Image
31.1.2017 0 Comments

ČR: Kerio vyhlásilo najlepších predajcov roka 2016 v Českej republike a na Slovensku

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, vyhlásila výsledky již jubilejního desátého ročníku Nejlepšího prodejce Kerio roku. Ocenění byla udělena obchodním partnerům z České republiky a Slovenska ve dvou kategoriích – The Best Kerio Reseller 2016 a Skokan roku 2016. První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii Best Kerio Reseller 2016 v České republice zvítězily společnosti AutoCont CZ a.s., regionální centrum Praha, COMES, spol. s r.o. a Cheops s r.o. Skokanem roku 2016 v České republice byly jmenovány firmy David Veselka - COMPUTERS, PER4MANCE s r.o. a DATA STYLE GROUP s r.o.

„Téměř dvacetiletá spolupráce firem Cheops a Kerio potvrzuje, že jsme si před lety vybrali toho nejlepšího partnera pro nás, i pro naše zákazníky. Oceňujeme zejména produkty Kerio Connect a Kerio Control, a také spolehlivou technickou podporu. Rádi budeme spolupracovat dalších dvacet let." - Jaroslav Hobza, jednatel společnosti Cheops s.r.o. Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2016 mohou pyšnit společnosti AutoCont SK a.s. a Fonet spol. s r.o. a JKC, s r.o. Slovenskými Skokany roku 2016 se staly SmartCAD s r.o., Fonet spol. s r.o. a EGENUS s r.o.

„Naša spoločnosť sa zamerala na predaj riešení, a nie produktov/krabíc. Spojením kvalitných produktov Kerio a certifikovaných technikov vznikajú riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka a dokonca prevyšujú jeho očakávania." - Ľubomír Berec, společnost SmartCAD.

Obchodní kanál v České republice a na Slovensku patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio. Na tomto území má společnost Kerio Technologies celkem 1023 Kerio Authorized Partnerů, 109 Kerio Certified Partnerů a 41 Kerio Preferred Partnerů.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum AKO: Štyria z piatich Slovákov by dcére odporučili prácu v IT

13.12.2019 14:21

Takmer 80 percent obyvateľov Slovenska si myslí, že je potrebné zvyšovať zastúpenie žien v sektore informačných technológií. Vyplýva to z prieskumu realizovaného prieskumnou agentúrou AKO, ktorého obj ...

Tlačové správy

Súťaž EY Cyber Security Trophy pozná víťazov

13.12.2019 09:17

Spoločnosť EY zverejnila výsledky druhého ročníka unikátneho konceptu súťaže EY Cyber Security Trophy. Absolútnym víťazom sa stal Milan Kyselica. Víťaz okrem prestížneho titulu získal aj príležitosť ú ...

Tlačové správy

Zvýhodnené úvery na financovanie inovácií pre malé a stredné podniky

13.12.2019 09:12

Malé a stredné podniky môžu vďaka spolupráci Slovenskej sporiteľne s National Development Fund II. (NDF II.)  získať zvýhodnené úvery na financovanie výskumu, vývoja a inovácií. Požičať si môžu až 1,8 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá