SAMSUNG_112020 SAMSUNG_112020 Advertisement

Bose ponúka inteligentné štuple do uší. Utlmia chrápanie aj štekot psov

Technológie
0

Známy výrobca slúchadiel a reproduktorov Bose spustil na portáli Indiegogo crowdfundingovú kampaň, kde predstavil inteligentné zátkové slúchadlá, ktoré počas spánku blokujú rušivé zvuky, ako je chrápanie, štekanie psov, hluk od susedov či z cestnej premávky. No okrem toho, že izolujú okolitý ruch, môžu ho aj nahradiť upokojujúcimi zvukmi. Ráno vás potom slúchadlá prebudia zvukom budíka, ktorý nastavíte v aplikácii Bose Sleep. Sleepbuds sa dodávajú s puzdrom umožňujúcim ich jedno úplné nabitie.

Možno sa pýtate, prečo sa osvedčená značka ako Bose pokúša o financovanie svojich nových Sleepbuds na Indiegogo, veď crowdfundingová komunita bola vybudovaná predovšetkým na podporu startupov. Časy sa však menia. Stránky ako Indiegogo a Kickstarter sa stali ideálnym miestom, kde zavedené spoločnosti testujú nové produkty a zisťujú záujem trhu o ne pomocou nadšených fanúšikov. Po odstránení chýb potom môžu posunúť produkt do celosvetovej distribúcie (alebo odstaviť neúspešný biznis). Pre spoločnosti ako Bose je to platforma s vysokou potenciálnou odmenou a nízkym rizikom.

Spoločnosť získala v kampani už takmer pol milióna dolárov (plánovaná suma bola 50 000 USD), lacnejšie ponuky (od 150 do 185 USD) sú už úplne vypredané. Dodávky produktu by sa mali začať vo februári 2018.

Zdroj: Theverge

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Bose Bose Sleep

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať