Image
1.7.2016 0 Comments

Balíky služieb Magenta 1 od Telekomu pre firemných zákazníkov

Telekom na tlačovej konferencii predstavil novú ponuku komplexných služieb Magenta 1 Biznis pre firemných zákazníkov.

Cieľom „biznisovej Magenty“ je podpora  digitalizácie, zjednodušenie  tímovej spolupráce a zvýšenie  efektivity a bezpečnosti vo firmách. „Firmy vďaka digitálnym technológiám dokážu poskytnúť služby špičkových expertov aj pre malých zákazníkov v odľahlých lokalitách a zvýšia vlastnú efektivitu umožnením tímovej spolupráce viacerých pracovníkov nad jedným dokumentom v reálnom čase“ zdôraznil Ján Adamec, výkonný riaditeľ pre ICT a B2B Slovak Telekom. Telekom je podľa Adamca priam posadnutý zvýšením bezpečnosti na maximálnu možnú mieru, či už sa jedná o zabezpečenie pripojenia, zabezpečenie zamestnancov, zálohovanie údajov z notebookov, tabletov a smartfónov. Ponúkajú riešenia MobileIron, antivírovú ochranu v spolupráci s Esetom a McAffe a v spolupráci so spoločnosťou Zimperium pripravuje Telekom  riešenie na ochranu mobilných zariadení.

Ján Adamec, výkonný riaditeľ pre ICT a B2B Slovak Telekom

Ciele a vízie Telekomu v oblasti digitalizácie firiem prezentoval cez telekonferenciu Dr. Reza Moussavian, viceprezident pre digitálne inovácie Deutsche Telekom. Kľúčové oblasti sú cloud, internet vecí, analýza údajov a strojové učenie, či mobilná práca odkiaľkoľvek bez limitov. Počas telekonferencie s Rezom Moussavianom sme ešte nevedeli, že je realizovaná prostredníctvom novej služby Magenta Connect. Je k dispozícii ako aplikácia pre desktopy a mobilné zariadenia platforiem Android a iOS.

Videokonferencia s Dr. Rezom Moussavianom, viceprezidentom pre digitálne inovácie Deutsche Telekom.

Magenta 1 Biznis prinesie po prvý raz na Slovensku rovnocennú kombináciu pevných, mobilných a cloudových služieb v jednom univerzálnom riešení. Je postavená na troch základných pilieroch: Služby pre firmu, ponuka pre zamestnancov a doplnkové služby.

Základom ponuky je pevný Magenta Office Internet, ktorý zahŕňa záložný prístup cez 4G mobilnú sieť Telekomu. Voliteľná služba Cloud VPN umožní bezpečné dátové prepojenie pobočiek a mobilných zamestnancov.

Ponuka pre zamestnancov je kombináciou pevných a mobilných služieb Telekomu, ktorá je odstupňovaná podľa mobilných dát a objemu voľných minút. Dostupná je v piatich variantoch (Mini, Basic, Standard, Manager a VIP) podľa potrieb piatich skupín zamestnancov. Zákazníci si budú podľa potreby môcť uplatňovať aj zľavy na nákup mobilných zariadení.

Úplnou novinkou v ponuke je komunikačná platforma Magenta Connect, ktorá je automaticky súčasťou všetkých balíčkov služieb od Magenta 1 Mini až po Magenta 1 VIP. Ponúka simultánne zvonenie, praktickú aplikáciu pre mobilné zariadenia a PC, audio a video konferencie, jednoduché zdieľanie obrazovky, chat a bonusom je integrácia s Microsoft Outlook.

Medzi doplnkovými službami firmy nájdu napríklad MDM riešenie MobileIron Cloud, systém TelekomCloud Backup určený na bezpečné zálohovanie dát a ďalšie užitočné aplikácie pre prácu, bezpečnosť aj zábavu. V prípade potreby si zákazník môže doplniť neobmedzené volania aj do nižších programov.

Najdôležitejšie, ponuku a cenník služieb sme si nechali na koniec

 

Magenta1

Mini

Magenta1

Basic

Magenta1

Standard

Magenta1

Manager

Magenta1

VIP

Mobilný internet

200 MB

2000 MB

4000 MB

6000 MB

10000 MB

Neobmedzené volania

v rámci firmy

Telekom

Slovensko

SR a EÚ

SR, EÚ, Zóny  a 1

Voľné minúty v rámci SR, EÚ a  odchádzajúce volania zo susedných štátov

50

100

250

neobmedzené

neobmedzené

Prichádzajúce roamingové volania v EÚ

50

100

250

neobmedzené

neobmedzené

Neobmedzené SMS / MMS

100 v rámci SR a EÚ

Telekom

Slovensko

SR a EÚ

SR, EÚ, Zóny 0 a 1

Dátový roaming

-

-

-

500 MB v Zóne 1

1000 MB         v Zóne 1 a 2

Volania z pevnej linky

100 min

Neobmedzene v SR a EÚ

100 min

Neobmedzene v  SR a EÚ

Neobmedzene v SR a EÚ

Eset Mobile Security

-

Sygic

-

-

OneDrive / Magio GO

-

-

-

jedna zo služieb

Magenta Connect

Mesačný poplatok (bez DPH)

13 €

44 €

43 €

91 €

134 €

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Na návšteve v Data Centre SWAN

15.11.2019 00:00

Data Centrum je komlex pokročilých technológií, ktoré zaisťujú bezpečnosť vašich dát. My sme sa s kamerou pozreli do Data Centra spoločnosti SWAN a preskúmali sme, ako funguje a čo všetko je potrebné ...

Telekomunikácie

Vianočná ponuka Orange - vaše nespotrebované dáta budú pomáhať

23.10.2019 00:02

Orange na tlačovej konferencii predstavil novinárom filozofiu na základe ktorej koncipoval svoju predvianočnú ponuku pre existujúcich aj nových zákazníkov. Generálny riaditeľ Frederico Colom zdôraznil ...

Telekomunikácie 11

4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

04.10.2019 21:08

Najmladší operátor 4-ka pôsobí na Slovenskom trhu už 4-tý rok a za tento čas si dokázal získať priazeň množstva zákazníkov. Ako prvý slovenský operátor priniesol už v roku 2017 nekonečné dáta a pri pr ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá