Image
16.9.2015 0 Comments

Bezplatná ponuka TV programov na satelite sa rozširuje

Podobne ako sú diváci zvyknutí pri televíznom príjme cez anténu, už aj na satelite rozširuje a dopĺňa Voľnú telku extra ponuka programov Plustelky. Od 10. septembra pribudli stanice ČT1 a ČT2 v ponuke Plustelky aj cez satelit bez mesačných poplatkov.

Voľná telka prináša na slovenský televízny trh nové riešenie - univerzálny a flexibilný príjem TV staníc nielen prostredníctvom bežnej antény (DVB-T), ale aj cez satelit. Diváci Voľnej telky sa tak môžu kedykoľvek rozhodnúť pre spôsob príjmu, ktorý im viac vyhovuje, či už je to terestriálny príjem, alebo cez satelit.

Voľná telka ako jediná prináša televízne stanice do každej slovenskej domácnosti úplne zadarmo v spolupráci s vysielateľmi, ktorí sa rozhodli sprístupniť svoju programovú ponuku prostredníctvom voľne dostupnej platformy. Plustelka dopĺňa túto ponuku o ďalších vysielateľov.

Prístupové karty a moduly Voľná telka aj Plustelka sú multiplatformové prístupové zariadenia na kompletnú ponuku oboch platforiem. Aktuálnu programovú ponuku Voľnej telky cez satelit (Jednotka HD, Dvojka HD, TV Joj, Wau, Plus, TA3, TV Lux, TV8, ŠlágrTV, Óčko, ČT24) rozširuje Plustelka o nový bezplatný balíček s kanálmi ČT1 SD a ČT2 SD (MPEG4) za 0 eur mesačne.

Na príjem novej ponuky Plustelky cez satelit je potrebná bezplatná registrácia prístupových kariet Voľná telka a uzatvorenie zmluvy so spoločnosťou Towerhome, a. s. Diváci, ktorí si už zaregistrovali karty Voľnej telky, dostanú automaticky oprávnenie aj na sledovanie bezplatného balíčka s ČT1 a ČT2.

Na sledovanie Voľnej telky a Plustelky cez satelit vysielateľ odporúča televízor alebo externý satelitný prijímač DVB-S2 so slotom CI+ alebo certifikovanou čítačkou Irdeto, schopný spracovať MPEG4 so zvukovou normou HE-AAC.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Vianočná ponuka Orange - vaše nespotrebované dáta budú pomáhať

23.10.2019 00:02

Orange na tlačovej konferencii predstavil novinárom filozofiu na základe ktorej koncipoval svoju predvianočnú ponuku pre existujúcich aj nových zákazníkov. Generálny riaditeľ Frederico Colom zdôraznil ...

Telekomunikácie 10

4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

04.10.2019 21:08

Najmladší operátor 4-ka pôsobí na Slovenskom trhu už 4-tý rok a za tento čas si dokázal získať priazeň množstva zákazníkov. Ako prvý slovenský operátor priniesol už v roku 2017 nekonečné dáta a pri pr ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá