Image
12.1.2018 0 Comments

CES 2018: Novú generáciu chladničky Family Hub bude možné ovládať hlasom, umožní aj zdieľať kalendáre, fotografie či poznámky

Samsung odhalil na CES 2018 novú generáciu chladničky Family Hub, ktorá umožní robiť veci, ktoré doposiaľ neboli možné. Medzi ne patria napríklad synchronizácia zásob potravín s prípravou pokrmov, hlasové ovládanie Bixby a integrácia ekosystému SmartThings. Pre internet vecí je chladnička Family Hub intuitívnejšia a inteligentnejšia.

Nová chladnička Family Hub pracuje s ekosystémom SmartThings, ktorý užívateľom umožňuje ovládať a monitorovať ich prepojenú domácnosť z obrazovky chladničky Family Hub. Aplikácia SmartThings prirodzene prepája Family Hub so stovkami zariadení od Samsungu aj ďalších výrobcov.

Od teraz môžu užívatelia okrem prezerania obsahu svojej chladničky z obchodu či zanechania správy na „bielej tabuli“ pre deti, aby si po príchode zo školy nezabudli upratať izby, robiť množstvo ďalších vecí bez toho, aby opustili svoju kuchyňu. S pomocou obrazovky na chladničke sa tak môžu napríklad pozrieť, kto zvoní pri vchodových dverách, nastaviť si termostat, skontrolovať spiace dieťa vo vedľajšej miestnosti a mnoho ďalšieho.

Family Hub spotrebiteľom pomáha lepšie hospodáriť s potravinami. Odkiaľkoľvek si totiž môžu pomocou aplikácie View Inside prezrieť obsah svojej chladničky. Aplikácia Meal Planner, ktorá je novo uvedená v roku 2018, posúva hospodárenie s potravinami ešte ďalej: rodine na základe chuťových preferencií, diétnych obmedzení a trvanlivosti potravín ponúka recepty na prípravu jedál. Family Hub taktiež šetrí čas a peniaze vďaka novej aplikácii Deals, ktorá užívateľom pomáha nájsť najvýhodnejšie ponuky a uložiť ich priamo do nákupného zoznamu alebo na kartu vernostného programu.

Členovia rodiny môžu medzi sebou zdieľať svoje kalendáre, fotografie a poznámky. Hlasový asistent Bixby rozpozná jednotlivé hlasy a na základe preferencií ponúkne personalizované informácie. Keď sa Bixbyho opýtate, čo je nové, ponúkne vám prečítanie posledných správ, predpoveď počasia aj aktualizované záznamy z kalendára presne podľa potrieb užívateľa.

Prostredníctvom najrôznejších hudobných streamovacích platforiem alebo aplikácií pre živé rozhlasové vysielanie majú užívatelia prístup k miliónom hudobných stôp a môžu si na chladničku nechať posielať obraz zo svojho smart televízora Samsung. Nová chladnička Family Hub je vybavená reproduktormi AKG prémiovej kvality. Navyše môžu užívatelia obsah streamovať zo svojich smartfónov priamo do chladničky Family Hub.

Nová chladnička Family Hub bude k dispozícii od jari tohto roku. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

„Magické“ AR okuliare Magic Leap One sú tu. Takto zneli prvé reakcie recenzentov

17.08.2018 00:20

Ako sme vás informovali pred niekoľkými dňami, spoločnosť Magic Leap vydala svoj dlho očakávaný produkt – náhlavnú súpravu s rozšírenou realitou Magic Leap One Creator Edition. Pracovala na ňom 6 roko ...

Technológie

GPU NVIDIA Turing dokážu spracovať 8K video v reálnom čase

17.08.2018 00:15

Bežní používatelia zrejme nebudú tak skoro pracovať s 8K videom, ale niektoré filmy a videá na YouTube už boli natočené v tomto formáte. NVIDIA oznámila, že kamera RED pomôže vyriešiť jeden z najhorší ...

Technológie

Disney vyvíja robotických akrobatov. Časom majú nahradiť kaskadérov

17.08.2018 00:10

Začiatkom tohto roka výskumníci z Disney Imagineers predstavili Stickmana. Bol to robot schopný robiť saltá počas letu vo vzduchu. Nešlo o humanoidného robota, mal podobu písmena Z a bola to akási jed ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button