SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Brother DS-720D: Prenosný skener

0

Mobilný štýl práce si žiada aj mobilné nástroje. Platí to aj pri skenovaní dokumentov. Kvalita skenov zhotovených fotoaparátom mobilného telefónu málokedy vyhovuje, preto mnohí pracovníci potrebujú mať so sebou prenosný skener. Zariadenie Brother DS-720D sa vojde do každej aktovky či tašky na notebook. Nepotrebuje zdroj, napája sa pomocou kábla USB z pripojeného notebooku alebo tabletu.

Brother DS-720D umožňuje kvalitné farebné a obojstranné skenovanie rôznych veľkostí dokumentov – počnúc vizitkou až po formát A4. Obidve strany sa skenujú na jeden prechod, takže skenovanie je rýchle. Pri skenovaní viacerých dokumentov stačí inicializovať skenovanie raz a skener bude odoberať a spracúvať aj ďalšie podávané listy. Dokument prechádza vnútrom skenera priamo, bez ohýbania, takže sa dajú skenovať aj plastové karty, napríklad občiansky či vodičský preukaz. Na skeneri je len jeden ovládací prvok – tlačidlo, ktorého funkciu možno naprogramovať. Môžete si nastaviť ukladanie skenov do zdieľanej zložky, do cloudovej služby, priame skenovanie do aplikácií, napríklad obrázkov do Skicára, či posielanie skenov na FTP alebo do sieťovej tlačiarne. Keďže ide o prenosné zariadenie, prioritou nie je rýchlosť, ale kompaktnosť, primerané rozlíšenie a jednoduché používanie. Rýchlosť skenovania je 8 strán za minútu bez ohľadu na to, či skenujete farebne alebo čiernobielo.

Parametre:

• Rozlíšenie: 600 × 600 dpi, hĺbka farieb 24 bitov, rýchlosť skenovania 8 strán/min; formáty papiera: A4, A5, A6, A8, B5, vizitky, plastové karty; rozmery: 290,5 × 66,9 × 40,7 mm, hmotnosť: 480 g
• Cena: 195 EUR

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Brother

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať