojstrannou tlačou.

Pre osobné počítače a smart zariadenia je k dispozícii aplikácia Easy-PhotoPrint Editor, ktorá používateľom ponúka neobmedzené možnosti, ako si vychutnať personalizované výtlačky vrátane vlastných upravených kalendárov, koláží či samolepiek. Tie je možné vytlačiť na širokú škálu médií vrátane materiálov s magnetickým podložím, odnímateľných samolepiek a fotografického papiera štvorcového formátu 8,9 × 8,9 cm. Navyše súčasťou aplikácie Canon Nail Sticker Creator je viac ako 200 šablón pre tlač vlastných nálepiek na nechty.

Užitočná je aj služba Easy Ink Delivery, ktorá elektronickou poštou včas upozorní na dochádzajúci atrament. Najmenšia jednoúčelová tlačiareň od Canon s piatimi atramentmi disponuje mnohými možnosťami, a je tak ideálnym riešením pre tlač v domácom prostredí aj pre začínajúce firmy, ktoré potrebujú rásť pri udržaní rozumných nákladov.

Tlačiareň Canon PIXMA TS705 bude v predaji od februára 2019 a súčasťou štandardného balenia bude samotná tlačiareň, atramenty, inštalačné CD, návody a iné dokumenty.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na https://www.canon.sk/printers/pixma-ts705/.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

SWAN, a. s. od februára povedie nový generálny riaditeľ Roman Vavrík

21.01.2019 13:49

Fúzia dvoch telekomunikačných operátorov SWAN a BENESTRA vstupuje do finálnej fázy. Po úspešnom spojení do jedného subjektu na začiatku tohto roku, presťahovaní sa do nového, spoločného sídla, zlúčení ...

Tlačové správy

Šanca pre mladých začať svoju IT kariéru

21.01.2019 13:42

Duálne vzdelávanie je v Košiciach voľbou mnohých študentov po maturitnej skúške. Aktuálne je spustené v poradí už 7. prihlasovanie na štúdium, ktoré venuje až 70 % výučby praktickým skúsenostiam. Mož ...

Tlačové správy

Nové fotoaparáty NIKON COOLPIX s extrémnym zoomom. Pre tých, ktorí milujú objavovanie

21.01.2019 13:34

Spoločnosť Nikon predstavuje dva nové superzoom fotoaparáty COOLPIX vybavené užitočnými funkciami a optikou NIKKOR na dosiahnutie úžasných snímok. Od vzdialených panorám až po ulice mesta – tieto ľahk ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button