PC REVUE
Image
9.1.2018 0 Comments

CES 2018: Creative prezentuje pripravované domáce inteligentné reproduktory s ďalšími zaujímavými produktmi

Spoločnosť Creative Technology Ltd. na výstave CES 2018 oznámila, že bude predstavovať množstvo pripravovaných a úplne nových produktov. K dispozícii bude náhľad na nové inteligentné domáce reproduktory s Alexou, ako sú Creative Nova, Creative Muvo Genie a Creative Halo Genie. Taktiežbudú prezentované úplne nové slúchadlá do uší Creative Aurvana Trio a zvuková karta Sound BlasterX AE-5, ktorá bola ocenená v dvoch kategóriach CES 2018 za inovácie, a to "Počítačový hardvér a komponenty" a "Počítačové príslušenstvo." 

CES 2018 Najzaujímavejšie produktové novinky

  • Creative Nova – Prenosný WiFi Multi-Room Inteligentný reproduktor

Creative Nova poskytuje bránu do sveta senzorickej inšpirácie, ktorá je kľúčom k nájdeniu a udržaniu našej telesnej rovnováhy a blahobytu. Creative Nova je prvým zariadením na svete, ktoré integruje všetky skvelé účinky svetelných a zvukových kúpeľov s výkonným multifunkčným reproduktorovým systémom s vysokým výkonom 5 zosilnených meničov sWiFi/Bluetooth® v prenosom elegantnom formáte, ktorý sa hodí do každého domáceho alebo vonkajšieho obytného priestoru, a zároveň zahŕňa aj hlasového asistenta s funkciou Amazon® Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

  • Creative Muvo Genie – Inteligentný prenosný vodeodolný Bluetooth reproduktor

Predstavujeme úplne nový Creative Muvo Genie – teraz aj s podporou Amazon Alexa. Vďaka vodeodolnému vonkajšiemu plášťu, kompaktný Muvo Genie umožňuje užívateľom počúvaťhudbu počas všetkých dobrodružstiev. Dostatočne malý, aby sa zmestil do vrecka, vďaka čomu môžete prehrávať hudbu nahlas kdekoľvek, v mokrom počasí, aj v divokom bazéne alebo aj na nevyšliapanej ceste. Muvo Genie s podporou pre Alexa, po pripojení k telefónu cez Bluetooth, sprístupní užívateľom obsah celého sveta, služieb a inteligentných domácich ovládacích prvkov – a to iba svojím hlasom!

  • Creative Halo Genie – Inteligentný prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi

Creative Halo Genie je Bluetooth reproduktoroch so 16 miliónmi farebných svetelných efektov s podporou pre Amazon Alexa. To znamená, že Halo Genie ponúka navyše úžasný zvukový zážitok a svetelné efekty, používateľom poskytne prístup k celému online hudobnému obsahu, službám a inteligentným ovládacím prvkom pomocou hlasu, počas pripojenia k telefónu cez Bluetooth! Pod kapotou Halo Genie sa ukrývajú dva meniče s plným rozsahom umiestnené do reflexnej komory a spoločne s pasívnym basovým reproduktorom prinášajú prekvapivo hlasný zvuk s vylepšenými basmi.

  • Creative Aurvana Trio – Audiofilné hybridné slúchadlá do uší s troma meničmiAurvana

Trio sú vybavené troma meničmi –dvoma vyváženými armatúrami pozostávajúcimi zo super výškového reproduktora a stredového meniča, ktorý poskytuje detailné vysokofrekvenčné prehrávanie s prirodzenými vokálmi, zatiaľčo dynamický 10mm bio-celulózový menič ponúka krásne presné a silné basy. Tento unikátny hybridný dizajn dosahuje optimálnu veľkosť a presnú výkonnosť zvuku, ktorá nie je reprodukovaná v bežných slúchadlách do uší. V spojení so znalosťami spoločnosti Creative v oblasti zvuku sú slúchadlá Aurvana Trio schopné dodávať neuveriteľnú čistotu v širšom spektre bez ohľadu na výšky, vokály alebo basy –čo má za následok úžasne presný a detailný zvuk.

  • HONOREE: Sound BlasterX AE-5 – audiofilný hráčsky DAC s najlepším PC slúchadlovým zosilňovačom  a s prvým integrovaným RGB ovládačom na svete

Ocenený v oboch kategóriach "Počítačový hardvér a komponenty" a "Počítačové príslušenstvo." Sound BlasterX AE-5 je navrhnutý tak, aby priniesol dokonalý zvukový výkon s plnou silou ESS Sabre™ DAC s rozlíšením 122dB 32-bit/384kHz. Je prvý svojho druhu, ktorý je vybavený špeciálne vyladeným 600Ω diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom, ktorý zosilňuje každý zvukový kanál individuálne a dodáva originálny, nekompromisný zvuk pre citlivé slúchadlá do uší a štúdiové slúchadlá od16Ω do 600Ω. AE-5 je tiež prvou zvukovou kartou so vstavaným RGB ovládačom s plne prispôsobiteľným systémom osvetlenia Aurora Reactive, ktorý umožňuje hráčom flexibilitu pri budovaní ich hernej scény – dokonca funguje aj s Aurora Reactive SDK pre vývojárov, aby mohli voľne prispôsobovať, animovať a synchronizovať správanie svojho osvetlenia spolu s ďalšími produktmi Sound BlasterX.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Fotosúťaž, v ktorej zožala celosvetový úspech Slovenka Anna Opinová, znova otvára svoje brány

19.11.2018 00:00

Nápad Anny Opinovej, rodáčky zo Starej Ľubovne, sa pretavil do celosvetovej slávy. Jej fotografia s názvom „Záhadný“, ktorá vznikla náhodou popri svadobnom fotení, totiž zaznamenala nečakaný svetový ú ...

Tlačové správy

World Usability Day 2018: Ako zlepšiť používateľský zážitok v dopravných službách

16.11.2018 14:38

Slovenská User Experience Asociácia (SUXA) v druhý novembrový štvrtok pripravila už ôsmu konferenciu pod hlavičkou celosvetovej iniciatívy World Usability Day (WUD). Chce tak pri príležitosti Svetovéh ...

Tlačové správy

Balíky internetovej televízie Kuki prechádzajú do populárnej „trial“ verzie

16.11.2018 13:51

Používatelia internetovej televízie Kuki si oddnes môžu vyskúšať plnohodnotné balíky služieb počas 14 dní úplne zadarmo. Balíky Kuki malá a Kuki veľká prechádzajú do populárnej formy skúšobnej verzie. ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Dni prilezitosti 2018

Najnovšie videáPC forum button