Batband: Slúchadlá, ktoré si nemusíte vložiť do uší na to, aby ste počúvali hudbu

0

Aj vy patríte k osobám, ktoré sa bez hudby nepohnú ani na krok? Stali sa slúchadlá do uší vašou neoddeliteľnou súčasťou? Londýnskym tvorcom sa podarilo vyvinúť produkt, vďaka ktorému budete môcť počúvať nielen svoje obľúbené skladby, ale zároveň vám neunikne nič z ruchu okolitého sveta.

Slúchadlá Batband sa vyznačujú jednoduchým, moderným dizajnom. Stačí si ich len nasadiť na hlavu a hudba sa vám prostredníctvom zvukových vĺn a vibrácií dostane priamo do hlavy. A to aj bez toho, že by ste si ich museli vložiť do uší. Slúchadlá sú vyrobené z ocele, nabíjajú sa cez kábel USB a k telefónu sa pripájajú prostredníctvom technológie bluetooth.

batband_fungovanie.jpg

Vynález bol predstavený na serveri Kickstarter s cieľom vyzbierať do konca októbra 150-tisíc USD. Dnes má na svojom konte už viac ako 480-tisíc USD. V prípade, že sa tvorcom podarí na rozbehnutie produkcie vyzbierať milión dolárov, vytvoria mobilnú aplikáciu, ktorá počúvanie hudby opäť raz o niečo zjednoduší. Slúchadlá nájdu využitie nielen pri počúvaní hudby, ale aj pri hraní videohier, telefonovaní, behaní či používaní navigácie GPS. Kúpiť si ich v súčasnosti môžete za necelých 150 USD.

batband2.jpg

batband3.jpg


Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať