Image
9.1.2018 0 Comments

CES 2018: Creative prezentuje pripravované domáce inteligentné reproduktory s ďalšími zaujímavými produktmi

Spoločnosť Creative Technology Ltd. na výstave CES 2018 oznámila, že bude predstavovať množstvo pripravovaných a úplne nových produktov. K dispozícii bude náhľad na nové inteligentné domáce reproduktory s Alexou, ako sú Creative Nova, Creative Muvo Genie a Creative Halo Genie. Taktiežbudú prezentované úplne nové slúchadlá do uší Creative Aurvana Trio a zvuková karta Sound BlasterX AE-5, ktorá bola ocenená v dvoch kategóriach CES 2018 za inovácie, a to "Počítačový hardvér a komponenty" a "Počítačové príslušenstvo." 

CES 2018 Najzaujímavejšie produktové novinky

  • Creative Nova – Prenosný WiFi Multi-Room Inteligentný reproduktor

Creative Nova poskytuje bránu do sveta senzorickej inšpirácie, ktorá je kľúčom k nájdeniu a udržaniu našej telesnej rovnováhy a blahobytu. Creative Nova je prvým zariadením na svete, ktoré integruje všetky skvelé účinky svetelných a zvukových kúpeľov s výkonným multifunkčným reproduktorovým systémom s vysokým výkonom 5 zosilnených meničov sWiFi/Bluetooth® v prenosom elegantnom formáte, ktorý sa hodí do každého domáceho alebo vonkajšieho obytného priestoru, a zároveň zahŕňa aj hlasového asistenta s funkciou Amazon® Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

  • Creative Muvo Genie – Inteligentný prenosný vodeodolný Bluetooth reproduktor

Predstavujeme úplne nový Creative Muvo Genie – teraz aj s podporou Amazon Alexa. Vďaka vodeodolnému vonkajšiemu plášťu, kompaktný Muvo Genie umožňuje užívateľom počúvaťhudbu počas všetkých dobrodružstiev. Dostatočne malý, aby sa zmestil do vrecka, vďaka čomu môžete prehrávať hudbu nahlas kdekoľvek, v mokrom počasí, aj v divokom bazéne alebo aj na nevyšliapanej ceste. Muvo Genie s podporou pre Alexa, po pripojení k telefónu cez Bluetooth, sprístupní užívateľom obsah celého sveta, služieb a inteligentných domácich ovládacích prvkov – a to iba svojím hlasom!

  • Creative Halo Genie – Inteligentný prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi

Creative Halo Genie je Bluetooth reproduktoroch so 16 miliónmi farebných svetelných efektov s podporou pre Amazon Alexa. To znamená, že Halo Genie ponúka navyše úžasný zvukový zážitok a svetelné efekty, používateľom poskytne prístup k celému online hudobnému obsahu, službám a inteligentným ovládacím prvkom pomocou hlasu, počas pripojenia k telefónu cez Bluetooth! Pod kapotou Halo Genie sa ukrývajú dva meniče s plným rozsahom umiestnené do reflexnej komory a spoločne s pasívnym basovým reproduktorom prinášajú prekvapivo hlasný zvuk s vylepšenými basmi.

  • Creative Aurvana Trio – Audiofilné hybridné slúchadlá do uší s troma meničmiAurvana

Trio sú vybavené troma meničmi –dvoma vyváženými armatúrami pozostávajúcimi zo super výškového reproduktora a stredového meniča, ktorý poskytuje detailné vysokofrekvenčné prehrávanie s prirodzenými vokálmi, zatiaľčo dynamický 10mm bio-celulózový menič ponúka krásne presné a silné basy. Tento unikátny hybridný dizajn dosahuje optimálnu veľkosť a presnú výkonnosť zvuku, ktorá nie je reprodukovaná v bežných slúchadlách do uší. V spojení so znalosťami spoločnosti Creative v oblasti zvuku sú slúchadlá Aurvana Trio schopné dodávať neuveriteľnú čistotu v širšom spektre bez ohľadu na výšky, vokály alebo basy –čo má za následok úžasne presný a detailný zvuk.

  • HONOREE: Sound BlasterX AE-5 – audiofilný hráčsky DAC s najlepším PC slúchadlovým zosilňovačom  a s prvým integrovaným RGB ovládačom na svete

Ocenený v oboch kategóriach "Počítačový hardvér a komponenty" a "Počítačové príslušenstvo." Sound BlasterX AE-5 je navrhnutý tak, aby priniesol dokonalý zvukový výkon s plnou silou ESS Sabre™ DAC s rozlíšením 122dB 32-bit/384kHz. Je prvý svojho druhu, ktorý je vybavený špeciálne vyladeným 600Ω diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom, ktorý zosilňuje každý zvukový kanál individuálne a dodáva originálny, nekompromisný zvuk pre citlivé slúchadlá do uší a štúdiové slúchadlá od16Ω do 600Ω. AE-5 je tiež prvou zvukovou kartou so vstavaným RGB ovládačom s plne prispôsobiteľným systémom osvetlenia Aurora Reactive, ktorý umožňuje hráčom flexibilitu pri budovaní ich hernej scény – dokonca funguje aj s Aurora Reactive SDK pre vývojárov, aby mohli voľne prispôsobovať, animovať a synchronizovať správanie svojho osvetlenia spolu s ďalšími produktmi Sound BlasterX.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Na slovensko.sk čoskoro aj s mobilom

22.05.2018 14:36

Zabudnite na čítačky a komplikované inštalácie. Na prihlásenie sa do e-schránky bude stačiť aj váš mobil. Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES) pracuje na lepšom a priateľskejšom ...

Tlačové správy

Tím trnavských žiakov si v Amerike upevnil pozíciu svetovej robotickej špičky

22.05.2018 14:32

Skupina žiakov z Trnavy s názvom IT-PRO-BESST sa vďaka svojej záľube v stavaní robotov, z populárnych stavebníc LEGO MINDSTORM, prebojovala až na šampionát v americkom Detroite. Spoza oceánu si žiaci ...

Tlačové správy

Prieskum o e-službách: Spokojnosť firiem stúpa

22.05.2018 14:25

Keď sa povie elektronické služby štátu, ľuďom ako prvé napadnú diaľničné známky, informácie z katastra a daňové priznania. Väčšina tých, ktorí e-služby používajú, je s nimi spokojná, páči sa im úspora ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2018

Najnovšie videá

ATOS_05_262
SWAN_05


PC forum button