Image
21.3.2019 0 Comments

Blíži sa UNIZA MASTERS 2019. Herný festival, na ktorom nesmiete chýbať

Koncom marca, 22. – 24. 3. 2019 bude v Žiline prebiehať druhý ročník e-športového festivalu UNIZA MASTERS. Konkrétne na pôde Žilinskej univerzity v priestoroch Novej Menzy, teda v hlavnom stravovacom zariadení Žilinskej univerzity.

Na svoje si príde každý nadšenec počítačových hier a informačných technológií. Pre návštevníkov sa pripravuje bohatý sprievodný program. Na mieste bude mnoho zón, kde sa môžete bezplatne zahrať, súťaží Cosplay a veľa iného. Budete môcť stretnúť známych youtuberov a streamerov, zapojiť sa do interaktívnych súťaží, v rámci prednášok sa dozvedieť rôzne tematické zaujímavosti a užiť si atmosféru e-sportového festivalu. Ak vám to nič nehovorí, spýtajte sa svojej ratolesti a možno svojmu synovi alebo dcére účasťou splníte tajný sen.

Akciu UNIZA MASTERS prináša Fakulta elektrotechniky a informačných technológií UNIZA v spolupráci s KOALAN. Hlavné turnaje budú nasledujúce:

  • CS:GO (treba si doniesť svoj počítač), na registrácia a zakúpenie lístku prejdite na odkaz na Playzone.cz.
    Registrácie do ostatných turnajov prebehnú priamo na mieste
  • Clash Royal (mobilná platforma)
  • HearthStone (mobilná platforma)
  • FIFA 19 na konzole

Krátke slovo organizátora a generálneho manažéra Martina Kružliaka:

„Na UNIZA MASTERS 2019 sa veľmi teším, nakoľko sa jedná o výsledok našej takmer polročnej práce. S organizačným tímom sme si vytýčili jasný ciel, prekonať minulý ročník. Akcia je pre nás veľký míľnik a srdcovka, nakoľko po prvýkrát organizujeme niečo takto veľké na rovnakom mieste a s rovnakým partnerom (FEIT UNIZA). Našim cieľom je vytvoriť kvalitnú, každoročne sa opakujúcu akciu, ktorá by sa mala svojou kvalitou zapísať do sŕdc hráčov ako „Rolls Royce“ slovenských LAN-iek.“

A aby toho nebolo málo, v úvodný deň na festivale nájdete i stánok PC REVUE. Bude vás tam čakať náš redaktor Ľubo Samák s extrémne výkonnou zostavou s dvoma grafickými kartami a najširokouhlejším (32:9) 49-palcovým monitorom na svete. Okrem zahrania si najnovších hier sa môžete prísť porozprávať na ľubovoľnú hardvérovú tému.

Tak nezabudnite, 22. 3. 2019, Nová Menza (Vysokoškolákov 26, 010 08 Žilina). Festival začína v piatok o 10:00 a končí v nedeľu podvečer (18:00). Všetci ste srdečne vítaní! 

Lístky na festival sú dostupné v rôznych variantoch podľa vašich požiadaviek. Od najlacnejších na jednodňový vstup za 3 eurá až po najnabitejší balíček na celé tri dni. Ten zahŕňa i občerstvenie, merč, vstup na balkón VIP a rôzne iné exkluzivity. Predpredaj vstupeniek beží na Zľavomate.

Kliknutím na obrázok prejdete na Zľavomat, kde si môžete objednať vstupenku podľa vlastnej chuti

Sociálne siete:

Instragram: instagram.com/koa.lan
Twitch: twitch.com/koalanparty

Kontakt:

info@koalan.sk
turnaje@koalan.sk

Súvisiace odkazy:

http://feitcity.sk/
http://feit.uniza.sk
http://www.uniza.sk/
https://www.facebook.com/uniza.sk?fref=ts
https://www.facebook.com/feit.uniza.sk/

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

V japonskej pobočke Microsoftu pracovali zamestnanci len 4 dni v týždni. Ich produktivita sa zvýšila o 40 %

12.11.2019 08:15

Pracovníci spoločnosti Microsoft Japan si počas tohto leta užívali závideniahodné výhody: pracovali iba štyri dni v týždni, mali trojdňový víkend a dostávali svoju normálnu päťdňovú výplatu. Výsledkom ...

Informatizácia

Pripravujeme našich stredoškolákov dostatočne na povolania budúcnosti?

11.11.2019 07:55

Špeciálny projekt Ôsmeho novembra sa v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave konala vďaka spolupráci študentov Dominika Hamaja a Pet ...

Informatizácia

Čína nastavuje pravidlá pre mladých hráčov: max 90 minút denne a s „večierkou“ o 22:00

11.11.2019 07:50

Čínska vláda vydala nové pravidlá zamerané na potlačenie závislosti od videohier medzi mladými ľuďmi. Tvrdí, že to je dôvod zlého prospechu v škole a nárastu počtu krátkozrakých ľudí. Predpisy zakazu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá