31.8.2012 0 Comments

ČR: Servodata získala najvyššiu certifikáciu pre serverové riešenia Microsoft

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata získala od Microsoftu kompetenci Server Platform v nejvyšší úrovni Gold. Rozšiřuje tak již získané certifikace pro správu softwarového majetku, návrhy a správu licenčních programů i poskytování školení ke klíčovým technologiím Microsoftu.

„Nová kompetence potvrzuje vysokou úroveň služeb poskytovaných našimi specialisty při práci se serverovými produkty společnosti Microsoft. Našim zákazníkům a partnerům dovedeme nejen navrhnout vhodnou skladbu softwarových produktů Microsoft a optimální licenční model, ale pomůžeme i s jejich nasazením a praktickým využitím," uvedl Martin Malý, obchodní ředitel Servodat.

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata splňuje náročné podmínky čtyř odborných kompetencí k produktům Microsoft:

- Software Asset Management na úrovni Gold -Znamená dosažení vynikajících odborných znalostí, které pomáhají zákazníkům ušetřit náklady a zlepšit správu softwarových licencí pomocí optimalizovaných postupů Software Asset Managementu.

- Volume Licencing na úrovni Gold -Potvrzuje kvalitu předprodejní podpory produktů Microsoft, v rámci které získávají zákazníci od certifikovaných odborníků komplexní servis, který jim pomáhá s volbou vhodného modelu licencování a s nasazením softwaru Microsoft v jejich prostředí.

- Server Platform na úrovni Gold -Označuje vysoký stupeň praktických zkušeností s prodejem řešení Windows Server a poskytováním souvisejících služeb certifikovanými odborníky.

Learning na úrovni Silver -Označuje partnery, kteří poskytují vysoce odborná školení i ucelené vzdělávací programy k produktům Microsoft.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Priemerný plat v IT je na úrovni 1886 eur

03.09.2019 00:00

Vlani bolo v rámci 28 krajín Európskej únie zamestnaných až takmer 9 miliónov ľudí v IT oblasti. Táto profesia je prevažne mužskou doménou naprieč všetkými krajinami únie. Ženy predstavujú len 17 % z ...

Biznis

Predaje smartfónov v druhom štvrťroku klesli. Huawei, prekvapivo, napriek embargu narástol

02.09.2019 00:10

V druhom štvrťroku bolo podľa čísel zostavených analytikmi spoločnosti Gartner celosvetovo predaných koncovým užívateľom (osobám i firmám) bezmála 368 miliónov smartfónov - to predstavuje medziročný p ...

Biznis

Ako zjednodušiť firemné IT?

27.08.2019 00:00

Špeciálny projekt Zaujímate sa o automatizáciu a riadenie firemných procesov bez chýb? Ako vyriešiť najväčšie IT výzvy v malých firmách? Chcete vidieť kanceláriu budúcnosti? Ak áno, prihláste sa odbo ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_092019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019