Image
16.5.2019 0 Comments

Canon spustil Letný cashback. Zákazníci po nákupe dostanú naspäť až 300 €

Canon pre svojich zákazníkov na Slovensku dnes spúšťa promoakciu na vybrané fotoaparáty, objektívy, blesk a videokameru. Akcia potrvá do 31. júla 2019.

Letný cashback: zvýhodnenie až 9 rôznych fotoaparátov

S blížiacou sa letnou sezónou sa nejeden z vás rozhodne zadovážiť si novú foto techniku, aby čo najlepšie zachytil neopakovateľné príbehy. Vďaka Letnému cashbacku Canon okrem iného ušetríte aj niekoľko stoviek eur. Ušetria zákazníci, ktorí si plánujú kúpiť novú zrkadlovku, bezzrkadlovku alebo aj praktický kompakt. Canon myslí aj na tých, ktorí chcú natáčať videá alebo rozšíriť možnosti svojich fotoaparátov zakúpením nového výmenného objektívu.

Pre získanie zľavy musia zákazníci po zakúpení ktoréhokoľvek z dvadsiatich vybraných produktov vyplniť registračný formulár na stránkach promoakcie. Poslednú žiadosť o vrátenie peňazí je možné podať najneskôr do 31. 8. 2019. Po prijatí a overení žiadosti budú zákazníkom zaslané peniaze späť na účet do 28 dní.

Vyberie si každý

Jedným z cenovo zvýhodnených fotoaparátov v rámci Letného cashbacku je aj prelomový kompakt PowerShot G1 X Mark III. Tí, ktorí hľadajú kvalitu digitálnej zrkadlovky v kompaktnom tele vážiacom len 399 gramov a okrem skvelých snímok chcú natáčať aj videá, si tento kompakt určite zamilujú. Boduje aj širokou konektivitou vrátane Wi-Fi alebo dynamickou komunikáciou na krátku vzdialenosť NFC. Pri jeho zakúpení v rámci akcie zákazník dostane naspäť 50 €.

Svoje miesto v Letnom cashbacku má aj bezzrkadlovka Canon EOS M50, ktorá sa pýši snímačom veľkosti digitálnej zrkadlovky a neuveriteľným výpočtovým výkonom. Táto kombinácia vám dáva priestor robiť neuveriteľné fotografie a natáčať videá v kvalite 4K, a to aj za zlého svetla. Vďaka otočnému dotykovému displeju, technológiou pre zaostrovanie dotykom alebo veľkému elektronickému hľadáčiku bude zachytávanie príbehov hračkou. Aj pri kúpe tohto prístroja dostane nový majiteľ naspäť 50 €.

Pre tých, ktorí neustále túžia rozširovať si svoje obzory v oblasti fotografie, je v Letnom caschbacku pripravený inteligetný blesk Speedlite 470EX-AI. Ten disponuje jedinečnou otočnou rozptylovou hlavou s motorčekom, ktorá umožňuje rýchlo a jednoducho dosiahnuť osvetlenie profesionálnej kvality. Dokáže sa totiž automaticky prispôsobiť podmienkam a nastaviť správny uhol, čoho výsledkom je prirodzené a prívetivé osvetlenie. Pri jeho kúpe počas promoakcie dostanete naspäť až 150 €.

Aj naďalej beží akcia EOS RP cashback, Full frame cashback a Virtual Kit Promo

Okrem Letného cashbacku Canon ponúka tiež možnosť získať odmenu až do výšky 200 € za nákup nedávno predstavenej full frame bezzrkadlovky EOS RP v kombinácii s vybranými objektívmi. Táto akcia trvá do 30. júna 2019. Všetky informácie o akcii EOS RP cashback a výške odmien nájdete stránkach promoakcie.

Až do 31.7. môžete taktiež využiť Canon Full frame cashback, a to pri kúpe ktorejkoľvek z dvoch profesionálnych zrkadloviek – EOS 6D Mark II (150 €) alebo EOS 5D Mark IV (300 €).

Odmenu za nákup dostanú aj tí, ktorí využijú akciu Virtual Kit Promo. Stačí si zaobstarať ktorýkoľvek z vybraných fotoaparátov radu EOS alebo niektorú z kamier radu Cinema EOS a doplniť ich objektívom, u ktorého nezanedbateľnú časť ceny získa zákazník späť. Táto akcia nie je časovo obmedzená. Akých produktov Canon sa akcia týka, je možné nájsť na stránkach www.canon.sk/lens-promo.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Nárast ceny Bitcoinu so sebou priniesol nárast počtu falošných kryptomenových aplikácií

24.05.2019 13:45

Výskumníci bezpečnostnej spoločnosti ESET analyzovali viacero falošných kryptomenových aplikácií, ktoré sa nachádzali v oficiálnom obchode Google Play. V tomto digitálnom obchode sa objavili v čase ob ...

Tlačové správy

R. Raši: Ľudí treba digitálne vzdelávať, pretože digitálna transformácia zmení trh práce

24.05.2019 13:34

V prípade, ak nebudeme ľudí digitálne vzdelávať, jedného dňa sa zobudíme a budeme mať na Slovensku armádu nezamestnaných. Digitálna revolúcia, ktorá zásadným spôsobom od základu overí stabilitu pilier ...

Tlačové správy

Google Street View sa vracia na slovenské cesty

24.05.2019 13:29

Počas tohto leta budú na Slovensku opäť jazdiť autá Google Street View, aby aktualizovali snímky v Mapách Google. Tento rok však nepôjde len o slovenské cesty. Autá Street View budú sprevádzané špeciá ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SecTec_2019

Najnovšie videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button