31.8.2012 0 Comments

ČR: Servodata získala najvyššiu certifikáciu pre serverové riešenia Microsoft

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata získala od Microsoftu kompetenci Server Platform v nejvyšší úrovni Gold. Rozšiřuje tak již získané certifikace pro správu softwarového majetku, návrhy a správu licenčních programů i poskytování školení ke klíčovým technologiím Microsoftu.

„Nová kompetence potvrzuje vysokou úroveň služeb poskytovaných našimi specialisty při práci se serverovými produkty společnosti Microsoft. Našim zákazníkům a partnerům dovedeme nejen navrhnout vhodnou skladbu softwarových produktů Microsoft a optimální licenční model, ale pomůžeme i s jejich nasazením a praktickým využitím," uvedl Martin Malý, obchodní ředitel Servodat.

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata splňuje náročné podmínky čtyř odborných kompetencí k produktům Microsoft:

- Software Asset Management na úrovni Gold -Znamená dosažení vynikajících odborných znalostí, které pomáhají zákazníkům ušetřit náklady a zlepšit správu softwarových licencí pomocí optimalizovaných postupů Software Asset Managementu.

- Volume Licencing na úrovni Gold -Potvrzuje kvalitu předprodejní podpory produktů Microsoft, v rámci které získávají zákazníci od certifikovaných odborníků komplexní servis, který jim pomáhá s volbou vhodného modelu licencování a s nasazením softwaru Microsoft v jejich prostředí.

- Server Platform na úrovni Gold -Označuje vysoký stupeň praktických zkušeností s prodejem řešení Windows Server a poskytováním souvisejících služeb certifikovanými odborníky.

Learning na úrovni Silver -Označuje partnery, kteří poskytují vysoce odborná školení i ucelené vzdělávací programy k produktům Microsoft.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Už aj firemný softvér chcú manažéri nakupovať cez e-shop

29.11.2019 00:10

Manažéri chcú nakupovať firemný softvér rovnako, ako si v súkromí objednávajú bežné potreby do domácnosti. Teda online. Príklon B2B segmentu k „e-shopom“ potvrdil nový prieskum od Futurum Research, do ...

Biznis

Predaj smartfónov: Huawei, Samsung a OPPO zvýšili svoje trhové podiely, Apple a Xiaomi klesli

28.11.2019 00:03

Globálny predaja inteligentných telefónov koncovým užívateľom podľa zistení analytikov spoločnosti Gartner v treťom štvrťroku 2019 ďalej klesali - o 0,4% oproti rovnakému obdobiu v roku 2018. Dopyt zo ...

Biznis

Technologickí jednorožci sa na burze trápia

18.11.2019 00:00

Odhaduje sa, že v USA je v súčasnosti približne 180 technologických jednorožcov – startupov ohodnotených na viac než miliardu USD. V predchádzajúcej dekáde ich bolo len deväť. Tento status prináša veľ ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá