Image
10.1.2018 0 Comments

CES 2018: Western Digital predstavil hlasom ovládané streamovanie multimediálnych súborov aj najmenší 1 TB USB flash disk

Spoločnosť Western Digital na veľtrhu Consumer Electronics Show 2018 (CES 2018) predstavila hlasom ovládané prehrávanie multimediálnych súborov prostredníctvom zariadení Smart Home, svetovo najmenší USB flash disk s kapacitou 1 TB a portfólio mobilných bezdrôtových úložísk.  

Úložisko My Cloud Home  v prostredí Smart Home teraz spolupracuje s obľúbenými zariadeniami, ktoré podporujú službu Amazon Alexa a to tak, že používatelia môžu pristupovať k uloženým hudobným súborom prostredníctvom hlasových príkazov. Aplikácia My Cloud Home teraz spolupracuje taktiež s technológiou Google Chromecast a umožňuje používateľom streamovat video, televízne programy a filmy na televíznu obrazovku smart televízorov podporujúcich Chromecast.

Western Digital ďalej predstavuje svetovo najmenší USB flash disk s kapacitou 256 GB. SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive je nízkoprofilový USB disk pre všetkých, ktorí chcú pridať viac fotografií, hudobných súborov, videí, alebo hier do svojich notebookov, tabletov, herných konzol a audio systémov.  

My Passport Wireless SSD umožňuje bezdrôtový prístup k obsahu disku vrátane streamovania 4K s možnosťou editovať a zdieľať obsah mimo kancelárie, alebo štúdia na cestách a používať aplikácie ako napríklad FiLMiC Pro a LumaFusion.

Druhý disk SanDisk Extreme Portable SSD je ideálne, superrýchle externé úložisko na ukladanie a editovanie fotografií vo vysokom rozlíšení, kdekoľvek na cestách.

 

Pre maximálne využitie dát ponúka Western Digital vo svojom odvetví najširšie portfólio produktov a riešení, ktoré napomáhajú ľuďom uložiť, uchovávať a transformovať osobný digitálny obsah. Viac informácií nájdete na webových stránkach WD a SanDisk.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá