Bude takto vyzerať nový Microsoft Band 2?

0

Fotografie nového zariadenia Microsoft Band práve unikli na internet. Zverejnil ich španielsky server MicrosoftInsider, ktorý k obrázku pripojil aj zopár stručných informácií. Ide teda o nový náramok, ktorého kódové označenie je Envoy, ale finálny názov bude zjavne Band 2.

Z dizajnovej stránky sa Microsoft rozhodol pri tlačidlách a prednom paneli pre kovovú úpravu, pričom displej je zakrivený, čo je vlastne už štandard pri týchto náramkoch. Zariadenie dokáže, pochopiteľne, merať aj fyzickú aktivitu - počítanie krokov či meranie tepu by malo byť samozrejmé. Okrem toho však vie zistiť aj zmeny v nadmorskej výške.

unikli-fotografie-noveho-nosit-3.jpg

Oficiálne odhalenie by malo prísť 6. októbra v New Yorku, kde by sme sa mohli dozvedieť ďalšie detaily a takisto by sme sa mali dočkať oznámenia tabletu Surface Pro 4 a nových mobilov Lumia. Eventuálne niečoho okolo Xboxu, keďže sa to bude celé lvysielať naživo aj na Xbox, čo Microsoft doteraz nerobil pri neherných prezentáciách. Objavili sa informácie o verzii Xbox mini bez mechaniky, ale to Microsoft dementoval.

unikli-fotografie-noveho-nosit-2.jpg

Zdroj: Sector

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať