Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

CES 2018: Western Digital predstavil hlasom ovládané streamovanie multimediálnych súborov aj najmenší 1 TB USB flash disk

Tlačové správy
0

Spoločnosť Western Digital na veľtrhu Consumer Electronics Show 2018 (CES 2018) predstavila hlasom ovládané prehrávanie multimediálnych súborov prostredníctvom zariadení Smart Home, svetovo najmenší USB flash disk s kapacitou 1 TB a portfólio mobilných bezdrôtových úložísk.  

Úložisko My Cloud Home  v prostredí Smart Home teraz spolupracuje s obľúbenými zariadeniami, ktoré podporujú službu Amazon Alexa a to tak, že používatelia môžu pristupovať k uloženým hudobným súborom prostredníctvom hlasových príkazov. Aplikácia My Cloud Home teraz spolupracuje taktiež s technológiou Google Chromecast a umožňuje používateľom streamovat video, televízne programy a filmy na televíznu obrazovku smart televízorov podporujúcich Chromecast.

Western Digital ďalej predstavuje svetovo najmenší USB flash disk s kapacitou 256 GB. SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive je nízkoprofilový USB disk pre všetkých, ktorí chcú pridať viac fotografií, hudobných súborov, videí, alebo hier do svojich notebookov, tabletov, herných konzol a audio systémov.  

My Passport Wireless SSD umožňuje bezdrôtový prístup k obsahu disku vrátane streamovania 4K s možnosťou editovať a zdieľať obsah mimo kancelárie, alebo štúdia na cestách a používať aplikácie ako napríklad FiLMiC Pro a LumaFusion.

Druhý disk SanDisk Extreme Portable SSD je ideálne, superrýchle externé úložisko na ukladanie a editovanie fotografií vo vysokom rozlíšení, kdekoľvek na cestách.

 

Pre maximálne využitie dát ponúka Western Digital vo svojom odvetví najširšie portfólio produktov a riešení, ktoré napomáhajú ľuďom uložiť, uchovávať a transformovať osobný digitálny obsah. Viac informácií nájdete na webových stránkach WD a SanDisk.

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Western Digital USB CES 2018 Stream Cloud

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať